Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
EvilShadow

ODRZUCONE Podanie na admina dd2

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Nick w grze: Olciaa
2. SteamID:0:1:555464693 
3. Wiek:22
4. Link do GameTracker'a:GameTracker.com : Strona gracza Olciaa
5. Doświadczenie: Posiadałam miałam juz admina kiedyś wiec amx ogarniety 
6. Napisz kilka zdań o sobie: Mam na imię Oliwia na serwerze gram od niedawna lecz staram się być systematycznie jak mam siłe po pracy lub wpasc chwile przed interesuje sie motoryzacja 
6. Mikrofon*:  Oczywiście ze posiadam 
7. Akceptujesz regulamin admina**?: Tak akceptuje 
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: zarowa Id 775 (zgoda na podanie id pczywiście że jest)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

2 pkt pobrane z konta o ID: 775 za zgodą Właściciela konta!

Czas gry-wygląda ok(pomijając fakt, że siedziałaś na spect nabijają sobie dodatkowe godziny) 

 

Nie spełniasz minimalnych wymagań

5) 20 sensownych postów na forum- 6 postów(dla mnie nie są sensowne, przymykając oko to 6/20 te 20 postów minimum minimum nie jest spełnione ) sami oceńcie czy mają sens  

6) Konto na forum co najmniej 10 Dni- rejestracja w piątek(6 dni łącznie z piątkiem) 

Pomijając fakt, że aspirujesz na stanowisko Global Admina, nie spełniając totalnego minimum(co jest  mierne) to

Zaakceptowałaś regulamin

 A tutaj smaczek z przed 5 dni :

2023-12-01 - 21:17:21 Olciaa STEAM_0:1:555464693 31.128.16.210 zamknac sie kurwa jeden z drugim

      2023-12-01 - 21:16:47 Olciaa STEAM_0:1:555464693 31.128.16.210 zamknij sie

      2023-12-01 - 21:04:40 Olciaa STEAM_0:1:555464693 31.128.16.210 nikt sie do ciebie cwelu nie odzywa moze

2023-11-30 - 18:57:41 Olciaa STEAM_0:1:555464693 31.128.16.210 kurwa jebana jestes ty

2023-11-29 - 20:18:17 Olciaa STEAM_0:1:555464693 31.128.16.210 grajcie pizdy

2023-11-29 - 19:44:32 Olciaa STEAM_0:1:555464693 31.128.16.210 cele cwele

 Te 2 punkty z regulaminu oczywiście są do nadrobienia jednak,jak dla mnie podanie powinno być odrazu odrzucone z powodu braku spełnienia wymagań. 

Powinnaś być wzorem dla graczy a jesteś przykładem, jak się NIE zachowywać.  

Jestem na NIE! 

Proponował bym standardowo żeby spróbować na admin testa, powinnaś dać się poznać graczą i administracji

Bo startowanie bez min wymagań to rwanie się z motyką na księżyc. 

Pozdrawiam. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 2
15 minutes ago, Olek pro skiller xd said:

"to rwanie się z motyką na księżyc"

 

 

Oliwier, jesteś dzisiaj moim bohaterem (jeszcze przez godzinę) 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

20 samych postów? Jak ktoś ma je winić skoro na forum nic się nie dzieje a jeden z najbardziej aktywnych tatów to " co zezarles" ... Z kopiowaniem logów też już był w końcu dał spokój było już wiele razy poruszane że takich rzeczy nie robimy. Janek lepiej się zachowywał/zachowuje? Serio olus? Brawo z takim podejściem to ta sieć padnie szybciej niż myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze na sprawę obiektywnie i obiektywnie też oceniłem to podanie.

 

Nie ma co się rozwodzić nad tym, wymagania obowiązują każdego i koniec. 

 

Po co mieszasz i piszesz tutaj swoje wywody i wspominasz o zachowaniu Janka,skoro jego zachowanie nie ma tutaj nic do rzeczy? To, że jedna osoba coś zrobiła nie znaczy ze inni też mają to robić. 

 

3 godziny temu, zarowa :D napisał:

Z kopiowaniem logów też już był w końcu dał spokój było już wiele razy poruszane że takich rzeczy nie robimy. 

Przeszukałem forum i nic takiego nie znalazłem, wszystko siedzi w twojej głowie i tego nie zaprzeczysz. Akt schizofreni(wymyślasz w głowie rzeczy których nie ma) do tego ze wszystkiego się śmiejesz co jest typowe dla tego typu choroby o której wyżej wspomniałem. 

 

Reasumując 

Przestań się wypowiadać za kogoś w jego własnym podaniu, masz swoje podanie to się go pilnuj bo zamiast komuś pomóc możesz tylko zaszkodzić. 

 Wystarczy napisać krótka i zwięzłą opinie tak jak przystało. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

Podanie było tyle czasu otwarte, ponieważ czekałem aż z zrozumieniem przeczytasz regulamin admina i wykonasz czynność jaką on nakazuje. Niestety, zamiast tego szybciej zobaczyłem bana dla Ciebie za czitowanie. Odwołania brak, więc podanie odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×