Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Xzentley

 • Zawartość

  1155
 • Shoutbox

  1689
 • Wpłaty

  45,50 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Xzentley

 1. Proponuję dodać punkt reputacji "Nie lubię tego" z czerwoną łapką w dół oraz ustawić, by odejmowała 1 pkt. od wszystkich punktów reputacji danego gracza.
 2. Xzentley

  Xd

  Siema!
 3. Xzentley

  Mute

  To fakt, lipa jest na serwerze jak się drą. Banować, mutować i się nie rozczulać, ale niech mi ktoś tknie Konopkę. To znajdę i będzie przypał na serwerze!
 4. Spokojnie, każdą sytuację da się i należy wytłumaczyć. Na przyszłość polecam ochłonąć i nie pisać pod wpływem emocji, bo to tylko wywołuje niepotrzebne spięcia. Rozumiem zażenowanie, ale nie wykonujemy SS'ów w formacie .bmp, tylko .tga. Każdy inny format co można szybko i łatwo wywnioskować wpływa niekorzystnie na postrzeganie odwołującego się i budzi wątpliwości nt. czystości gracza. Nie ma znaczenia czy SS'y czyste czy nie. Nie są to oryginalne SS'y i nie ma co się w tej kwestii kłócić. Pierwszy lepszy przykład? Mogłeś używać WH z AntySS, który zmienia nazwę i format SS'ów, bo zapewne nie zauważyłeś, ale nazwa SS'ów, który wykonuje Nasz plugin również jest inna. Jest jedno rozwiązanie - przeglądnięcie demka przez UBS, ale to jest jedynie Nasza dobra wola (nie mamy obowiązku tego robić jeżeli ban dotyczy SS'ów). Wniosek jest prosty - sprawa nie mogła się inaczej zakończyć jak pozostawieniem bana, z resztą na Twoją prośbę. PS. Łaski nikomu nie robisz, że piszesz odwołanie. To należy w Twoim interesie czy chcesz wyjaśnić bana czy nie, i proszę wziąć pod uwagę, że każdy Admin ma prawo do zrobienia SS'ów, i każdy Admin ma prawo się pomylić. W tym przypadku ja pomyłki nie widzę. Ban słuszny, a skarga niesłuszna.
 5. Xzentley

  zbanowany - ns Michael [BDF]

  2:25; 3:12; 3:18; 3:27; 9:13; 10:14; 10:27; 11:33; 11:37; 12:00; 12:54; Zbanowany. Dzięki za zgłoszenie!
 6. UB @KONOPIANKAA co do Twojego zachowania na serwerze, jak już o tym wspomniałeś - ogarnij się, bo bany za kulturę nie biorą się z niczego. Proszę zważać na słowa i zapoznać się regulaminem serwerów. Miej świadomość, że w końcu możesz zostać ukarany banem permanentnym. (Nie zastraszam, takie sytuacje już na sieci się zdarzały - wystarczy poszukać w AMX) Liczę na poprawę.
 7. @Blackhill, co ma zachowanie do aktywnego bana? @zarowa proszę o wyjaśnienie nałożenia bana.
 8. Twoje 4h w stosunku do pełnej doby, to nic wielkiego. Pozostaje mi 20h, w których Ciebie nie spotkam. Poza tym delikatnie pisząc - nie prosiłem Cię o odpowiedź, a jest to ważny aspekt w podaniu, ze względu na fakt, że kandydat na admina ma zakaz wypowiadania się, dopóki nie zostanie o to poproszony, np. pytanie.
 9. 1. Brak reklam/punktów. 2. Spory SPAM na forum - 20 postów w taki sposób nabite nie jest respektowane na tej sieci. 3. Wklej GT z wszystkich 3 nicków, na których grałeś na DD2, bo biorąc pod uwagę aktualny, nie ma co oceniać. 4. Ja Cię nie znam, w grze widziałem Cię raz, tylko wczoraj. 5. Dla Twojego dobra, lepiej zainteresuj się tym tematem: Powyższe podanie najprawdopodobniej zostanie odrzucone - zdziwiłbym się jak by było inaczej, ale nie trać nadziei, i wróć ponownie za jakiś czas. Pokaż, że Ci zależy, a przede wszystkim daj się poznać, a co do AT, możesz w każdej chwili złożyć podanie. Jeżeli przejdziesz pomyślnie okres testowy, to wtedy złóż podanie na normalnego Admina.
 10. Xzentley

  Propozycja?

