Maciek888 1 Report post Posted February 8, 2025 Siema, chce wejść na serwer ale wyskakuje mi nie masz dostępu do tego serwera Share this post Link to post Share on other sites
Darek 2,454 Report post Posted February 8, 2025 To prawdopodobnie ten sam problem co miałeś w grudniu - wpisz hasło z usługi VIP w konsoli komendą setinfo _pw "hasło" Share this post Link to post Share on other sites
Maciek888 1 Report post Posted February 8, 2025 No wpisałem i nie chce działać Share this post Link to post Share on other sites
Darek 2,454 Report post Posted February 8, 2025 Poprzez prywatną wiadomość na forum wyślij mi komendę jaką wpisujesz łącznie z tym hasłem. Share this post Link to post Share on other sites