Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
name d

d

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: d

Twój SteamID/IP:'STEAM_0:1:31665249'

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 13 styczeń godzina 18:45

Powód bana: 'Czitujesz'

Nick Admina który zbanował: `SaJgOn

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): - screeny spakowane rar/zip w oryginalnych rozmiarach wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę http://www.speedyshare.com i wklejamy tu do nich link

Opis sytuacji: Wszystko fajnie ,pięknie tylko szkoda ,że nie zrobił mi screen'ów. Zwracam się z ogromną prośbą o odbanowanie mnie, nie mam dowodów ,bo nie zostały one zrobione.

 

pozdrawiam,

d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy jeszcze nie było nowego regulaminu ! A po 2 zrobiłem Ci screeny tylko ty specjalnie dałeś sie zabić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry jesteś ,nie mam żadnych screen'ów. Gdybym je miał to bym je wstawił. Proszę H@ o odbanowanie mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem jestem po stronie usera poniewaz jak by ss'y zostaly zrobione to powod bana brzmal by "wstaw screen'y na cs-kopytko.pl". Aha i od kiedy robi sie ss'y za niby AiM'a O.o. Jak ktos ma aima to nie widac tego na ss'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorry to nie tobie robiłem ssy !!! Proszę o ub dla tego gracza. I przepraszam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ub bo grałem już z tym graczem i wtedy nic nie miał. Mam nadzieję, że się nic nie zmieniło.

 

Od tej port proszę się stosować do regulaminu i na aima mieć demka a na wh robić ssy lub demko (najlepiej oba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×