Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Michalek1906

Skarga na admina

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Michalek1906

Nick admina, którego oskarżam: MadaraBiceps

Data: 16.12.14

Godzina: 19:37

Mapa: DD2

Powód: prawdopodobnie bezpodstawny ban 

 

Opis sytuacji: Mocno się zdenerwowałem, kiedy na środku (mapa DD2) został zabity gracz Lumpek. Popełnił błąd i żeby go zmotywować do lepszej gry napisałem: "Lumpek łamago naucz się grać". Za ten tekst admin MadaraBiceps zbanował mnie na godzinę. 

 

Nie rozumiem tego. Jak ktoś inny coś źle zrobi, to niektórzy piszą "naucz się kurwo grać", "ty chuju naucz się rzucać flesze", "zaraz się wkurwię", "pięknie kurwy gracie" i tak dalej. Skoro za takie wyzwiska nie banujecie, to za nazwanie kogoś łamagą też nie powinno. Proszę o ukaranie admina Madara Biceps. 

 

Nie mam demka, ponieważ dopiero zaczynam grę w CS-a i tego nie ogarniam. Uczę się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez chlopcze nie interesuje mnie ze to był żart ale bana dostałeś zebys odpoczal bo chyba ci sie procek przegrzal w tym chorym mozdzku piszesz co chwila na U@: ze ktos tam rzuca fleshe a admin grajacy w tym samym teamie nic nie zauwazyl jedynie to ze ty rzucasz fleshe no to wybacz jak masz zamiar trollowac to bedziesz dostawal takie jak ty to nazwales "bezpodstawne bany" tylko ze dlugosc bedzie wieksza:)

 

Może poprostu powod dalem zly bo nie zalapales mozna zmienic na trollowanie :..:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@Mandaryna ... koleś opisał szczegółowo sytuację, sobie w logi zerkną Ci, co mu nie wierzą ;) więc nie rozumiem o co ta spina do autora tematu

 

Czekamy na wypowiedź admina zamieszanego w tą sytuację ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Oczywiście masz prawo złożyć skargę lecz dlaczego bez podstawny ban? Wyraźnie dostałeś powód! Mogłeś napisać normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ja dostałem bana za obrazę, to czemu inni nie dostają za to samo? Opisałem w poście wcześniejszym. Czy twoim zdaniem używanie słów "ty kurwo niemyta idź na boty" jest odpowiednie? Bo co chwilę ktoś tak pisze, a admini udają, że nie widzą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Michalek1906, myślisz że jesteśmy w stanie zauważyć każdy tekst , zanalizować czy nie jest obraźliwy i ewentualnie karać? Człowieku ty chyba nie wiesz o czym mówisz. Możliwe ze czegoś tam nie zauważył. Ale zobaczył co ty piszesz i cie ukarał :) skarga bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jeżeli admin zadecydował że obraziłeś a ma takie prawo i uznał że twoja treść zasługuję na bana 1h to ci go dał no sorry ziomek ale taki mamy klimat :) Zgodnie z Taryfikatorem Kar  Punktu 5. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub ADMINA kick--->5min---> [1H]!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak tylko zwrócę uwagę, że przykłady z bluzgami mogłeś sobie darować... niemiło coś takiego się czyta :(

 

Rzeczywiście średnio dostać za coś takiego bana, lecz niestety nie wiadomo czy ban opierał się tylko na tym tekście z "łamago", czy jeszcze na innym Twoim zachowaniu :)

 

Ja tam się nie znam, tylko się ot tak, wypowiadam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zły powod moze dalem  moglem ci odrazu napisac "Trollowanie" wchodzisz na serwer rzucasz teammatom fleshe na ryj poczym pisze na U@ że to ktos inny rzuca jakis Jawor o ile dobrz pamietam 

 

Na innym serwerze dostałbyś na troche dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

  1. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - kick - > 5 min - 1 h <------- Widziałeś , czytałeś ?? ;oo Chyba nie !

    Nie miej pretensji do Admina dostałeś bana zgodnie z regulaminem !! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam :D Wypowiem się w tym temacie ponieważ jestem w to zamieszany ;) Sytuacja wyglada następująco : Gracz rozpoczął swoją gra na dd2 od pisania "spamowania" na U@ że gracz z naszej drużyny "Jarosz" rzuca specjalnie fleshe na kolegów z drużyny. Co się okazało robił to "Mundek" czyli autor skargi, później było już z górki bo napisano do mnie  "Lumpek łamago naucz się grać" więc gdy to zauważył madara postanowił ukarać gracza po pierwsze za Trollowanie a po drugie za obraza admina to już swoją drogą. Więc nie rozumiem skargi ? Może gracz nie zrozumiał  z jakiego powodu dostał bana ? Proste Ban się należał i to w 100%!! Madara postąpił słusznie, bo gdyby nie madara dostał by bana ode mnie. Dziękuje za uwagę ;)

Edytowane przez Lumpek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jak dla mnie Madara postąpił dobrze, bo jak każdy będzie wiedzieć że nic z tym nie robimy to będą tak samo pisać, wiec mamy się przyglądać temu i nic z tym nie robić? Jak tak to ok zrozumiemy my admini z TP;-) tyle mam do dodania w tym temacie. Pozdrawiam.

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@Michalek1906, admin chat nie służy jak to nazwałeś do motywacji. Zachowuj się jak należy, a unikniesz takich sytuacji w przyszłości.

 

Odnośnie innych osób to sprawa dotyczy Ciebie. Jeżeli ktoś inny łamie regulamin to w kulturalny sposób poinformuj o tym admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×