Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ans

Ko.

37 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

@ans nie wiem skąd wzieles te 6 lat gry tutaj, skoro forum działa od 2010 roku. Teraz bym prosił autora skargi o dodanie dema z owej sytuacji.

Poza tym poprosił bym Petrusa o sprawdzeniu logów admin chat wtedy będziemy na pewno pewni czy cos takiego miało miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

West, co nie zmienia faktu ze obraza rodziny to obraza rodziny.



To nie zmienia faktu, że kłamałeś : )

Pisałeś ciągle na u@.



Z tego co napisał WesT wychodzi na to, że nic takiego nie było ! 



Myślałem, że jesteś trochę bardziej ogarnięty, i jak popełnisz błąd to przeprosisz za to, a jednak myliłem się wolisz kłamać.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wina leży po obu stronach. Obydwoje się ogarnijcie.

 

@@ans, na U@ masz zgłosić łamanie regulaminu, a nie bezsensownie dogryzać adminowi. Wypowiedzi typu "adm za  5 zloty..." są zbędne. Wystarczy raz coś zgłosić i nie wdawać się w polemikę.

 

@@RondosPL, gracz nigdzie nie obraził twojej rodziny. Jako admin powinieneś zachować zimną krew i nie brać do siebie obelg. Kara się za fakty, a nie domniemania. Powinieneś upomnieć gracza, żeby nie spamował na admin chat, a nie od razu banować.

 

ps. Wypowiedzi w tym temacie są poniżej krytyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @GRINGO za ponowne otwarcie tego tematu. Dla mnie sprawa nie do końca była zakończona, a to co się wczoraj wydarzyło, pociągnęło za sobą chęć przyjrzenia się tej sprawie wnikliwiej.

 

Zaczynając od początku.

 

Wszystko co piszę tutaj w tej skardze @ans jest prawdą, natomiast to, co próbuję nam tutaj wcisnąć @RondosPL jest wyssane z palca u jego stopy i dodatkowo posuwa się z tym za daleko, odwracając przy tym kota ogonem, ale tutaj nie o jego prawdomówności będę mówić tylko o tym, że nadużywa swojej rangi jaką jest admin. Dodając jeszcze, to wczoraj pogadałem z graczami na serwerze co o nim sądzą, każdy z nich, który zabrał głos powiedział prawie tak samo, że zachowuję się jak rozkapryszony dzieciak, nosi się po serwerze, ma totalna zlewkę na innych i myśli, że jak ma admina to wszystko jest mu wolno.

 

Powiem co wczoraj miało miejsce na serwerze, jak się na nim pojawiłem. Mianowicie trwała na nim super zabawa ku uciesze dwóch dzieciaków tj: KO.  i jego kumpel.  KO, bez opamiętania slapował kolegę przez całe rundy, a gdy ktoś z graczy serwera mówił, ażeby przestał to on odpowiadał, że to jest JEGO KOLEGA (z czego wynikało, że JEST MU TO WOLNO) wtf ??? posrało Cię? Śmiałem zapytać publicznym say@@ Co Ty robisz? To on mnie totalnie zlał i dalej robił swoje, ku ucieszę własnej i swojego kolegi, a cały serwer na tym cierpiał. Nie docierało nic do niego, to postanowiłem użyć innych środków, dałem mu Bana na 5 min o powodzie: Przestrzegaj regulaminu/Nie splapuj graczy.  Wszystko o czym tutaj mówię, nagrałem na tym demku, proszę patrzyć na czat, całe demko oglądać:

 

http://www18.zippyshare.com/v/93780581/file.html

 

Gdy Ban miną, KO. wrócił i napisał na teamsay@... to co napisał… co widać na demku. Nic sobie z tego nie robił, w dodatku na koniec , za nim wyszedł, pokazał jakie ma podejście do tej rangi, pokazując, że mnie zlewa i slapuje siebię. Demko tutaj, czytać czat, słuchać co mówią gracze:

 

http://www17.zippyshare.com/v/59488605/file.html

 

Napisałeś w którymś z tych Twoich zacnych wypowiedzi, że trzeba było go przytępić, proszę Cie, jedyną osobą która trzeba przytępić to jesteś tylko Ty, pozwalasz sobie za dużo. W dodatku niektóre wypowiedzi innych użytkowników forum to też naprawdę… śmiech, nie wiedzą co piszą…

 

Tutaj nie ma co dużo mówić. Jego celem w zdobyciu admina była tylko zabawa, którą Mu ta ranga, może oferować, w żadnym wypadku nie traktuje tego poważnie. Zawsze staję po stronie adminów, ale w tym przypadku On adminem dla mnie nie jest…, jest On do ODSTRZAŁU, dziękuję.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Amputator dobrze gada. 

