Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Olek pro skiller xd

 • Content Count

  199
 • Posts on chatbox

  280
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Aktywny

About Olek pro skiller xd

 • Grupa Admin [CS 1.6]
 • Rank
  Ten co się na niczym nie zna
 • Birthday 01/25/2004

Contact Methods

 • gg:
  72641833
 • Steam ID:
  0:1:448026628

Profile Information

 • Nick w grze:
  Olek pro skiller xd
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Oliwier
 • Skąd:
  Chrząszczyrzewoszyce powiat Łękołody
 • Zainteresowania:
  Dziewczyny, cs 1.6

Recent Profile Visitors

1,155 profile views
 1. Wielu już tutaj było takich którzy nie dostali bana tylko ich dziadkowie, ojcowie, babcie,psy i do tego jeszcze koty. Ub i tak nie będzie. W sumie to może i bym uwierzył gdyby nie to że wszedłeś sobie na nicku beskidzki styl a nie na jakimś innym do tego chciałeś grać na nicku kuzyna 😁
 2. Gracz beskidzki styl był już zbanowany permanentnie za czitowanie. Link do bana: http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=15798 Te konto z którego została napisana prośbą o ub powinno zostać usunięte/zbanowane dlatego że jest to MK osoby która już posiada konto na naszym forum(beskidzki styl). Skąd wiem że to 1 i ta sama osoba już tłumaczę. Jeszcze za nim beskidzki styl dostał bana to zauważyłem że jego IP jest takie same jak gracza o nicku Leśny Patataj który grywa u nas na serwerze dd2 i często obaj panowie się chwalili ze są braćmi i grają razem więc nie trudno było wejść w logi chatu i sprawdzić ip leśnego i ip tego beskida które okazało się być takie same. Jak dla mnie sprawa jest prosta. Pozdrawiam.
 3. Każdy serwer wymusza inne rate albo interp np rate 2500 albo interp 0.01 wiec wydaje mi się że problem może polegać w wymuszanych rate i interp na graczach serwerów kopytkowych(czyli inne niż na innych serwerach) ale nie jestem pewien.
 4. Też tak czasem mam, aczkolwiek nie tylko na serwerach kopytka. Wina sprzętu.
 5. Jaki nick z gry kolegi? Najbardziej prawdopodobne jest to że kolega już kiedyś dostała bana za cheaty dlatego przy wejściu na serwer pokazuje się informacja ze został zbanowany.
 6. Pozostaje dać ub. Nie wiem jak u innych ale u mnie demo jest zlagowane i nie dam rady nic wypisać z niego a swojego nie nagrałem.
 7. Hmmm.... Zadaj sobie jedno pytanie, jeśli przeczytałeś regulamin forum to powiedz mi czy uważasz że ten dział jest odpowiednim działem do napisania tego? Pozdrawiam.
 8. Ok. Jedna z wymienionych przez ciebie osób również zrobiła ci test więc to kłamanie ci nie wychodzi Skończ w końcu pisać pod tym postem bo kolejny raz ci przypomnę(mam nadzieję że ostatni) że ciągle piszesz odpowiedzi do tematu założonego w złym dziale. Mówiłem ci co możesz zrobić żeby poprawnie przejść test. Na gorzkie żale to na mszę możesz do kościoła iść a nie na forum płakać jaki to ja nie dobry i zły ahh ten olek jak on tak może mi dawać te testy ciągle bo nieee rozumiem, przecież testów nie muszę robić bo mogę uciec z serwera i co mi zrobią 😂 takie jest twoje nastawienie? Napisz do pani Merkel albo pana Putina może wysłuchają twoich gorzkich żali.
 9. Brawo panie Salomonowa Babo. Nie przechodzisz testu na grafikę pozytywnie a kiedy już ci go zrobię to odrazu uciekasz z tego co widzę na forum to nie pierwszy raz tak robisz a więc odrazu cie informuje o tym żebyś przeczytał regulamin serwerow i zapoznał się z taryfikatorem banów żebyś wiedział na przyszłość dlaczego dostałeś bana i dlaczego na taki czas. Odrazu mogę powiedzieć każdemu kto to czyta że jeśli jeszcze raz będzie taka sytuacja że dam ci test do wykonania a ty uciekniesz to nie dam ci bana wysmaruje na ciebie skargę imienna i wtedy może się uspokoisz. Również radzę uważać na to co piszesz na czacie przed ucieczką 😋
 10. Zacytuj mi fragment w którym bronie,, Blackhilla". Tak taki jestem groźny szeryfie. Ile skarg na mnie było? Dobrze widzisz? Ja widzę jedynie 2 i to nie słuszne odrzucone więc o czym ty gadasz? Widzę że za wszelką cenę próbujesz wmówić wszystkim którzy czytają twoje gorzkie żale jaki to ja nie jestem zły. Mówisz że dużo osób ucieka przez takich jak ja, podaj mi przynajmniej 2 nicki osób które uciekły z serwera przeze mnie(oczywiście oprócz cziterów).Wiecej osób uciekło przez ciebie(normalnych graczy) niż przeze mnie ale xD. Przestaniesz w końcu w to mieszać Blackhilla lub kogoś innego?. Ps. Napisz skargę w odpowiednim dziale i jak już chcesz wspominać o kim kolwiek np Blackhillu to pisz nicki poprawnie bo nie wiadomo o kim ty mówisz/piszesz/wspominasz.
×