Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, część starszych graczy może mnie kojarzyć, gdyż pełniłem tu funkcję admina na serwerach only dd2 oraz gg :) 

Niedawno postanowiłem wrócić do gry i przypomniałem sobie o tej sieci. Ten serwer aż wali w oczy pustką. Jeśli spojrzymy na gt to można zobaczyć, że serwer od miesiąca nie przekroczył nawet połowy graczy. Tutaj potrzeba zmian, przede wszystkim zmiana moda na bardziej popularny, bardziej unikatowy. Takim unikatem był cod mod kilka lat temu i to jest moja propozycja. 

Oczywiście sama zmiana moda nic na początku nie wniesie, serwer potrzebuje reklam i to porządnych, ale myślę że znajdą się gracze chętni, którzy by chcieli pomóc w tej kwestii. 

Trzeba podnieść ten serwer na nogi :) Co wy na to? Jeśli ktoś ma inne propozycję to niech napisze pod tym postem i zobaczymy co na to Administrator.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Revolution napisał:

Takim unikatem był cod mod kilka lat temu i to jest moja propozycja. 


Myślę że kluczowymi słowami są tu "był" i "kilka lat temu". Zmiana nastąpiła bo serwer z modem COD również stał cały czas pusty...  Serwer nie ma opiekuna który zająłby się nim i to może być jednym z jego problemów. Uważam że przydałby się jakieś zmiany, nie do końca wiem jeszcze jakie ale na pewno nie jest to powrót do COD'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był wałkowany stosunkowo niedawno. Zdecydowaliśmy, żeby unicestwić COD, a w jego miejsce postawić FFA, dlatego moim zdaniem nie ma sensu składać propozycji nowych modów. Należy zająć się obecnym, i pomyśleć, co zrobić, by ruszyć z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Xzentley napisał:

Temat był wałkowany stosunkowo niedawno. Zdecydowaliśmy, żeby unicestwić COD, a w jego miejsce postawić FFA, dlatego moim zdaniem nie ma sensu składać propozycji nowych modów. Należy zająć się obecnym, i pomyśleć, co zrobić, by ruszyć z tematem.

Tylko no nie oszukujmy się, co można zrobić z martwym serwerem, z modem który graczy nie przyciąga 😕 COD to tylko propozycja, bo moim zdaniem bez zmiany modu serwer nie ruszy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Revolution napisał:

Tylko no nie oszukujmy się, co można zrobić z martwym serwerem, z modem który graczy nie przyciąga 😕

 

Nie tak dawno najpopularniejszy mod Only DD2 u Nas był martwy i świecił pustkami. Dzisiaj może nie ma 24/7 full graczy, ale jest duży progres i niemalże codziennie licznik jest zamykany w 100%. Dalej uważasz, że taki stan rzeczy chwilę temu był wynikiem modu, który nie przyciągał? Wątpię, zwłaszcza patrząc się w tamtych dniach na konkurencyjne DD2 i pełne 32/32 na niejednej sieci. 

 

12 minut temu, Revolution napisał:

COD to tylko propozycja, bo moim zdaniem bez zmiany modu serwer nie ruszy.

 

FFA w swoim założeniu miał być serwerem takim, by gracze Kopytka mieli odskocznie od DD2 i czasem postrzelali na jakimś fajnym serwerze, ale sieć tego nie oferowała - był DM i COD - 2 osobne mody, które albo uwielbiasz albo nienawidzisz. Chcieliśmy stworzyć taki, na którym będzie mógł każdy z Nas grać. Podjęliśmy wspólną decyzję, i tak powstał FFA, a więc wniosek prosty - wracanie do COD'a jest głupotą. Bo taki powrót to nie wiem czy przyciągnie nowych graczy, ale starzy stracą alternatywę, bo niestety, ale weterani Naszego byłego COD'a już dawno odeszli, a obecni kopytkowicze na takim modzie grać nie zamierzają. Uważam, że jak już wprowadzać zmiany, to uatrakcyjnić obecny mod, i np. dodać 4Fun, czyli FFA+4Fun = 4 mapki z efektownymi pluginami/skinami itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Można by coś zmienić na początek dodać 4Fun, GG, RPG ewentualnie aim ,awp. Jeżeli serwer był by dalej pusty to wtedy można zrobić małą rewolucje i wprowadzić JB, Zombie Mod czy Diablo Mod,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak czy jest dalej trzymać pusty serwer przy życiu? FFA w tych czasach jest naprawdę ciężko rozkręcić, chyba że ktoś ma dużo chęci i kasy bo teraz serwer bez dobrej reklamy nie ruszy, więc najprostszym sposobem będzie po prostu go wyłączyć i zamknąć i zająć się dwoma pozostałymi serwerami bo naprawdę DD2 i BF2 mają stałych graczy i serwery nie stoją puste. :)

 

:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na decyzje @Petrus'a, jeżeli ustalicie żeby zostawić FFA i go urozmaicić to już mam kilka propozycji, ale zgadzam się z tym co napisał @rai^. Serwer bez dobrej reklamy nie ruszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×