Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zaki

Konfiguracja, czy hosting?

80 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to męczące i nudne. Chyba największą przyjemnością z gry jest to że kogoś zabijamy. Zabijamy nie full auto, ale hs. Od początku na TP było\jest ciężką coś ustrzelić. Można w gościa ( 2 - 4m ) wpakować kulkę w głowę a ten nic. Tak jak powiedział autor, może się wydawać że ktoś ma niewłaściwie ustawiony interp. Wydaję mi się że jest to przyczyna może nie co złych, ale ustawień serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Piszecie tak, jakby nigdy nie dało się trafić...

Szczerze to jest z tym problem, ale nie co jednego killa tylko co jakiś czas.

Nie przesadzajcie aż tak,bo idzie zabić w głowę, tylko czasem jest z tym problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tak, jakby nigdy nie dało się trafić...

Szczerze to jest z tym problem, ale nie co jednego killa tylko co jakiś czas.

Nie przesadzajcie aż tak,bo idzie zabić w głowę, tylko czasem jest z tym problem ;)

 

Guzik prawda. To nie jest jakiś bug, tylko coś co trwa ciągle i bez przerwy. Zła konfiguracja nie włącza się co 10 minut, tylko jest cały czas.

 

Jak widzisz Petrus rzeczywiście jest coś nie tak. Przedmówca Paczu podał kwintesencję problemu, myślę, że zmiana konfiguracji na identyczna jak na DD2 powinna pomóc, choć to od Ciebie zależy, bo ja tam się już nie znam na tym w tych czasach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nasza wina, że bierzesz wszystko DOSŁOWNIE. Jakby się nie dało nikogo zabić to by na serwerze nikogo nie było bo gra by sensu nie miała.

Chodzi o to, że trafienie w głowę jest bardzo trudne mimo tego iż celownik jest na niej idealnie ustawiony. To samo tyczy się nie tylko głów, ale po prostu całej mechaniki strzelania,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paczu jak narazie to tylko ty nie widzisz tego problemu;) Jak masz pisać i nic nie wnosząc do tematu to daruj sobie!!

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Tego problemu sie nie rozwiąże. To nie nasza wina bo ile razy byśmy sie skupiali na bani tyle razy poleci obok niej potem są nerwy i bany za to że ktoś po prostu sie wcurwi że strzelil trafił a "NIEZALICZYŁO" ... No niestety ;). To nie jedyny problem TP. Jak w zyciu raz gorzej raz lepiej. Strzelajcie w brzuchy zawsze siada :D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie można to zmienić, o to chodzi :P

 

 

Petrus - z prosimy z Da Mianem, żebyś skopiował konfigurację z serwera DD2 na TP. Być może coś się poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Widzę że coraz wiecej osób widzi ten sam problem co ja i Zaki;)) Teraz wystarczy czekac na Petrusa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ja też go widze;D I dziwić się, że raz na Tp gram dobrze raz źle:D 

Ostatnio wbiłam na innego serwa i grałam cały czas na tym samym poziomie;D a na naszym kochanym Tp zamykam zamykam i jeszcze raz zamykam, aż tu nagle się prawie otwiera. Przypadek? Nie SONDZE! :wub: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Też to zauważyłem, ale zdarza się i odwrotna sytuacja tj dziś na mirage centralnie strzeliłem dgl w klate ziomkowi,a tu z dupy hs wpadł -,^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

a moze pomoglo by odswiezenie konifogw serwera badz tez jego "przeinstalowanie" bo mam wrazenie ze serwer rozlegulowywuje intepry graczy a nie ustawie je na 0.01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba czekać na decyzje Petrusa ;)

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@up

Nie nabijajcie co drugiego postu, że trzeba czekać na mnie. To chyba oczywiste...

 

Jeżeli ktoś twierdzi, że raz mu idzie lepiej i bryluje na serwerze, a raz beznadziejnie to... jest to tylko i wyłącznie jego wina. Po prostu w zależności kto gra na serwerze, czasem kara botów, a czasem sam boci. Konfiguracja jak ktoś już wspomniał nie zmienia się co mapę, jest stała.

 

Nie da się wprowadzić identycznego cfg jak na serwerze dd2. Jest on praktycznie identyczny, ale różnią go rzeczy typowe dla moda TP. No chyba, że chcecie pozmieniać ustawienia kamer itd.

 

Zmieniłem kilka rzeczy. Ciężko cokolwiek nagle zmienić, bo nie ma oczywistego rozwiązania. Proszę testować, będziemy jeszcze działać najwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

masz tutaj petrusku kolejny dowód :)

Serio mam temu Panu tłumaczyć czemu tak jest? Jeżeli tego nie zauważył, to w zależności od broni dmg są różne. Liczy się również odległość z jakiej trafiamy i inne aspekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biłem z m4

 

Petrus aż taki tępy to nie jestem

Jakbym bił z mp5 to bym nawet o tym nie pisał
 

m4 a ak? taka róznica dmg wątpie

Edytowane przez Z!oM3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

m4 a ak? taka róznica dmg wątpie

Tak, AK jest mocniejszy. Hity w nogę z AK to max 25,  M4A1 22. W korpus z AK 35, a z M4 31.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×