Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JAGIELLONCZYK

RANGA ODEBRANA Podanie o Admina

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: JAGIELLONCZYK
2. Steam ID: STEAM_0:0:21069531
3. Wiek: 18
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): spełnione
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Kilka razy miałem admina i ogarniam temat.
6. Znajomość AMXX (x/10) 6/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Myślę, że jestem w stanie pomóc serwerowi gdyż jestem często na serwerze, z rana jak i po południu, czasem wieczorem też wpadam i pomogę w ogarnięciu serwera i również oferuję pomoc dla graczy :)
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: TAK
10. Reklamy/SMS: REKLAMY

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/40435-reklamy-jagiellonczyk/
11. Linki do poprzednich podań: -

 


 

 

 

 

Edytowane przez WielkaPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Super gościu,fajny w rozmowie,zawsze ogarnięty,cziterów wyłapuje. Ja myśle,że wam sie przyda taka mordeczka. ;)
A z tym gt coś jest nie tak,bo też patrzyłem i nie jest możliwe żeby miał tak mało godzin,z samym mną grał napewno 20,a ja nie zawsze ide jak ciągnie mnie do grania.Coś dziwnego autentycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...Masz przegrane te 20h. Ale ostatni tydzień to masakra... Dziennie ok.30min to stanowczo za mało. Te 20h to mogło być rok temu.(przenośnia). Ja jestem na NIE. Sorry ziomek. Ale i tak już jest wystarczająco adminów. Jeszcze raz sorry.

 

NA NIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@RondosPL 

Rekrutacja na admina jest zamknięta ? NIE, więc z takim czymś nie wyjeżdżaj,że jest wystarczająco adminów, a nie jest wystarczająco.

II. Minimum 10h przegrane na serwerze. - gracz ma prawie 21h przegrane, czyli spełnione, nie jest to za wiele no ale 10h jest.

P.s Sam zniknąłeś bez słowa i wróciłeś przepraszam ze to powiem "z dupy wystrzelony" i ciesz się, że szanse dostałeś.

 

Co do podania to jest w stanie dać szansę ;)

Adminów nigdy za mało.

+ ogarnięty

+ wiek

GT jeszcze poprawi ;)

Jestem na TAK

 

pozdrawiam

Edytowane przez ForeverMore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Zdefiniuj pojęcie rano ;) Ponieważ ja od dłuższego czasu miałem okazje grać tylko wczesnym rankiem (między 7 a max 10) i jakoś chyba jeszcze w ogóle na Ciebie się nie natknąłem ... co nie oznacza, że w ogóle z Tobą nie grałem ;) 

 

Twoja aktywność na forum nieźle kuleje, ale na serwie nie sprawiasz kłopotów

 

Forum -

Serwer +

 

Czyli ... jestem na Neutral :/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forever, przekonałeś mnie ! :) Jestem na Tak ( sorry że 2 raz i że zmieniam zdanie.) Ale jednak doszedłem do wniosku, że przyda się w sumie bo i tak są święta i pełno cheatów.

 

JESTEM NA TAK ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem na NIE Rzadko cię widzę na serwerze przegrane 20h i bam odrazu podanie . Nie widziałem żebyś zgłaszał czity 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No nie wiem...Masz przegrane te 20h. Ale ostatni tydzień to masakra... Dziennie ok.30min to stanowczo za mało. Te 20h to mogło być rok temu.(przenośnia). Ja jestem na NIE. Sorry ziomek. Ale i tak już jest wystarczająco adminów. Jeszcze raz sorry.   NA NIE !



Forever, przekonałeś mnie ! Jestem na Tak ( sorry że 2 raz i że zmieniam zdanie.) Ale jednak doszedłem do wniosku, że przyda się w sumie bo i tak są święta i pełno cheatów.   JESTEM NA TAK !



Cóż za zmiana zdania i nastawienia  -,- Zastanów się na następny raz 3 razy zanim coś napiszesz ...

Co do podania jestem na TAK, gość ogarnięty, w grze problemów z nim nie ma . : )

PS: Na następny raz poczekaj aż ktoś się wypowie, a nie spamujesz na steam : ) Powodzenia ! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze po raz drugi sie wypowiadam ale Jestem na nie gdyż gracz nie potrafi zachowac kultury na serwerze dzis bylem swiadkiem :) NIE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze po raz drugi sie wypowiadam ale Jestem na nie gdyż gracz nie potrafi zachowac kultury na serwerze dzis bylem swiadkiem :) NIE !!

 

o co Ci chodzi?

 

bo nie wiem gdzie niby zachowałem się niekulturalnie, jak masz jakieś zarzuty to przedstaw może dowody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@,  wiem, że święta, ale...co Ty pier**lisz?

 

Przejrzałem całe logi czatu, nic takiego nie było. Nie oszukuj.  

 

Edit:

 

Wszystko w podaniu wygląda okey, ale czas spędzony na serwerze jest taki sobie. Neutral.

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz dokladnie ;) to zobaczysz ehh dobra :) bylo tam o lagowaniu a on napisal no jak Chuj tego tez nie bylo ?! Moze sie pomylilem ale raczej nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz na NIE. Nie czytałeś regulaminu to pomogę tobie

Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.

Właśnie się spaliłeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie akceptuję, może się przydasz na serwerze.

 

1. Odrób jak najszybciej warna, za spamowanie w podaniu.

2. Popraw aktywność na serwerze. Grasz dość regularnie, jednakże po 20 min dziennie to troszkę mało.

 

@edit 23.08.15

Admin odebrany:

- całkowity brak aktywności na serwerze;

- admin założył mc na forum i obecnie gra na innych serwerach, na nowym nicku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×