Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proponuję zmienić cenzure na serverach kopytko i pozwolic na używanie słów jak kurwa pierdole itd oprocz wyzwisk, uważam to za lekki absurd gdy sama gra jest od 16 lat a na serverach są zasady dla 12 latkow którzy nie powinni przeklinać. Nie chce mi sie rozpisywać może ktoś inny się dorzuci do mojej prośby bo to bardzo denerwuje jak amx Ci wlepia kare za to ze ktos powie kurva ale buła albo ja pierdole co za pech... nie jest to gra dla 10-12 latkow więc nie przesadzajmy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem stanowczo na nie! Jestem nawet za tym, aby usunac lub ocenzurowac wulgarne teksty na serwie;)

Pod nosem mozna sobie klnac, ale na sayu zacznie sie wrzucanie - niedaleko jest do wyzwisk. Dbajmy o kulture gdy sie da, a klnijmy sobie na podworku z browarkiem.

 

Reasumujac: KULTURA PRZEDE WSZYSTKIM - ZERO TOLERANCJI DLA WULGARYZMOW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to gra dla 12 latków ale dużo takich też tu możesz spotkać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem stanowczo na nie! Jestem nawet za tym, aby usunac lub ocenzurowac wulgarne teksty na serwie;)

Pod nosem mozna sobie klnac, ale na sayu zacznie sie wrzucanie - niedaleko jest do wyzwisk. Dbajmy o kulture gdy sie da, a klnijmy sobie na podworku z browarkiem.

Ale malesiak, skora kultura ma być to po co te dźwięki na serwerze z wulgaryzmami ?

Skoro gracze nie mogą klnąć to czemu serwer może ? Był już taki post na DD2 chyba i tam usunięto te dźwięki to może na wszystkich usunąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jasno sie wypowiedzialem - w moim poscie chodzilo mi wlasnie o te dzwieki. Wkurzaja mnie troche. Mozna by je usunac lub ocenzurowac przez "piiip" lub przez slowo "kopytko" z reklamy Plusa:) Moge sie tego podjac w weekend;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie ja tu walcze o zniesienie cenzury a widze że jest jeszcze gorzej, te smieszne teksty chcecie usunąc.. :P lepiej już skasjcie ten temat jak tak chcecie ze mną pogrywac xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kopytko jaki headshot ?

Leć do bomby kopytko ?

 

przez slowo "kopytko" z reklamy Plusa:) Moge sie tego podjac w weekend;)

 

Jakbyś rozwinął swoją myśl było by świetnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie ja tu walcze o zniesienie cenzury a widze że jest jeszcze gorzej, te smieszne teksty chcecie usunąc.. :P lepiej już skasjcie ten temat jak tak chcecie ze mną pogrywac xd

Ale my po prostu dajemy im 2 możliwości ale wszyscy wszędzie mogą kląć, albo nikt nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że to bardzo głupi pomysł.

Ludzie przychodzą na serwa by grać, a nie słuchać bluzgających dzieci itp. Moim zdaniem cenzura powinna być zaostrzona poprzez to że jak ktoś napisze coś niestosownego to leci kick.

Na serwerze powinna być kultura. To samo tyczy się rozmowy przez mikro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaje, za łamanie zasad i omijanie pluginu na przeklinanie jest ban od 5 min-1h.

 

Co do dźwięków to już od kilku dni ich nie ma na DD2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×