Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Olek pro skiller xd

 • Content Count

  311
 • Posts on chatbox

  618
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Olek pro skiller xd

 1. KosowyYT- Zbanowany na serwerze jasper xd- Zbanowany na serwerze
 2. @Allone Wstaw proszę screeny jeszcze raz, ponieważ wygasły już one na stronie.
 3. Należy się kara jak psu buda. Takie zachowanie tego pana to nic nowego. Brawo za profesjonalne śledztwo 😛
 4. Klasycznie proponowałbym najpierw złożyć podanie na admin testa żeby zobaczyć twoje umiejętności itp :). W tym podaniu jestem na neutral.
 5. @Salomon Baba Jeśli faktycznie używa wspomagaczy to dostanie odpowiednią nagrodę. Nigdzie nie napisałem że nie ma czitów albo że je ma tylko ze na owym demie żadnych wspomagaczy nie zauważyłem. Pewne rzeczy trzeba rozróżniać. Nie widzę żeby Darek napisał coś takiego więc uznam to za twój wymysł 🤨Czekamy na wypowiedź innych członków ub's i wtedy zapadnie oficjalny werdykt, decyzji sam nie podejmuje. @Pawlak1991 Widzę że konto masz dopiero od dwóch dni więc przeczytaj sobie regulamin forum a później zacznij się udzielać w poważnych tematach. Widać że kulturą nie grzeszysz więc nie będę zniżał się do twojego poziomu. Tak czy owak filmiki z YT nie są brane pod uwagę, gdybyś najpierw się zapoznał z zasadami forum to nie musiałbym ci tego tłumaczyć. Skończcie zbędnie komentować i poczekajcie na werdykt.
 6. Ja osobiście nic podejrzanego na owym demku nie widzę. Dobre słuchawki i doświadczenie to jedyne co na tym demku widzę.Poczekamy na wypowiedż @Darek i @Blackhill. @Salomon Baba Jeśli ktoś gra lepiej od ciebie nie oznacza to że czituje. " "Salomon Baba VALVE_2:0:298444795 193.106.130.13 nawet darek admin mwil ze jest odpalony ale sie ukrywa" ciekawy jestem skąd takie rzeczy bierzesz salamon? chętnie sie dowiem.. @Pawlak1991 tego filmiku z Youtube nie biorę nawet pod uwagę.
 7. Jak dodać screeny: Pamiętaj żeby dodać screeny w odpowiednim dziale
 8. Zamykam temat ze względu na brak zainteresowania.
 9. Admin zrobił ci screeny wstaw je proszę. Jak wstawić ss: https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/12825-jak-wrzucić-screeny-na-forum/
 10. WojtoxiP: Zbanowany na serwerze Magic: Ban dodany. Pozdrawiam.
×