Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
*Boteq*

Rezerwacja nicku; top15

1 reply w tym temacie

Recommended Posts

Witam, jestem Boteq. Większość, o ile nie wszyscy, znają mnie z COD`a(jeśli w ogóle mnie znają xD). Jestem tam stałym tubylcem, jednak zauważyłem jedną rzecz, mianowicie taką, że jacyś nieogarnięci gracze podszywają się za tych z top15. Moją propozycją jest wprowadzenie natychmiastowej rezerwacji nicku dla tych osób, od ręki na serwerze. Czyli, wbijasz 15 miejsce, jeszcze troche killi żeby utwierdzić twoje miejsce w top15, i pojawia Ci się okno w cs`ie o wprowadzeniu hasła jakie byś chciał do logowania. Ewentualnie można wprowadzić takie coś jak hasła w gry o ranking, jeśli ktoś nie chce grać o ranking, wystarczy, że nie wpisze hasła. Dziękuję, za przeczytanie moich wypocin, nawet jeśli niektóre zdania są niepoprawne składniowo xD.

Drogi @@*Boteq*. Gracze chcący uzyskać rezerwację mogą to zrobić tutaj, wspomagając Naszą sieć symbolicznie w kwocie 1 zł. Podszywający gracze łamią regulamin. Możesz takie osoby zgłaszać i dostaną bana lub samemu ubiegać się o uprawnienia administratora.

@edit 6.01.16

Brak dalszego zainteresowania, temat zamykam.

ps. Staraj się Nam pomagać. Zachęcaj stałych graczy do rezerwacji nicku. Opłata nie ma na celu Nas wzbogacić, a jedynie uregulować wygasanie rezerwacji graczy osobom, które już nie grają. Dzięki!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.