Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zaki

Zaki nieobecnosc/wytłumaczenie

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie skorzystałem ze wzoru, ponieważ jest to forma usprawiedliwienia, a nie zgłoszenia nieobecności. 

Wzór nie miałby tutaj sensu :(

 

 

Hej witam wszystkich!

 

 

 

 

Piszę aby Was właściwie przeprosić. Przeprosić za swoją nieobecność, do tego nieusprawiedliwioną. Nie wiem dokładnie ile ona trwała, lecz szczerze mówiąc nawet nie chce sprawdzać.

Moim wytłumaczeniem są problemy osobiste...

 

Niedawno mój dziadziuś, mający 82 lata i chorujący na chorobę Parkinksona, potrzebował z mojej strony więcej pomocy niż zwykle. Potrzebował mojej pomocy i uwagi. Więc wychodziłem na zajęcia/do pracy, po czym gdy wracałem do domu - szedłem do dziadków i im pomagałem, spędzałem z nimi czas itp. Niestety, mój dziadziuś zmarł z wycieńczenia i dostał 3 zawału. Moja babcia potrzebowała mojej osoby (są dla mnie bardzo bliscy, ponieważ mnie wychowali), obecności, pomocy, rozmowy. Spędzałem i spędzam z nią dużo czasu, aby ulżyć jej w cierpieniu bo śmierci męża i 55 letnim stażem w małżeństwie.

 

Teraz jest już lepiej, lecz niestety nie byłem w stanie i nie miałem zupełnie do tego głowy, aby choć pomyśleć o jakiejkolwiek grze, a tym bardziej, aby przypomneć sobie w takiej sytuacji, ze wypadałoby napisać na forum, iż mnie nie będzie przez jakiś czas. Wybaczcie, ale po prostu nie miałem do tego głowy.

 

Wróciłem jakiś czas temu. Wrociłem do życia i do gry. Siedzę sobie na serwerze, nadal mam admina i wraz z innymi rozmawiam, gram i staram się dalej adminować i pomagać utrzymać porządek (DaMiano oskarżył mnie o wprowadzenie Holocaustu, przynajmniej chyba to mi dawał do zrozumienia mówiąc, że robię czystki :( ). Jednak czuję się zobowiązany napisać usprawiedliwienie po dość długim czasie nieobecności równocześnie informując, że już jestem i jesli (odpukać) moje życie znow nie da mi po dupie, pozostanę aktywny zarówno w grze jak i w życiu forumowym.

 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że zrozumiecie.

 

 

 

PS. Dobrze do was wrócić :)

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Rodzina ponad wszystko - normalne.

Dobrze, że się pozbierałeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powiem jedno ! Jesteś po prostu facetem z Jajami i szczerze to aż łezka mi sie koło oka zakręciła :) Witaj z powrotem dobrze cie widzieć ! :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Zaki nie smutaj się! Bo chodziło mi o to, że brakowało takiej reki, która wszystko przypilnuje i bd czuwać nad wszystkim;DD

Pozdrawiam i ciesze się, że wróciłeś;))

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podmieńcie mu kolor rangi z "żółtego" na złoty, bo to złoty chłop jest :) 

 

Może to śmiesznie brzmi, ale żyjemy powoli w czasach, gdzie takie dobre, wręcz oczywiste gesty (by stawiać rodzinę na pierwszym miejscu) zanikają. Ciekawi mnie ile osób (mówię tu głównie o małolatach nie odchodzących od kompa drących się przez mikro na serwie śpiewające przeboje Varius Manx)  zdołałoby postawić jak @Zaki rodzinę w krytycznym dla rodziny momencie. 

 

Dobrze, że wróciłeś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dopóki masz rangę na forum to masz czas na poprawę. Wiele osób mi zgłasza, że to ten, a to ten nie gra itd. Staram się dawać (czasem duży) czas na powrót itd.

Jeżeli już wszystko ok, to po prostu wróć do obowiązków - dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podmieńcie mu kolor rangi z "żółtego" na złoty, bo to złoty chłop jest :)

 

Może to śmiesznie brzmi, ale żyjemy powoli w czasach, gdzie takie dobre, wręcz oczywiste gesty (by stawiać rodzinę na pierwszym miejscu) zanikają. Ciekawi mnie ile osób (mówię tu głównie o małolatach nie odchodzących od kompa drących się przez mikro na serwie śpiewające przeboje Varius Manx)  zdołałoby postawić jak @Zaki rodzinę w krytycznym dla rodziny momencie. 

 

Dobrze, że wróciłeś ;)

 

Też się cieszę :) Nic wielkiego, poza tym nie pisałem tego żeby łapać pochwały, tylko żeby się usprawiedliwić hahah  :-D

Miło Cię znów "widzieć" :)

 

Dopóki masz rangę na forum to masz czas na poprawę. Wiele osób mi zgłasza, że to ten, a to ten nie gra itd. Staram się dawać (czasem duży) czas na powrót itd.

Jeżeli już wszystko ok, to po prostu wróć do obowiązków - dzięki.

 

Już wszystko ok, dlatego też napisałem, aby dać znać, że już jestem :)

Nom, do zobaczenia na serwerze, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×