Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Myis Frag

Skarga

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga:

 

1. Nick Moderatora/admina: MiloPL + inni moderatorzy, którzy mieli się wypowiedzieć w temacie, który założyłem w sprawie prośby o UB.

2. Data przewinienia: 23.11.2023 (MiloPL) + 16.11.2023 (JanDawidowicz) oraz inni UB Support/Moderatorzy.

3. Powód skargi: Nierozpatrzona sprawa mojego UB i BRAK ZAINTERESOWANIA MOJEGO TEMATU Z PROŚBĄ O UB! + zbanowanie mnie ponownie na serwerze pomimo, że zakładałem już prośbę o UB.

4. (link do tematu): |https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/53460-prośba-o-ub/&tab=comments#comment-241766|

4. Opis: Od początku utworzenia mojego tematu z prośbą o UB starałem się UB uzyskać. Jan Dawidowicz w temacie moim w prośbie o UB zaznaczył, że mogę grać na serwerze i niepotrzebne mi jest UB. Ja jednak poczekałem dodatkowo ale żadnego UB nie uzyskałem od moderatorów i UB Support. Proszę zatem UB Support o ponowne rozpatrzenie mojej prośby o UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

XD

 

Dostałeś wcześniej bana, a że sprawa nie została wyjaśniona czyniłem swoją powinność. "Zasada domniemania niewinności" nie obowiązuje.

 

W związku z powyższym, należy czekać do wyjaśnienia sprawy, a nie zmieniać SteamID i pchać się z powrotem na serwer. 😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porządku, tylko czekam już tydzień na wyjaśnienie sprawy, ale jeśli to było za mało, to poczekam i nie wchodzę na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Myis Frag napisał:

Jan Dawidowicz w temacie moim w prośbie o UB zaznaczył, że mogę grać na serwerze i niepotrzebne mi jest UB.

 

W dniu 17.11.2023 o 22:01, JanDawidowicz napisał:

dziś już sobie grałeś, po co tobie unban XD

 

Nie widze nigdzie zgody na grę. Zgodze się jedynie z kwestią, że rozpatrzenie odwołania mogło nastąpić szybciej. Gdybyś okazał się niewinny dostałbyś rekompensate, ale jesteś cziterem i nie otrzymasz nic. Dlatego też, skargę odrzucam.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×