Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ToJa!

 • Content Count

  57
 • Posts on chatbox

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Życzliwy

About ToJa!

 • Grupa Użytkownik
 • Birthday 05/17/1999

Contact Methods

 • Steam ID:
  0:0:210856273

Profile Information

 • Nick w grze:
  ToJa!
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Hubert
 • Skąd:
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,866 profile views
 1. 1. Nick admina: ToJa! 2. Dokładny okres (dd/mm - dd/mm): 22-05 do 8-06 3. Powód: Kurs na spawacza oraz kurs SEP do 1kV 4. Inne informacje: Postaram się odwiedzać serwery, na forum oczywiście będę.
 2. Prosimy wszystkich o codzienne głosowanie na serwer. Dzięki temu nasze serwery będą mogły cieszyć się większą grywalnością - na czym na pewno zależy każdemu graczowi cs-kopytko.pl Zapraszam do oddania głosu na nasz nowy serwer CSGO:
 3. ToJa!

  Baner csgo

  1. Rodzaj grafiki (sygnatura/avatar/logo itp): Baner prezentujący serwer csgo 2. Tło : dowolne 3. Kolorystyka: dowolna 4. Napis : Zawierający ip serwera, typ, oraz nazwę sieci 5. Wymiary (px): dosotosowany do baneru 6. Dodatkowe informacje: Liczę na kreatywność ze strony grafików
 4. Właśnie problem wygląda w taki sposób iż na to ip "95.160.157.143" jest ban o wstawienie ss na forum. Dlatego dostałeś aktywnego. Poczekajmy na odpowiedź od członków z UB Support.
 5. ToJa!

  Zlecenie

  1. Rodzaj grafiki (sygnatura/avatar/logo itp): Sygnatura i avatar. 2. Tło : Podobne jak ma Odpalony . 3. Kolorystyka: Kolorwe. 4. Napis : Avatar z moim nickiem, sygtura dowolna. 5. Wymiary (px): Dostosowane do forum. 6. Dodatkowe informacje: Kreatywność grafika.
 6. ToJa!

  kanał :D

  Nazwa kanału: KanałBezKanału
 7. ToJa!

  Zasilacz

  1. Nick admina: ToJa! 2. Dokładny okres (dd/mm - dd/mm):04.4-09.04 3. Powód: Spalił mi się zasilacz od komputera. 4. Inne informacje: Zasilacz już zamówiony czekam aktualnie na paczkę ????.
 8. Ja osobiście jestem na NIE. Masz za mało godzin przegranych na serwerze i lepiej żebyś jak narazie pozostał adminem na dm. Ogarnąć dwa serwery jako tzw. "podwójny admin" jest ciężko. Myślę, że do złożenia podania tak jak napisał Psychol cyt. "Mam nadzieje, że nie jest tak, że składasz podanie bo Mewa i Daro mają admina.." nie skłoniło Cię to iż posiadają oni admina na dd2 ponieważ stało się to "modne" . Oczywiście chłopaki radzą sobie wyśmienicie ale jak złożyli podanie mieli o wiele więcej godzin. Więc nabij godziny, przemyśl czy dasz radę ogarnąć dwa serwery i zapraszam do złożenia podania jeszcze raz. Pozdrawiam cieplutko!
 9. 1. Nick admina:ToJa! 2. Dokładny okres (dd/mm - dd/mm):28.03 - 01.04 3. Powód: Wyjazd 4. Inne informacje: Wyjeżdżam załatwić sprawy dotyczące pracy.
 10. Masz moje wielkie TAK. Moim zdaniem nadajesz się na funkcje opiekuna bardzo dobrze. Miło się z Tobą gada, super się z Tobą dogaduje. Jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko jako admin naszego ukochanego dd2 sprawdzasz się bardzo dobrze, jesteś osobą odpowiedzialną i sądzę, że jako opiekun dobrze się spiszesz pełniąc tą funkcję.
 11. 1. Nick w grze: ToJa! 2. STEAM (jeśli NS to zostawić puste pole): STEAM_0:0:210856273 3. Mikro (TAK/NIE): Tak 4. Chęć bycia kapitanem (obowiązkowo konto STEAM): Nie
 12. Link do screenów nie działa. Popraw go
 13. Ja używam i polecam Paint.NET lub IrfanView.
 14. Posiadasz bana na serwerze DM+BF2 na to samo ip lecz jest zmieniony nick. Mam nadzieję, że załączony obrazke rozwieje twoje wszelkie wątpliwości. Czekaj na wypowiedź Blacka.
×