Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
1337.

xFloud.. -.-

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: 1337.

Twój SteamID/IP: SteamID: Steam_0:1:22026621

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 9:03

Powód bana: Nie wiem:D

Nick Admina który zbanował: xFlouD

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): - screeny spakowane rar/zip w oryginalnych rozmiarach wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę http://www.speedyshare.com i wklejamy tu do nich link : http://www.speedyshare.com/files/26109696/ssy_1337.rar

Opis sytuacji: ... ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1szy ss zamazany czymś czarnym, a na 2 widać że tam są typy.. + demko mogę wrzucić.

 

 

+

 

ssij geju i mi buziaczków nie wysyłaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...na screenach nic zamazanego nie widac.

A te typy to sa przed B :-P

 

poka demko! chetnie ogladne :mrgreen:

 

edit:

a to nie jest przypadkiem z servera call of duty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pokaż demko :)

@UP z DD2only.

 

@EDIT. Napisał mi na steamie że demka nie pokaże hahaahah xDD

Boże floud, jesteś najlepszy.. hahahaa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus już jest, to dotyczy mnie, więc również chciałbym to zobaczyć i się posmiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest z only d2 ? hmmm to cos tu nie gra - dlaczego na ostatnim screenie masz wyswietlone nick, health, armor i distance ? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ssy wydają się czyste, dodaj w tym temacie demko

ps. Po 1 nie wkurwiaj mnie z ss po śmierci. Nie na każdym wh widać po śmierci przez ściany po 1, a po 2 ogarze kurwa adminy mają esp. Nawet jakby miał swoje esp to by nie było widać.!

 

jeżeli się okaże, że wszystko czyste to sorka ale będzie 2/3 i radzę więcej nie robić takich akcji.

 

Na razie ub. Bedę w niedzielę dopiero w domu to się przyjrzę dokładniej tej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zamalowane tylko w momencie kiedy strzelasz a na tym screenie ktos wlasnie strzela kule uderzaja w brame i odlatuja jakby odłamki :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię, byłem wtedy u Flouda i wszystko widziałem. Na demko jest nawet że są tam typy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahmm...no jak bym zobaczyl demko to bylo by wszystko jasne ;) nie musial bym spekulowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym demku nic szczególnego nie widzę..

Ty floud a może to był aim?! o,0

hahaha, weź się nie pogrążaj.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na servie i 1337 bardzo podejrzanie grał .Ps -nic do cb nie mam 1337 ale to były bardzo dziwne akcję .. Ss się należały ;) Jeżeli byłeś czysty to nie ma spr ;) aaa ostrzeżenie dla xFlouD nie powinno być .. taka rola admina ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak. Adminować, a adminować to różnica. Jak ktoś ma sh albo perfidnego aim,wh,sh to sprawa jest oczywista, ale nie można każdemu co lepiej gra robić ss bo zostaną same boty na poziomie tego admina. Dawniej jak miałem dobry sprzęt, nie ślizgała mi się myszka, podkładka itd to miałem tak, że na żadnym servie FFA nie szło pograć. No nie wiem, teraz myśle z perspektywy czasu, że sam siebie bym banował po tych akcjach co robiłem, a kolejne bany po 3x zrobionych i wrzuconych ss to była norma ;) To 1 z kilku powodów własnej sieci.

Admin musi być ogarnięty w adminowaniu i rozpoznawaniu haxów. Nie mówie teraz tylko do xfloud, ale do adminów FFA i innych d2. Czasem wbijam na server gra 3 adminów, a ja banuje 5 permów za wh? czy to normalne? nie! w takich rzeczach trzeba być ogranycm, szczególnie, że na wszystkich servach macie esp co ułatwia sprawę o wiele. Niektórzy gracze po prostu się nie kryją z wh ( takich banujecie) , a inni przeciwnie.

xFloud 2/3 , nie mam nic do Ciebię, ale pilnuj się teraz

Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×