Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Myis Frag

Ban zostaje Prośba o UB

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: LTSM
Serwer: DM+BF2
Twój SteamID: VALVE_0:4:1367765331
Twoje IP: -
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 16 lis 2023 - 20:14:54 
Powód bana: Czitujesz
Nick Admina który zbanował: JanDawidowicz
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): -

 

Mój skromny komentarz (jeżeli można): Jan Dawidowicz nie był przez cały czas na serwerze DM+BF2 fy_pool_day, którego grałem. Możliwe, że ktoś go wezwał np. gracz "ss" którego widać przed wejściem Dawidowicza na spekcie.

Żadne ssy nie zostały mi zrobione. Nie grałem najlepiej dzisiaj i widać to na wcześniejszych mapach, które grałem przed fy_pool_day zanim zostałem zbanowany.

Obejrzałem całe demko 2 razy i jeżeli ktoś może mi coś zarzucić na tym demku, to od razu ja wskazuję najważniejsze momenty z tego demka:

"13:10, 11:02, 10:15, 8:47, 7:12, 6:16, 4:28, 4:04, 3:34, 3:12, 2:16 (pistol), 2:08, 1:58, 1:27" które mogą być dla admina podejrzane.

Dla mnie takie akcje to nic niezwykłego - zwykłe strzelanie w kółko z krowy. Trenowałem to już nie raz grając z botami na NS.

Jeżeli dziwicie się temu, dziwić się możecie, ja czitów nie używam i nigdy nie używałem grając w csa na serwerach i z botami.

To, co na tej mapie zostało dzisiaj przeze mnie pokazane, to nie jest nawet to, co gdy byłoby jak miałbym więcej odznak na serwerze.

Dzisiaj grałem bardzo słabo i nie na moje możliwości. Ośmieszacie się tym, że mnie banujecie, ale to dlatego, że nie wiecie, że strzelanie w kółko do przeciwnika jak zdawać by się mogło dla kogoś udawanie aima bez aima jest możliwe. Otóż możliwe jest, ja to na tej mapie to pokazałem. Kto mi nie wierzy, to jakby nie wierzył w to, że nawet nowi gracze mogą zaskoczyć czymś, co inni nie potrafią.

 

Jeżeli oprócz wzoru, który jest przeze mnie przedstawiony, należy umieścić coś jeszcze to proszę mi o tym powiedzieć, jak i również jeżeli we wzorze napisałem coś nie tak, proszę mi o tym napisać - każdy może się pomylić.

Edytowane przez Myis Frag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje i szczegóły na temat mojej gry dnia wczorajszego na mapie fy_pool_day, której dotyczył ban, już podałem.

Jeżeli admin JanDawidowicz zauważył coś podejrzanego w mojej grze, proszę to napisać szczegółowo.

Proszę też UB Support o aktywny udział w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JanDawidowicz Nie wiem, czy mogę grać skoro na serwerze dałeś mi bana. Wczoraj sprawdzałem jedynie na wejściu serwera czy mam bana. Wszedłem na serwer tak się składa, że akurat znów fy_pool_day, ale ani jednego fraga nie zdobyłem ani nie wszedłem do gry, więc nie sądzić jako mnie, że sobie grałem. Proszę, aby w tym temacie wypowiedzieli się UBsupport. Nie zamierzam w nieuczciwy sposób wchodzić na serwer (bez bana, a ban aktywny? lol). Chcę aby sprawa została wyjaśniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×