Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Marus

Ban zostaje SS Maruś

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: marus
Serwer: TP
Twój SteamID: -
Twoje IP: 81.219.81.1
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):  ok 13:19   22/03/15
Powód bana: Wstaw ss na forum
Nick Admina który zbanował: Kojaro
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):  http://www78.zippyshare.com/v/565ZXsg4/file.html

 

P.S Mam nadzieję że szybko dostanę Ub . Pozdrawiam . Kojaro mnie rozbawiłeś 0:4 staty i ban ;D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że takie będą ok .. bo tamte w jakimś nie znanym programie mi się otwierały .. nie posiadam innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wstawić właśnie te co otwierały Ci sie w ''jakimś programie". Te co wstawiłeś to przeróbka, poszukaj oryginalnych inaczej możesz nie dostać UB. Screenów nie otwieraj w żadnym programie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba odzyskania niestety się nie powiodła .. ehh ... No to widzę że nie ma czego tu już szukać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tamte w żaden sposób nie mogę odzyskać z kosza ;/ już pomysłu nie mam na to jakim programem jeszcze mógłbym spróbować ...

Pierwszy raz SS i taka wtopa :D ;( nigdy nie miałem czitów i jeszcze za niewinność nie dostanę ub ;/



P.S Program Recuva znalazł jakieś pliki o tej nazwie ale nie wiem czy to jest to http://przeklej.org/file/F31bSJ/Desktop.rar na przeklej bo zippy mi jakiegoś wirusa wyskakuje ;/

Edytowane przez Marus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety nie mam innych już .. :( szkoda że nie wiedziałem od razu , pierwszy raz gdzie kolwiek dostałem ss i chciałem zobaczyć co na nich jest tzn te zdjęcia ale nie szło otworzyć przeciągnąłem je na pulpit i w właściwościach pozmieniałem na jpg a później już sami wiecie , no spoko nie ma to niestety ;/ szkoda tylko że je ruszałem ... Pozdrawiam , Elo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×