Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
InekzL0rd

Witam tutaj InekzL0rd (na serwie: Inekz[t])

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imie Mateusz- lat 17(w tym roku 18 w kwietniu) i pochodze z Podkarpacia a dokladniej spod Krosna. Lubie grac w csa 1.6 oraz cs go. W cs go mam przegrane lacznie prawie 5000h na 2kontach ktore 1 sprzedalem. Gram profesjonalne lany zawody jak i esle. W 1.6 bawie sie od malego. Moja pasja byl komputer. 2006 dostalem 1wszy komputer, nie byl jakis super ale cs 1.6 ciagnal. W 2009 roku pojechalem 1wszy raz na lana do rzeszowa i zajalem tam 2 miejsce na 16 druzyn. W 1,6 gralem do 2013roku i wtedy zakupilem nowy komputer i zaczela sie przygoda z csgo. W 2014 pojechalem na esla do warszawy gdzie laczna pula nagrod byla 5000zl zajelismy 4 miejsce na 12 druzyn. 2015 byl przelom gdy dostalem partnerstwo z qpad oraz steelseries. W cs go gram nadal lecz troche mniej, wracam do czasow 1.6 i sobie gram na waszym serwerze:) . Mysle ze bedzie mi sie z wami milo gralo - CZESC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witaj.Widzę,że tutaj prawie każdy jest z podkarpacia. Spod Krosna powiadasz moje okolice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, znowu mogę cieszyć się kolejnym graczem z Podkarpacia. Jednak nie chcę się czepiać, ale w lanie w Rzeszowie zająłeś drugie miejsce w wieku 10 lat, jeżeli to oficjalna impreza, to gdzie było Pegi 16+ ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, znowu mogę cieszyć się kolejnym graczem z Podkarpacia. Jednak nie chcę się czepiać, ale w lanie w Rzeszowie zająłeś drugie miejsce w wieku 10 lat, jeżeli to oficjalna impreza, to gdzie było Pegi 16+ ? :roll:

Dobrze tutaj ze na to zwrociles uwage, mialem wtedy 11 lat i to bylo nie daleko mnie i pasja byl komputer, moglo to tez byc tym spowodowane iz tato moj gral tez w csa:) POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×