Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
*Boteq*

Rezerwacja nicku; top15

1 reply w tym temacie

Recommended Posts

Witam, jestem Boteq. Większość, o ile nie wszyscy, znają mnie z COD`a(jeśli w ogóle mnie znają xD). Jestem tam stałym tubylcem, jednak zauważyłem jedną rzecz, mianowicie taką, że jacyś nieogarnięci gracze podszywają się za tych z top15. Moją propozycją jest wprowadzenie natychmiastowej rezerwacji nicku dla tych osób, od ręki na serwerze. Czyli, wbijasz 15 miejsce, jeszcze troche killi żeby utwierdzić twoje miejsce w top15, i pojawia Ci się okno w cs`ie o wprowadzeniu hasła jakie byś chciał do logowania. Ewentualnie można wprowadzić takie coś jak hasła w gry o ranking, jeśli ktoś nie chce grać o ranking, wystarczy, że nie wpisze hasła. Dziękuję, za przeczytanie moich wypocin, nawet jeśli niektóre zdania są niepoprawne składniowo xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogi @@*Boteq*. Gracze chcący uzyskać rezerwację mogą to zrobić tutaj, wspomagając Naszą sieć symbolicznie w kwocie 1 zł. Podszywający gracze łamią regulamin. Możesz takie osoby zgłaszać i dostaną bana lub samemu ubiegać się o uprawnienia administratora.

 

@edit 6.01.16

Brak dalszego zainteresowania, temat zamykam.

 

ps. Staraj się Nam pomagać. Zachęcaj stałych graczy do rezerwacji nicku. Opłata nie ma na celu Nas wzbogacić, a jedynie uregulować wygasanie rezerwacji graczy osobom, które już nie grają. Dzięki!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×