Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Olek pro skiller xd

 • Content Count

  325
 • Posts on chatbox

  673
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Olek pro skiller xd

 1. Pisałem już kiedyś o tym żeby dać mu perma za to co robi. Teoretycznie każdemu trzeba dać szansę,ale nasz prut już wykorzystał wszystkie :))
 2. Ban dodany. Tak jak napisał @Nevertrust stały bywalec nic więcej, banować można do woli a na zmiennym SID+IP i tak będzie wracał.
 3. Hołota jak była tak jest obecna, jak widać bez zmian ://
 4. Ban dodany. ~swoją drogą to @Buki3310 zważaj również na słownictwo podczas gry.
 5. Po co spam robicie? Następnym razem będą nagrody :))
 6. Ban dodany. Jednak jest to czitery na zmiennym SteamID i IP więc napewno będzie wracał.
 7. Temat odpowiedni do działu skargi-(danego serwera) ale skoro tutaj trafił to rozstrzygniemy :)) @Buki3310 przeczytaj regulamin serwera zanim zaczniesz grać na serwerze, przyda ci się kilka cennych informacji z niego. Zgłoszenie jest uzasadnione dowodami więc nie ma co więcej gadać. Gracz otrzymuje bana na 1 dzień @Buki3310 pamiętaj,że następnym razem za podszywanie się pod stałego gracza lub admina kara będzie dłuższą zgodnie z taryfikatorem.
 8. Temat najpierw niech zobaczy h@ bo bez tego ani rusz. Trzeba by było wybrać ze 2 lokalizację na fotkę np. (resp TT/Long) i się zaznajomić z tymi miejscami, w czasie fotki wyłączyć serwer z tradycyjnej rozgrywki jak to zawsze bywa na Fotce społecznościowej i trzeba zapraszać ludzi z serwera na fotkę. Najlepiej chyba by było tak jak kiedyś zrobić głosowanie na datę, godzinę i miejsca do fotki w formie ankiety.
 9. Z racji tego, iż fotki robione w tych warunkach i na normalnych ustawieniach mapy nie dały dzisiaj zadowolenia. Proponowałbym przesunięcie fotki faktycznie na inny dzień a dzisiejsze fotki potraktowac jako spotkanie integracyjne z nowymi graczami Jeśli się zgadzacie to pozostaje ustalenie nowej daty fotki. Osobiście proponowałbym ta sobotę/niedzielę w miarę możliwości.
 10. Jajko świąteczne za zwykłego hs. Co wy na to? Tak jak w tamtym roku, wiem że to może i na Wielkanoc jest dobre ale myślę że na Boże Narodzenie nie zaszkodzi.
 11. O ile ostatnia akcja faktycznie wygląda na aim-locka to reszta demka jest czysta. Uniewinniam.
 12. KosowyYT- Zbanowany na serwerze jasper xd- Zbanowany na serwerze
 13. @Allone Wstaw proszę screeny jeszcze raz, ponieważ wygasły już one na stronie.
×