Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
mAlinowazelkA

mapy

16 replies w tym temacie

Recommended Posts

Siemka to znowu ja.

Razem z kumplami doszliśmy do wniosku i zauważyliśmy, że potrzeba pewnej zmiany, a właściwie naprawienia pewnej rzeczy na serwerze GO.

Mianowicie chodzi o mapy cache i overpass. Najzwyczajniej nie działają. Wiadomo na koniec mapki jest głosowanie. Zakładamy, że wygrywa cache. Dochodzi do zmiany i..... wczytuje się nuke, inferno, dust2 czy cokolwiek innego, ale nie żądana mapa.

Tak jest w przypadku tych właśnie map.

Też to zauważyłem, ale nie pisałem o tym. To tak jak na serwerze był by automatyczny mapcycle. Niezależnie jaka mapa zostanie wybrana przez graczy i tak włącza się inna automatycznie. Przynajmniej ja to tak odebrałem.

Ogólnie mapki powinny zmieniać się jak TP CS 1.6, bez wyboru.

Skoro temat jest już poruszony to, jaki typ preferujecie. Obecnie powinny być 4-5 podstawowe mapki, które same się zmieniają.

Myślałem również o only dd2.

Podoba mi się pomysł westa, to chyba najbardziej lubiane mapy wśród graczy. Ale czy będzie to dobre rozwiązanie nie mam pojęcia. Może po prostu dać wolny wybór graczom nich sami wybierają na czym chcą grać?

• Like 1

gram od wczoraj w cs go fajnie jest co do tego ddd2 only, to nie lepiej zorbic only awp prodigy , bo nie czaje po co dd2 , no chyba ze naprawi sie ten problem z cache i overpass. 

Noo masz rację na kazdym serwie jakim gram to są wszystkie mapki :D i proponuje zeby tylko usunąc nie potrzebne Mapki :)

Edited by `Happy ©

Serwer powinien być na zasadzie Naszego obecnego serwera TP CS 1.6 tj. standardowe mapki, bez głosowania.

Przez aktualizacje non stop się coś psuje, proszę zgłaszać jeżeli coś nie działa jak należy lub po prostu nie da się wejść na serwer.

Obecnie powinno być bez vote na końcu mapki.

Mapcycle:

de_mirage
de_dust2
de_train
de_inferno
de_nuke

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.