Dodam jeszcze, że pare dni temu szanowny admin Ko. robił takie vote na serwerze, czy ktoś jest fajny, bądź nie fajny, co za tym idzie paru graczy pisało na u@, że nadużywa admina .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@Amputator widziałeś żeby był to mój steam o.0 !? Chyba mam cie w znajomych co ? I ja nic takiego nie robilem. Byłem na wiglii u rodziny. Możliwe ze ktoś wszedł na mojego steam (kuzyn) za co przepraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest taki, że próbuje chłopak przypodobać się graczom, ponieważ gdy byłem na serwie w pierwsze dni, gdy dostał adma i się dopiero ludzie "orientowali" że takowego admina ma, to się otwarcie lekko z niego śmiali coś w stylu "Jak Ty tego adma dostałeś?", koleś jeden mówił przez mikro, że nie powinien dostać tego admina i w przyszłości zobaczymy czym to się może skończyć.

Nie pamiętam dokładnie kto to był :/ Ale teraz przyglądając się tej sprawie na spokojnie, sprawa jest jasna. Sprawiał wrażenie ogarniętego, ale z każdym dniem coraz bardziej ... "dziczał".

 

Nie wiem, czy jest sens w takim wypadku ostrzegać go, (że jeszcze raz coś takiego zrobi to nie ma admina itp) lecz tu bym zdjął od razu tą rangę i pewnie nie tylko ja tak myślę ;) ale H@ nie jesteśmy :) Czekamy co powie @Petrus no i może ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe dowody w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

WIEM O TYM! Ale co miałem zrobić... nic, sorry. Bez przesady az taki glupi nie jestem.. Jeszcze raz sorry. Wbilem raz bo były cheaty to wbiłem zbanowac i musialem już spadac i lipa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amputator widziałeś żeby był to mój steam o.0 !? Chyba mam cie w znajomych co ? I ja nic takiego nie robilem. Byłem na wiglii u rodziny. Możliwe ze ktoś wszedł na mojego steam (kuzyn) za co przepraszam!

 

Tak jak już powiedziałem:

Natomiast to, co próbuję nam tutaj wcisnąć RondosPL jest wyssane z palca u jego stopy i dodatkowo posuwa się z tym za daleko, odwracając przy tym kota ogonem.

 

Dodatkowo nie rozumiem Twojej i tak już teraz bezsensownej wypowiedzi. Nie wiem, mnie to nie interesuje, czy byłeś wtedy na steam, mnie w tym wypadku interesuje fakt, że podałeś komuś passy. Dodatkowo nie wierze w Twoje żadne słowo.

 

Nikt inny oprócz Ciebie nie może korzystać z Twojego slota/admina (czy to brat, siostra, dziadek, babcia, wujek, ciocia, NIKT!)

 

Tobie kłania się natomiast przeczytanie w końcu regulaminu, co już teraz Ci się nie przyda.

 

WYPOWIADANIE SIĘ POD MOIM POSTEM KOGOKOLWIEK NAGRODZIĆ WAREM BEZ ZASTANOWIENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Chciałbym wszystkich przeprosić ! Obiecuję, że jeżeli dana będzie mi 2 szansa poprawię się. Tak jak up napisałem to nie ja odpier**lem takie rzeczy. Amputator znam regulamin. Mysle ze jestem dobrym adminem. Często wylapuje cheaty. Przydam się wam !

 

JESZCZE RAZ WSZYSTKICH BARDZO PRZEPRASZAM !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@RondosPL, nikogo nie obchodzi kto gra. Admin jest na nick+hasło, a ty nie powinieneś hasła nikomu udostępniać.

Spotkałem się już na serwerze z taka samą sytuacją, że pobłażałeś graczowi jak wyzywał na chat i admin chat, bo to podobno Twój brat.

 

Logi potwierdzają slapowanie graczy. Jeżeli jeszcze raz ktoś zgłosi, że bezpodstawnie slapujesz graczy, wypowiadasz się na tsay o pierdołach lub jesteś niesprawiedliwy w stosunku do graczy to admin zostanie usunięty, a Ty najprawdopodobniej wylecisz z banem za niszczenie serwera. Nie będziemy tolerować negatywnego wpływania na serwer.

 

Masz ostatnia szansę na poprawę. Proszę innych o obserwację pracy admina i w razie czego o zgłaszanie nadużyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×