Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

how u doin

 • Content Count

  33
 • Posts on chatbox

  256
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Pomocny

2 Followers

About how u doin

 • Grupa Użytkownik
 • Birthday 08/24/2002

Contact Methods

 • gg:
  71034417

Profile Information

 • Nick w grze:
  ona jest piękna ; how u doin?
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Błażej
 • Zainteresowania:
  Gry komputerowe

Recent Profile Visitors

912 profile views
 1. Fajne zgłoszenie nawet nie mam po co się tu rozpisywać ani wypowiadać. Pzdr how u doin
 2. 1. Skarga na: Gracz/Admin :Admina 2. Nick oskarżyciela (z gry😞 smajlihvh?정너너답정너답정너답정너yqs (ona jest piękna) 3. Nick oskarżanego (z gry😞 olek pro skiller xd 4. Dokładna data (dzień+godzina):ok. 5minut temu 5. Mapa:de_dust2 6. IP oskarżonego:x 7. Steam ID oskarżonego:x 8. Dowód przewinienia:nie reaguje na u@ + wywala za nic +daje mi ciągle testy na 32 bit 9. Dodatkowy opis:A więc pisze na u@ że (-__-) aim a nasz piękny admin sobie gra. Pisze drugi raz że wspomniany gracz ma aima nasz admin oczywiście nic zero reakcji.Po czym się wkurzyłem że admin za przeproszeniem ,,gówno robi" i napisałem na u@ że gracz ,,jest czysty w chuj" i dostałem odrazu kicka za wyzwiska. Wspomniany gracz dostał bana dopiero po ok.10 rund. Okey druga sprawa miała miejsce wczoraj i dzisiaj,nasz przepiękny admin dał mi raz test na 32 bit oczywiście zrobiłem(był pozytywny) po czym dostaje drugiego testa którego nie zrobiłem bo po co mam robić dwa testy pod rząd po chwili dostaje 3 testa którego już zrobiłem pozytywnie. Dzień drugi wchodze na serwer po 2 minutach dostaje znowu test na 32 bit zrobiłem i pisze do admina że po co mi daje kolejny raz test na 32 bit skoro wczoraj mi zrobił trzy.Admin odpowiada że może mi dać trzy testy pod rząd ja się go pytam gdzie jest to napisane po chwili admin wychodzi. Były admin @BOŻYDAR555 może potwierdzić Pozdrawiam dobrą macie administracje ja osobiście nie zamierzam grać na takim serwerze.
 3. 1. Nick admina:ona jest piokładny okres (dd/mm dd/mm):13.06-Nieokreslony 3. Powód:Brak sprzetu do grania 4. Inne informacje:Niestety wczoraj spalil mi sie laptop.
 4. Dostałeś bana ponieważ dosłownie 10-15 minut temu wszedł i grał nasz ,,wyzywacz" który grał na twoim nicku i na nicku Kaszi ale niestety mi uciekł i myślałem ,że się znowu podszywa pod Ciebie dlatego dałem bana.Dałem bana permanentny ,ponieważ wyżej opisany gracz dostał też bana za ab i wspomagacze. Oczywiście przepraszam Ciebie. Prośba o ub. Daje kilka ssów:
 5. Jestem na tak: +gt +wiek +zawsze jest na steam
 6. 1. Nick w grze: ona jest piękna2. SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199038900983/ , STEAM_0:1:539317627 3. Wiek: 17 lat4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/ona jest piękna/54.38.199.195:27015/5. Doświadczenie: Byłem kiedyś adminem na kilku serwerach typu : dd2, dm ,jail i dr.6. Napisz kilka zdań o sobie: Mam na imię Błażej.Mam 17 lat i jestem maniakiem gier.6. Mikrofon*: TAK7. Akceptujesz regulamin admina**?: TAK 8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: 908 9. Linki do poprzednich podań: Admin testowy
 7. A więc zgadzam się z @Byastil obejrzałem demko (wsumie to kilka akcji bo więcej nie było sensu) które są w 100% odpalone. Pozdrawiam. Proszę o wypowiedzenie się na ten temat : @Darek @Petrus @Blackhill
 8. Ja właśnie z tego poradnika się głownie uczyłem 😜 Gratki. +tutaj nie jest to zakazane (nie ma nic o tym w regulaminie)
×