Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Olek pro skiller xd

 • Content Count

  365
 • Posts on chatbox

  875
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Olek pro skiller xd

 1. 2/10 nie moje klimaty https://youtu.be/hTWKbfoikeg
 2. 2/10 https://youtu.be/U3wcTkOEy9k?si=hQOdSe9VY4DOugr1
 3. @Kali[SZ] // po przerwie. Pamiętaj, że ty też możesz składać skargę na gracza(popartą dowodami przewinienia) @maciejko1 Jeśli uważasz, że admin łamie regulamin to również możesz zgłaszać takie rzeczy do mnie na pw, w przypadku niezgodności z regulaminem mam prawo/obowiązek pouczać admina o niezgodności z regulaminem admina a w przypadku notorycznego łamania regulaminu również karać.
 4. Sprawa rozwiązana po rozmowie z graczem na pv.
 5. Gracz notorycznie łamie regulamin, dostał kilka razy już dłuższe bany i niczego się nie nauczył.. Ban na miesiąc w tej sytuacji to strzał w dziesiątkę
 6. @Kali[SZ] // po przerwie. Banujemy tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni swojej decyzji, jeśli nie jesteś pewny to zawsze możesz poprosić kogoś z administracji o pomoc :)) Trzymaj się również regulaminu admina i taryfikatora banów. Odbanowany.
 7. Proszę admina banującego @Kali[SZ] // po przerwie. O wypowiedź.
 8. Kurde,czy ja pisze w jakims innym jezyku? Wrzuć screeny w jedną paczke
 9. Dodaj poprawne screeny.... screeny powinny miec rozszerzenie tga- nie żadne inne. w temacie wyżej masz napisane gdzie szukac ss i jak je poprawnie wstawic.
 10. Dodaj proszę screeny w jedną paczke. U góry link do tematu gdzie szukac screenów, screeny koniecznie z rozszerzeniem tga,kolejno HalfLife00.tga, HalfLife01.tga,HalfLife02.tga
 11. @Ezio Dodaj proszę jeszcze raz screeny,ale wrzuć je w inny hosting np zippyshares.
 12. Sytuacja wygląda tak-->> Razem z innymi członkami UB Suportu weryfikujemy wszystkie możliwe opcje związane z tym banem, więc niebawem oficjalny werdykt. Do tego czasu proszę żeby osoby, które nie mają nic sensownego do powiedzenia(co mogło by ewentualnie pomóc) nie wypowiadały się już w tym temacie. Dzięki.
 13. Nie widzę żadnych zastrzeżeń żeby cie poprzeć a więc jestem na TAK Pamiętaj, staraj się trzymać kulturę i nie wchodzić w zbędne rozmowy i konflikty z graczami! W twoim przypadku proponuję jednak admina testowego---> daj się poznać nowym gracza i reszcie administracji, być może jescze nie mieli okazji cię poznać. @MiloPL Wystarczy przeczytać podanie i wszystko jest podane, jak na przysłowiowej "tacy". @zarowa :D Lepiej jest ewentualnie napisać na SB albo pw informacje, jaką tutaj przekazałeś dla @MiloPL. Tak w woli przypomnienia to w podaniach powinna być opinia wasza a nie pytania na, które możecie uzyskać odpowiedź na SB albo pw :)) Pozdrawiam wszystkich.
 14. Ewidentnie przy screenach było coś robione. Ban zostaje.
 15. Ze względu na to, że dema z hltv już nie ma i nie dodałaś screenów nie ma czego tutaj rozstrygac. Kolejne puste tematy będą odrazu zamykane. Ban zostaje.
×