Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaason

 • Content Count

  344
 • Posts on chatbox

  96
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jaason

 1. Twój nick z gry:312 Serwer:dd2 Twój SteamID: STEAM_0:0:2462424 Twoje IP: 78.11.149.15 Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 27.05.2017 22:15 Powód bana: ss6 Nick Admina który zbanował: peacemaker Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://www58.zippyshare.com/v/6DnqGRqj/file.html
 2. Jaason

  Elo elo 302 !

  Witaj, skąd taki zmyślny nick?;d
 3. Hej. Mam ciekawy wydaje mi się pomysł by uruchomić przenikanie przez graczy przez całą rundę. Gracze rzadko kiedy się podsadzają i grają tutaj TP więc myślę korzyści z tego powodu będą większe. Mniejszy wkurw blokowanych graczy.
 4. Jaason

  Skarga Przemek

  Ok no to temat chyba wyjaśniony i można zamknąć. Trzeba było 3 msc czekać żeby się dowiedzieć jakie jest Twoje zdanie.
 5. Jaason

  Skarga Przemek

  Ja powiem tylko tyle, że jakbyśmy wprowadzili przenikanie to by taki problem nie zaistniał. Dziękuję za uwagę. Temat czeka już ponad 3 miesiące na decyzje.
 6. Nejten tak sobie porozmyślałem o tym i opisujesz problem z perspektywy T. To spoko ale załóżmy jesteś w CT (na starcie jest Was 5), obstawiasz A z 3 innymi graczami a 2 graczy poszło na B i ich rozłączyło w trakcie rozgrywki, zostało Was 3 graczy a T może podłożyć tam pakę a nikogo tam nie ma i jesteście stratni 2 graczy. Chyba, jednak jakaś rekompensata się CT należy. Wydaje mi się, że nie ma tu rozwiązania idealnego i chyba najlepiej zostawić tak jak jest na większości serwerów by jak wejdą nowi gracze nie obeznani z serwerem nie byli zdziwieni, dlaczego tutaj coś działa inaczej.
 7. Ma to sens. Wiesz jaką taktykę zastosować na początku rundy. Jednak nie wiem czy to uwzględnili w tym pluginie
 8. Pozdrawia Cię kolejny nabijacz postów
 9. Odpłaci się dobrym adminowaniem
 10. Na tak, zgłasza czitów. Problemów z nim nie było. Stały gracz
 11. Cierpliwości, czekamy już od 2 sierpnia na decyzję poczekamy jeszcze trochę
 12. Ten pomysł zaczerpnąłem z takiego serwera który jest full oblegany właśnie w dodatku dd2.
 13. No raczej tak to chyba wygląda Spora zagwozdka
 14. Plugin jest przecież na serwerze i działa. Trzeba tylko mu zmienić ustawienie
 15. huragan123 bardzo dobry pomysł. Jeżeli chce grać na jakieś wersji która nie pozwala na robienie mu ss-ów to ja kogoś takiego nie chcę u siebie na serwerze a tym bardziej kogoś kto zamiast wymienić normalnie parę zdań obraża wszystkich dookoła. Jeżeli demko wygląda tak jak pisze huragan123 to ban wg mnie powinien zostać. W ogóle ban powinien zostać bo nie ma ss-ów i nie ma o czym gadać. Ja takiego gracza bym zaprosił jak już będzie miał poprawnego cs-.a Choć to tlumaczenie mnie bardzo dziwi, bo gracz ten ma steama więc aby grać na steamie potrzebuje prawdziwego steama a nie przerabianego non-steama z jakiejś sieci. Pachnie tu trochę ściemą.
 16. Ja pod WIN8 mam screeny tutaj: DYSK:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike
 17. Jaason

  Zegarek

  Kolejny plugin który nieco ułatwia życie i pozbawia nas konieczności wpisywania komend. Powiem Wam, że grałem na serwerze na którym on występuje i się do niego łatwo można przyzwyczaić. http://scr.hu/1tp8/61yu8 http://amxx.pl/topic/2471-time/
 18. Nick z gry: 312 Serwer: dd2 // Vip przedłużony ~ Darek
 19. Tego Pana nie trzeba przedstawiać. Co tak późno?
 20. Pozdrawiam Patrycję. Wymień toster na pralkę. Jeszcze jak podkręcisz śmiga jak ta lala.
 21. Wydłużenie nic nie da. Bo to nie zniweluje problemu. Po prostu pojawi się on później.
 22. Rozumiem, że przeczytałeś cały wątek a nie ostatnią wypowiedź? Ja osobiście lubię serwery gdzie to jest wprowadzone. Jak mówię to FFA nie TP. Tutaj nie ma podsadzania, jedynie przeszkadzanie.
 23. Cóż czysto. Mógł być błąd. Pliki wyglądają na nieprzerabiane. Ale nie martwcie się jak coś ma to się jeszcze raz zrobi screeny
×