Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Podanie o admina (-_-)GrZyBeK(-_-)

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera:(-_-)GrZyBeK(-_-)

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania):steama kupuje w najbliższym czasie

Staż gry (Minimum 2 lata):4 z przerwą na 2 miesiące

Wiek (Minimum 16 lat):12 ale jestem odpowiedzialny w grze i w realu także

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień):miesiąc ale chyba więcej

Aktywność na forum (Minimum 20 postów):20 będzie

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:byłem adminem na 2 serverach

Znajomość AMXX (6/10): Trochę zapomniałem ale jeszcze poczytam poradniki itp.

 

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Bo uwielbiam ten server i graczy panuje miła atmosfera jestem na forum conajmniej 2 razy dziennie i chcę pomuc trochę na codmod bo często tam nie ma admina a ja jestem bardzo często.Obiecuje płacić składki i pilnować porządku na serverze.

 

Kontakt: gg:284880 komurka:503760444 email:ziomulus89@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Pertus jak przyjdzesz to nie zamykaj tematu zanim się nie zgodzisz bo czekam na opinię twoją i suchego aki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież piszę Ci jak byk, że minimalny wiek to 16, Ty masz 4 mniej, więc nie masz nawet co marzyć o tym, że dostaniesz admina.

Właśnie denerwują mnie takie dzieciaczki jak Ty, dobrze wiedzą, że nie spełniają wymagań, ale i tak piszą podanie, to jest żałosne.

W dodatku jeszcze steama nie masz, a nie wiem co to dla Ciebie znaczy "W najbliższym czasie" - za miesiąc, za dwa? Może za rok?

Oczywiście, że jestem na MEGA NIE !

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem grzybek byl by dobrym adminem dlatego ze często przebywa na serwerze przydal by sie admin bo co teraz sie na serwie dzieje to szkoda mowic sami cziterzy dobrze gra zawsze dba o spokuj powinniscie dac mu adma narka :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty zielu pisałeś że pierwszego admina dostałeś w wieku 12 lat.

 

[ Dodano: 2011-04-06, 07:59 ]

i niektóży co mają 20 lat zachowują się jak dzieci więc wiek nie ma wielkiego znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem, ale tam wiek nie był wymagany, a doświadczenie, ale tutaj jest inaczej i należy się do tego przyzwyczaić i to przestrzegać. Wymagania to wymagania jeżeli ich nie spełniasz to nie masz na co liczyć. Wiesz, widziałem kilka Twoich wypowiedzi i na prawdę widać, że masz 12 lat, nie zachowujesz się jak chociaż na 14 więc ja myślę, że będziesz dawał bany graczom lepszym od siebie. Chcemy właśnie tego uniknąć i nie chcemy ryzykować, Petrus na pewno się nie zgodzi tym bardziej, że masz Non Steam'a, jak już wcześniej wspomniałem. Myślisz, że jak dobijesz posty to więcej osób będzie na TAK, mylisz się. Masz 12 lat i to każdego zniechęca do napisania "TAK". Patrz jak Ty piszesz :

niektóży
Sam widzisz... Walisz takie byki, że nie zdążyłem tego przeczytać, a ten błąd już widziałem bo tak się rzuca w oczy. Dorośnij trochę i napisz podanie dopiero wtedy, każdy musiał czekać na to 16 lat, więc i Ty poczekasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co nam taki admin ..Zapewne bd tak że ktoś go zabije i "oj aaaa on ma wuha i ajma!!" Banujemy cały server !xd

 

 

jestem na NIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie mnie jak ktoś mnie zabije to tak nie będzie jeśli będę miał jakieś podejrzenia to wejde na specate i poopserwóje tą osobe bo np taki "yeah yeah" wali same hedshoty ma na mapkach w 3 rundzie 20 -25 fragów i zabija przez ściane no to chyba coś ma.

 

[ Dodano: 2011-04-06, 09:22 ]

*poobserwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posłuchajcie mnie jak ktoś mnie zabije to tak nie będzie jeśli będę miał jakieś podejrzenia to wejde na specate i poopserwóje tą osobe bo np taki "yeah yeah" wali same hedshoty ma na mapkach w 3 rundzie 20 -25 fragów i zabija przez ściane no to chyba coś ma.

 

[ Dodano: 2011-04-06, 09:22 ]

*poobserwuje

 

co to znaczy poopserwóje? Sam się pogrążasz więc może już się nie wypowiadaj\.. "że uje się nie kreskuje" uczyli w przedszkolu.. Po za tym mnie 3 razy oskarżałeś o czity, Co wejdzie lepszy gracz to ty patrzcie on ma wh..Po za tym nadajesz ciągle na innych graczy i myślisz że ktoś im tego nie powtórzy..Wielkie NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ..... np. Ty sobie grasz .. A tu jakiś ziomek "omG ten Fisstaszek ma wóha i ajmia ! zaraz puJde po adminsa! i cie zbanóje"

 

Ps. Nie masz steama a i "komurka" się nie pisze przez "u"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzybek dosyc czesto gra na serwie i za to duzy +, wiek to - ale wiadomo nie kazdy 12 latek po zginieciu bedzie pisal "oj aaaa on ma wuha i ajma!!" pozatym sam Zielu pisałes do Ridera że pierwszego admina miales w wieku 12 lat. Ortografie popraw zanim napiszesz jakis trudny wyraz sprawdz go w słowniku, kazdemu mozna dac sznase. Tyle odemnie jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, ( to nie jest szantaz, ale -) jezeli grzybek dostanie admina, to ja chyba odejde.

to jest po prostu dziecko, nie ogarnia, kazdego wyzywa, ze ma aima/wh, tak samo do mnie - co wejde "croweman wh".

 

nie bede wiecej nic pisal bo nie ma sensu.. mam nadzieje ze admina nie dostanie

 

a co do opinii grzybka o graczu yeah yeah - dawalem mu bany juz nie wiem ile razy.. wiec jak to napisales nie CHYBA ale na pewno gra na czitach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie jesteś za młody, i jeszcze nie masz steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×