Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
skull98

Ban za "robienie odznak z kolega"

8 replies w tym temacie

Recommended Posts

Skarga na ~Strong~

Dostałem banika za robienie odznak z kolega THC, mordo pisaliśmy nawet na czat że mu nie wbija odznaki mimo tego że ma ten próg, oddałem mu 2-3 fragi by się upewnić, po czym napisałem by grał już normalnie, ponieważ niszczy mi statystyki i na następnej mapie "wiocha" dostałem bana :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Za pomaganie ban się należy. Nie rozumiem po co ten temat zamiast odczekać te parę minut bana. I następnym razem tego nie robić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

no coz, moze moge jakas pomudz.. ja ogolnie mialem pare serv bf2 i takze mialem takie sytuacje.. 

gracze zaplacili kare o wysokosci 2.66 sms.. i mogli grac dalej. Ale jak to sie powtorzylo znowu dostali kare wyzej platna... a za 3 razem dostali perma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawiedliwości autorze tematu w tej skardze nie doświadczysz bo jestem zbyt pobłażliwy i musiałbym Cie ukarać aktywnym banem na tydzień - wszedłeś na serwer 20 minut po otrzymaniu bana, podczas gdy ub dostaleś ponad 1,5h później. Opisze zatem pozostałe fakty.

 

Cała sytuacja zaczęła sie przed zauważeniem przez was (skull & THC) braku odznaki. THC poprosił Cie o podłożenie sie na HS'a. Podłożyłeś sie = winny. THC nie dostał odznaki - nie o tym temat dlaczego, więc przejdźmy dalej - podkładasz sie znów kilka razy = kolejny raz winny.

 

Strong popełniłeś tutaj błąd tylko przy ustaleniu surowości kary ( taryfikator 5 min --> 1 dzień). Zapoznaj sie prosze ponownie z taryfikatorem banów. Sam ban był słuszny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×