Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

malesiak

 • Content Count

  867
 • Posts on chatbox

  60
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by malesiak

 1. Siema! Nie spodziewałem się, że odezwę się tutaj i to w sprawie CSa 1.6. Może Ktoś z Was miał podobny problem i wie jak to naprawić? Po tym wielkim dziwnym update'jcie sporo się zmieniło w 'technice' gry. Uporałem się z grafiką itd, ale zostało mi to: Czyli brak wielu liter. Rozmowa jest niewykonalna przy takich możliwościach. Menu gry jest normalne
 2. Dobry wywiad :-) Po ile masz chomiki w sklepie?
 3. No nie bardzo... Steam się aktualizuje automatycznie do obowiązującej wersji gry.
 4. Następnym razem, jeżeli planujesz pomóc, to NAJPIERW przeczytaj temat... dawno to zrobiłem!
 5. Steama odpalałem prawie codziennie, a mam szybkiego neta, więc aktualizuje mi się całość gdy ma na to ochotę Dzisiaj sprawdzę czcionkę, bo czuje że to może być to... Szkoda mi zerować Steama, ale jak mus to mus I niestety... odinstalowanie STEAMa razem z folderami nie przyniosło pożądanych zmian. Dodatkowo przywróciłem podstawowe czcionki w Windowsie. Jakieś pomysły?
 6. Czyscilem juz gre w ten sposob i nic. Niestety. Dzieki za checi.
 7. Rozdzialke zmienialem, opengl<=>software,d3d tez. To musi byc cos bardziej wyrafinowanego. Jutro pobawie sie czcionkami.
 8. Nie będę przywracał systemu Ja w CSa 1.6 grałem chyba we wrześniu chwilkę ostatni raz... Potem CS:GO, po drodze pozwoliłem tylko na update. Wracam, a tu taka kaszanka. Przywracanie systemu spustoszy mi dysk.
 9. Właśnie przy wczorajszych bojach, tak zrobiłem... kilka GB folderu half-life (ile demek...) poszło do kosza.
 10. Siema! Może niektórzy mnie kojarzą, ale dla wielu mogę być "no name'em", ponieważ od dawna nie udzielam się na serwerowni, nie gram w CS1.6 - ale sporo zostawiłem tutaj swojego czasu i $ NIE ŻAŁUJE! Razem z kumplem tworzę serwis, który będzie poświęcony szeroko pojętym STREAMom i rożnymi relacjami Live ze spotkań CS, , Dota2, SC2, a nawet Minecraft. W tym momencie warunkiem współpracy jest posiadanie i umiejętne korzystanie z Facebooka. Szczegóły podam po nawiązaniu kontaktu. Zarazem informuję, że jest szansa aby to nie był wolontariat - czyli będziemy się starali nagradzać osoby współpracujące drobną gratyfikacją Nie są to kokosy, ale za darmo też tego nie robicie. Wymagania: - Facebook !!! , - Musisz lubić lub znać popularne kanały stream, - Znać różnicę między e-sportem a graniem 4fun, - Odpowiedni wiek (od 12 lat w górę...?) - Umiejętność pisania po polsku !!! Dodatkowo szukamy też osoby, która bawi się w robienie grafik. Nie musisz być wybitnym specjalistą. Jeżeli lubisz bawić się 'wirtualnym pędzlem', to również zachęcam do kontaktu Piszcie do mnie na PRIV (na forum) lub admin@kiedylive.pl. UWAGA! Te zajęcie ma dawać przyjemność z samego tworzenia czegoś nowego z możliwością w przyszłości niezłego rozwinięcia. Zarobek postawcie na drugim miejscu, bo tylko w ten sposób można coś osiągnąć. W ten sposób podchodzę do tego projektu i jest to uczciwe podejście do tematu
 11. Masz mi za złe, że wypaliłem się z czasem dla CSK po ok. 1,5 roku AKTYWNEGO działania? Serwis tworzę ze znajomym i zdaję sobie sprawę z czasu jaki trzeba tu włożyć. Z tym że polega to na wrzuceniu informacji o streamie na FB. Niestety ciężko jest odpalić CSa w pracy, łącznie ze ściąganiem archiwów i rozpakowywania ich. Masz swoje kopytko i jest ono TWOJE. Ja też lubię mieć swoje i wkładać kasę w coś co tworzę dla innych.
 12. malesiak

  Tłusty konkurs!

  Właśnie wróciłem z 'tłustego wyjścia', które teraz zdarza się co raz rzadziej - a szkoda Fotkę zrobiłem w pracy, ale za pączki płacił każdy z własnej kieszenie - to nie pączki korporacyjne! Jak zabawa to zabawa - wrzucam! Do Grodzkiej wielu szczegółów większych i mniejszych mi brakuje, więc w żadnym stopniu porównywać się do niej nie mogę... Zresztą ta opcja jest mi przeciwległa:>
 13. malesiak

  Tłusty konkurs!

  Nie moja wina, że jeszcze nie miałem swoich pączków - a może to moja fotka sprzed 10lat? ;D Wrzuciłem dla rozruszania zabawy, bez warna proszę ;]
 14. Popraw zegarek w kompie na przyszlosc... UB! Odbanuje jutro, bo pisze z telefonu. Chyba ze ktos inny z UB bedzie wczesniej. Gracz ma zegar systemowy przesuniety o 50min. Stad caly problem... eh.
 15. Twój Autorytet nie okazał się dla Ciebie łaskawy. brak UB p.s.: poszukaj w koszu - może znajdziesz SS'y. demon - zbanowałeś gracza STEAM, więc powinieneś szybciej reagować i mieć argumenty ku temu - SS'y i demko.
 16. SS'y zrobione o 17:31, a godzina utworzenia ich (w Pulpit.rar) to 18:20. Spakuj SS'y PROSTO z folderu cstrike, bez żadnego kopiowania.
 17. Jakiś bałagan z tymi banami, ale też mimo wszystko podejrzana sprawa. Warunkowe UB przyznaję, żeby nie czekać za długo na admina. Jeśli będzie miał na przeciw, to otworzymy temat. UB
 18. Pierwszy ban jest z września... Zakres IP ten sam, więc to raczej Ty. Czekamy na admina.
 19. Stanik90, musi się wypowiedzieć co miał na myśli. Ten nick został dwukrotnie zbanowany. 178.42.131.244 178.42.198.175 Zakres IP ten sam, więc na 80% to Ty grałeś. Od kiedy nie masz komputera?
×