Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Myis Frag

Prośba o UB i ujawnienie aktywności Darka

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Myis Frag napisał:

Jan Dawidowicz w temacie moim w prośbie o UB zaznaczył, że mogę grać na serwerze i niepotrzebne mi jest UB.

 

W dniu 17.11.2023 o 22:01, JanDawidowicz napisał:

dziś już sobie grałeś, po co tobie unban XD

Wypowiedź Darka:

Cytat

Nie widze nigdzie zgody na grę. Zgodze się jedynie z kwestią, że rozpatrzenie odwołania mogło nastąpić szybciej. Gdybyś okazał się niewinny dostałbyś rekompensate, ale jesteś cziterem i nie otrzymasz nic. Dlatego też, skargę odrzucam.

 

 

Cytat

Nie widze nigdzie zgody na grę

 

Zgodę na grę JanDawidowicz mi zasugerował.

 

DAREK:

Cytat

Zgodze się jedynie z kwestią, że rozpatrzenie odwołania mogło nastąpić szybciej

 

Owszem mogło. Ale to, że rozpatrzenie zostało tak późno rozpatrzone (tydzień później jest właśnie przez ciebie). Spójrz na to i może pośmiejesz się z tego lub zastanowisz tak jak i wszyscy:

https://megawrzuta.pl/download/64ba97c4e35801ffa2e29d3fcbf5f681.html

https://megawrzuta.pl/download/121749d7c3267ed86e6e57c5a96884a6.html

 

 

Cytat

Gdybyś okazał się niewinny dostałbyś rekompensate, ale jesteś cziterem i nie otrzymasz nic

 

Jestem niewinny i nigdy nie używałem czitów. Wszedłem na serwer wczoraj i dzisiaj grając na nim, a spójrz od ilu dni czekałem na UB. Same lenie z moderatorów i tak mogę to określić. Czekałem 5 dni na Ub, zagrałem wczoraj i dzisiaj, a wcześniejszych dni ani razu i spójrz, że 2 dni temu wysłałem do ciebie drugą wiadomość, bo nie wiedziałem co mam zrobić i ciebie się doradzałem, a ty nawet nie chciałeś wiadomości przeczytać + prawie każdego dnia widziałem cię na stronie aktywnego. Czekałem na UB, a jako, że go nie dostałem to myślałem, że mogę grać. Drugą wiadomość napisałem do ciebie 2 dni temu, a wczoraj widziałem cię aktywnego.
 

Cytat

jesteś cziterem i nie otrzymasz nic

 

Ja gram uczciwie. Nie miałbym satysfakcji grając na serwerze z czitami. Po cóż miałbym używać czitów. Czy nie jasno się określiłem, że nigdy nie używałem czitów ani wspomagaczy w csie?

Tak bezrozumni jesteście, że mówicie, że ja czituje, a w rzeczywistości to z wami jest coś nie tak.

Edytowane przez Myis Frag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
36 minut temu, Myis Frag napisał:
  6 godzin temu, Myis Frag napisał:
5 godzin temu, Myis Frag napisał:

Jan Dawidowicz w temacie moim w prośbie o UB zaznaczył, że mogę grać na serwerze i niepotrzebne mi jest UB.

Myślę, że tutaj zaszło nieporozumienie. 

Adminowi zapewnie chodziło o fakt iż pomimo nałożonego bana wszedłeś na serwer(mogłeś mieć możliwość gry, lub nie mogłeś grać) zależy czy wszedłeś zobaczyć czy masz bana lub zagrać z aktywnym banem(nie wnikam) 

 

Na przyszłość to obrażaniem niczego nie wskurasz. 

 

Temat zamknę ponieważ jest to dział próśb o UB a tutaj nie widzę owej prośby. 

 

Jeśli Darek uzna że temat powinien być aktywny to ponownie go otworzy i doda swoją odpowiedź. 

 

Pozdrawiam. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×