Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

11 replies w tym temacie

Recommended Posts

1. Serwer: FFA;

2. Wiek: 22;

3. Czas spędzony na Serwerze: GT - w trakcie tworzenia;

4. Dlaczego Ty? Jakie masz pomysły zmian na serwerze? Jak wyobrażasz sobie swoja pomoc dla serwera?: Jestem odpowiedzialny i chcę zadbać o serwer, tak by grało się na nim jak najlepiej. W razie problemów/pomocy mam przy sobie Psychola. Pomimo, że jest Opiekunem innego serwera, to myślę, że będziemy ze sobą współpracować jako Opiekunowie ze względu, iż są to bardzo podobne serwery, a Nasz duet będzie owocny. 

5. Akceptacja Regulaminu: Akceptuję regulamin i zastrzegam, że będę go przestrzegał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 6
Petrus,

Potwierdzam możliwość złożenia podania.

Moje GT też się tworzy hehe :) wracając do reszty. Przed napisaniem podania to wiem, że myślałes nad tym. Wszystkie wahania jakie miałeś, jeśli je miałeś poszły w zapomnienie po naszej rozmowie hehe. Wiesz, ze odpowiadasz już za przyszłość FFA? I będziesz musiał więcej czasu spędzać na FFA niż na dd2 ponieważ musisz to rozkręcić, wracając do mojej pomocy. Będę Ci pomagał ponieważ tak jak napisałeś nasz duet może być owocny.

 

Jako UB'S wykonuje bardzo dobrze swoje obowiązki, więc?

 

Moja odpowiedź jako Opiekun innego serwera jest taka, że proszę Administrację o przyjęcie jego podania ponieważ na tą chwilę Xzentley nadaje się najlepiej na opiekuna FFA.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 3

Jak najbardziej jestem na tak bardzo przyjemnie się z nim gra, spędza dużo czasu, jest odpowiedzialny a nie gimb który tylko rozdaje bany. Mam nadzieję że nie odejdzie Sz zbyt mocno od dd2 bo kto będzie mi strzelał hedshoty! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Moim zdaniem jest no najlepiej nadająca się osoba na to stanowisko (pod warunkiem że załatwi sobie w końcu mikrofon!). Rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków więc myślę że postawi ten serwer na nogi i będzie on tak popularny jak teraz DD2 a może nawet i lepiej :D Jednym słowem, tak!

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Łooooooooo kur**** w końcu napisałeś to podanie, daje bardzo duże tak, bardzo dobry bot, wiek jako UbTeam radzi sobie bardzo dobrze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×