Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Azzerus

Wiecej Slotow na DM

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 Wiem , ze ten temat byl juz pewnie nie raz . Ale jeszcze bardzo prosze o zwiekszenie slotow na DM+BF2 . na dzien dotychczas jest 22 sloty , troszeczke bym zwiekszy poniewaz wieczorem i po poludniu jest na maxa , i czasem nie moge wejsc . Nie wiem jakie jest zdanie innych , ale jeszcze raz prosze to rozwazyc .

 

  Pozdrawiam . 

 

 PS:sorki za kolorki mialem natchnienie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby można by powiększyć ilość slotów, ale wtedy będzie trzeba usunąc cs_wiocha i inne podobne rozmiarem mapki .

Jestem neutral . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - było http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32399-powiekszenie-slota-i-przedluzyc-czas-afk/

Jestem przeciwny zwiększenia ilości slotów. Bo:

1. Będzie za gęsto kill za kill - wszyscy będą stadami biegali. Zero szans na indywidualne akcje

2. Z punktu widzenia admina, jeszcze mniej czasu na grę. 

3. Nerwy na małych mapach typu wiocha, max, factory - wyzywanie za blokowanie w drzwiach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Masz rację - było http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32399-powiekszenie-slota-i-przedluzyc-czas-afk/

Jestem przeciwny zwiększenia ilości slotów. Bo:

1. Będzie za gęsto kill za kill - wszyscy będą stadami biegali. Zero szans na indywidualne akcje

2. Z punktu widzenia admina, jeszcze mniej czasu na grę. 

3. Nerwy na małych mapach typu wiocha, max, factory - wyzywanie za blokowanie w drzwiach itp.

Zgadzam się z @Nevertrust.

Dołożę jeszcze, że nie ma bardzo często full serwera, średnio 17 osób na serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda gram od kilku dni po przerwie, ale tłumów nie widze, żeby trza było zwiększyć sloty, wręcz przeciwnie mało osób w stosunku do tego ile było kiedyś. Reszte napisał Nevertrust.

Na Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×