Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Yances

Skarga dla Aguska23

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie od tego "admina" dostalem bana na serwerze DM+BF2 
bezpodstawnie zbanowal mnie nie dajac zadnego powodu, ani ssow, ani nic.

gram na tym serwerze baaaardzo dlugo i 1 raz taka sytuacja, ze admin dostaje baty i za to ban leci ;/

prosze o UB [nie mam zadnych ssow, gdyz nie zostaly zrobione]

Edytowane przez Yances

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze wlasnie nie ma mnie na tamtej liscie, zawsze uzywam jednego nicku i nie potrzebuje wspomagaczy z zewnatrz
ale mam juz UB, takze temat do zamkniecia, jednak prosze dowiedziec sie co bylo motywem dzialania wyzej wymienionego "admina"
dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś żadnego bana (a przynajmniej ode mnie) , nie mam pojęcia o co ci chodzi...  Chociaż nie powiem kusiło szczególnie za te słownictwo na mapce wiocha :) Prawdopodobnie zostałeś wywalony przez serwer za ping, bo akurat ciebie obserwowałam na spec i nagle znikłeś. 

Ewentualnie jeśli dalej nie możesz wejść na serwer to sprawdź konsole, tam zawsze się wyświetla powód 

 

Z logów czatu wynika, że po tym jak wyszłam czyli jak ty wyszedłeś to wbiłeś i mnie szukałeś, więc gdzie ten twój ban? 

Edytowane przez Aguska23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bazie nie widnieje żaden banow. Być może serwer wywalił Ciebie za ping tak jak zostało opisane wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 11:31 zostałeś rozłączony przez serwer za wysoki ping. Jeśli nie wierzysz pobierz demo z mapy i zobacz sam (czas 2:20). Nie było żadnych kicków / banów z strony adminów.

 

 

Skarga bezpodstawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×