Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Badura

Więcej botów

4 replies w tym temacie

Recommended Posts

Witam, specjalnie założyłem to konto żeby dodać ten temat :D. A więc, gram na waszym serwerze już parę miesięcy i chciałbym zgłosić wniosek o zwiększenie ilości botów, ponieważ na większych mapach niestety zaczyna się bezcelowe krążenie po mapie w poszukiwaniu właśnie tych delikwentów. Moja propozycja jest następująca, żeby zwiększyć ilość botów po 2 do każdego z teamów. Dziękuje za uwagę i proszę i rozpatrzenie. Pozdrawiam, pasjonat alkoholu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Generalnie z botami jest taki problem, że zacinają się grupowo w różnych miejscach w zależności od mapy.  Jak takich delikwentów znajdziesz, to jak prezent na święta - 2-3 fragi niemal za free :)  Co do tematu postu - chyba można by spróbować. Też czasami biegam po mapie jak żyd po pustej knajpie żeby kogoś ubić. 

Z wyrazami szacunku dla pasjonata alkoholu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1
  • Haha 1

never ma rację. Zwiększenie liczby botów sprawi jedynie że większa ich ilość może znajdować się w jednym z miejsc. Moim zdaniem większa ich ilość nie jest potrzebna. Tym bardziej że gdy gra się z samymi botami można zvotować mapę na jakąś mniejszą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×