  Nie, jest już serwer FFA o podobnej konfiguracji map.
 11. Xzentley

  Siema

  Siema, dawaj na DD2!
 12. Z tego co pamiętam, na demku było 5 botów w TT i 2 osoby w CT. Łącznie daje to 7 osób na serwerze, więc sprawiedliwy rozkład byłby taki: 1. Wariant: 4 TT vs. 3 CT 2. Wariant: 3 TT vs. 4 CT A na prawdę na początku mapy był 1 wariant (4 TT vs. 3 CT), ale bot "Casino Jeronimo" został przerzucony do TT, i powstało 5 TT vs. 2 CT. No na prawdę, nadużywanie władzy jak się patrzy. Należy Admina zdegradować! 😂 Nie licząc oczywiście odpalonego KONOPIANKI, który dołączył do CT pod koniec mapy, ale jemu to na pewno nie przeszkadzało. xD
 13. Problem na miarę żałosnych programów w telewizji typu - "Trudne Sprawy", "Dlaczego Ja?" i inne. - Tadek mi kubek stłukł, jak on to mógł zrobić? - No spadł sam ze stołu, to co ja poradzę. ...i się rozpoczyna afera na całe osiedle o rozbity kubek Grażyny. Jedyny pozytywny aspekt z tej skargi to spalony KONOPIANKAA, który lata na aimie pod koniec mapy, chociaż co do Twojej czystości to też miałbym pewne "ale"... Z tego co widzę, to jakoś nie protestowałeś na serwerze. Obiektywnie patrząc wg. mnie, takie zachowanie jest dozwolone (lub przymruża się oko) gdy gracz jest sam, a reszta to boty. W tym przypadku graczy było dwóch, co trochę przyciąga czarne chmury nad Admina, więc poniekąd skarga słuszna. Niemniej jednak i tak dla mnie absurdalna, bo serio robić z tego problem to trzeba być mistrzem, tym bardziej, że nic złego Ci nie zrobił. Jedno jest pewne - nie straciłeś na tym, a mogłeś tylko skorzystać. Może i jest to lekkie oszustwo - łatwiej w taki sposób nabić fragi do odznak, ale już dajcie spokój, nie przesadzajcie z tą łatwością, to wciąż tylko fragi, a nie odznaki... Sorry, nie mogłem się powstrzymać od skomentowania tej skargi. Nie umiem przejść obojętnie obok tanich sensacji.
 14. Do mnie ciotka z Chin przyjechała. Też nie mogłem być.
 15. https://www.komputronik.pl/product/297271/accura-premium-5-0m-szary.html https://www.komputronik.pl/product/420793/lanberg-3-0m-szary.html https://www.komputronik.pl/product/352889/gembird-5-0m-szary.html https://www.komputronik.pl/product/297261/accura-premium-3-0m-szary.html Nie znam dalej specyfikacji Twojej sieci, ale domyślam się, że lepsze Ci nie są potrzebne.
 16. Xzentley

  Witajcie

  Siema, na pbk grałem ok. 2010r. Zapraszam na DD2.
 17. Xzentley

  zombie mod

  Wątpię, że ktoś Ci odpowie kompetentnie na forum CS 1.6 w sprawie CS:GO, nawet pomimo, że są jednostki grające w obie gry. https://gosetti.pl/serwery?CsgoServerMod=ZM + filmiki na YT z podobnych serwerów - jak widać, da się postawić serwer Zombie Mod w CS:GO. Koszt? Weź cennik z wybranego hostingu i sprawdź ile wynosi cena za slot miesięcznie i pomnóż przez ilość slotów, którą chcesz mieć. Dodaj do tego koszt reklam, i Ci wyjdzie. Nie wiem czego oczekujesz, że ktoś Ci dokładnie co do grosza napisze? Kto Ci ma napisać, skoro sam widzisz, że nikt u Nas takiego serwera nie ma...
 18. Jaki masz router? Jaka prędkość internetu?
×