Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Małpa

Cześć

13 replies w tym temacie

Recommended Posts

Siemka,

 

Norbert, 18 lat, Kraków, małopolska.  :mrgreen:  

Gram na tych serwerach dosłownie od paru dni, a głównie na DM+BF2. W grze jestem jako "Skull", lecz teraz przy rejestracji na forum zauważyłem, że ta nazwa jest już zajęta przez innego użytkownika i zastanawiam się czy zmieniać nazwę też w grze czy nie... Chyba zostanę przy Skull'u, aczkolwiek nie wykluczam, że mogę pojawić się w grze także jako "Xzentley".

 

Jestem tegorocznym maturzystą, który pisał maturę w nowej podstawie programowej. Podstawe zdałem, więc zaciesz na mordzie jest od wczoraj od 3 nad ranem - dopiero wtedy udało mi się zalogować na OKE. Wcześniej nie było bata na to, tak przeciążony serwer był. Chyba że OKE z Krakowa specjalnie coś szperało żeby się nie zalogować...  ^.-

Ogólnie to zdawałem rozszerzoną biologię, chemię i angielski. 

 

Planuję dostać się na weterynarię, lecz z wynikiem z chemii to raczej śmiechu warte.  :mrgreen:  Raczej planuję za rok to poprawić, chyba że uda mi się czegoś uczepić, ale nie wiem, nie myślałem o żadnym innym kierunku. Weterynaria jest to jedyny zawód, w którym się widzę. Nie mam żadnej innej alternatywy, a więc zastanawiam się czy jest sens iść na jakiś inny kierunek. 

 

Interesuję się sportem, motoryzacją, kulturystyką, turystyką, elektroniką, informatyką i CS 1.6 - bo na inne gry mnie nie stać ghahahahahahahahha...  <haha> W CS'a grałem kiedyś przez jakieś 4 lata, teraz wróciłem po ok. 2-letniej przerwie, a więc lamie jak nie wiem.  Grałem też w plemiona pod nazwą whitebamboo, później Cocoa beans, ale przestałem bo mi się znudziły.  :mrgreen:

 

 Tak w ogóle nieraz lubię po Los Santos polatać swoim czerwonym Ferrari.  :-D

 

Pozdrawiam,

Xzentley

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×