Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`10

Podanie Charlie P

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Charlie P // ... (tutaj zazwyczaj coś dodaję)

Steam ID - Wymagany: STEAM_0:1:18331771 "Witu10"

Staż gry (Minimum 2 lata): 7 lat ( z przerwami , które łącznie wynoszą ok.3lata)

Wiek (Minimum 16 lat): 15 uważam się za dojrzałego chłopaka :) . Mutację przeszedłem jeżeli o to chodzi . Bardzo często ludzie znający mnie tylko z gier online uważali mnie za 20+ :) .

Czas spędzony na Serwerze (Minimum 10h): Łącznie ok.23h

Aktywność na forum (Minimum 20 postów): Są posty . Po dostaniu admina cały czas bd aktywny na forum .

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: admin na COD w sieci CS-silesia.pl , admin ffa bielawscygrasze.pl , założyciel sieci cs-tsk.xaa.pl , współzałożyciel sieci , której nie pamiętam nazwy :D .

Znajomość AMXX (x/10): myślę , że po przerwie nie ma nic nowego , więc 9/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Uważam się za w miarę ogarniętego gracza i ogarniętego admina , który wspomoże ogarnięcie tego serwera . Jestem do dyspozycji w godzinach 11-17 (przerwa na wyjście na może browarka) i 22:30-3 następnego dnia .

Czy będziesz płacił składki?: Tak :)

Kontakt: Steam , Facebook (info pw) , Forum , Tel. (info pw) .

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania . Na serwerze nie szukam wrogów , a jedynie przyjaciół . Jedyne zastrzeżenia od graczy może być to , że czasem przeginam z mikro , ale postaram się to ogarnąć :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, co do mikro prawda, ale opanujesz. Z tego co wiem świeża kaska się przyda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×