Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KmL

Podanie KmL

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KmL

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania): 0:1:39406821 0 00:51 15 0

Staż gry: Ok 1.5 roku z przerwami.

Wiek: 13

Czas na serwerze(minimum 10h): Napewno więcej.

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Nie mam.

Znajomość AMXX (x/10):5/10

Składki: Oczywiście będę płacił.

 

Dlaczego ja?: Wydaję mi się, że na serwerze jestem dość często, dużo ludzi mnie zna.Czasem pomagam adminom w pracy np. oglądając kogoś czy nie ma WH.Na forum jestem aktywny.

 

Co przemawia przeciwko mnie? Brak doświadczenia w adminowaniu, ale myślę, że będę mógł liczyć na pomoc kolegów i szybko ogarnę.

Narazie, nie posiadam mikrofonu, ponieważ zepsuło się wejście do komputera, ale szybko to się zmieni, ponieważ niedługo oddaje komputer do serwisu :D

 

Mam nadzieję, że moje podanie o admina zostanie rozpatrzone pozytywnie, myślę, że warto dać mi szansę.

 

Co prawda adminów na DD2/FFA jest dużo, ale "Dobrego, nigdy za wiele"

 

Pozdrawiam

KmL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś troszkę za młody ale wydaje mi sie że ogarnięty i myślę że można dać szanse by zobaczyć jak sie sprawdzisz

ale z drugiej strony serverownia może stracić reputację gdy będą tacy młodzi admini :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaTek Zawsze można mnie z admina usunąć, jeśli się nie sprawdzę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Cię codziennie na serwerze,ogarniasz,spoko sie z Tobą gra.Wiek może mały ale mam nadzieję że będziesz ogarniał. Jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na WIELKIE TAK! Na serverze codziennie, na forum codziennie, ogarnięty jest :) Co do Matka - nie ważny jaki wiek, ważne żeby ogarniali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze się z Tobą gra i dogaduje :) . ale masz mało doświadczenia i młody trochę jesteś ... będzie kolejny admin poniżej wymagań , ale jak się zrobiło jeden wyjątek , to wypadałoby jeszcze raz to zrobić .

 

masz może kolegę , który ma serwer lub jest adminem ?? idź do niego niech Ci wszystko pokaże i poćwicz trochę :) .

 

Oprócz tego nie mam zastrzeżeń . Jak pisałem wcześniej dobrze się z Tobą gra i dogaduję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegę, hmm napewno się ktoś znajdzie :) Koledzy prowadzili całą serwerownie, napewno mi pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak

Co do Charliego P, to powiem Tobie "dorosły" człowieku, że tacy młodsi bywają bardziej ogarnięci niż inni w Twoim dorosłym już przecież wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie TAK ! :)

A co do cb Serko masz racje z Charlie, uważa sie za dorosłego a sam zachowuje sie jak dziecko :)

Kamil ma 13 lat ale wiek tutaj nie gra roli prawda ?

Wystarczy ze ogarnia i da sie lubić ;)

To wszystko z mojej strony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale doświadczenie w AMX nie jest praktycznie potrzebne..

2/10 wystarczy ile będzie można komend używać podejrzewam że max 10 !!

A jest ich o wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE TAK

Pamiętam Cię KmL:) A Może Raczej Kamil:P

Jesteś Spoko Nigdy Nie Miałem Do Ciebie Pretensji.

Dałem ci Raz Bane Za To Co Nie Miałem I Z Tej Strony Cię Przepraszam:P

Pamiętasz Chyba WH:D?

Pozdrawiam cię:) I Jeszcze Raz Wielkie TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na Tak

Co do Charliego P, to powiem Tobie "dorosły" człowieku, że tacy młodsi bywają bardziej ogarnięci niż inni w Twoim dorosłym już przecież wieku.

 

Ja się uważam za dorosłego ?? Znasz mnie wgl . Każdy powinien w każdej sytuacji umieć zachować się jak dorosły . Nie chodzi mi o to , że on ma 13 lat i na pewno jest dzieckiem , tylko chodzi o reputację serwera . I ty bezpodstawnie oceniłeś mnie . Nie uważam się za dorosłego ... Mam skończone 15 lat i wiem , że potrafię zachowywać jak dorosły , ale są sytuacje , gdy jest to zbędne . Jestem młody i będę "bawić się jak dziecko zabawkami dorosłych" . Mam nadzieję , że dotrą do Cb te słowa :) . Tyle na ten temat .

 

Zapomniałem w poprzednim poście dodać "Ja jestem na tak !" i chyba stąd ta obraza w słowach Serko . Kamil nie przyjął moich słów jako obrazę i widać , że przyjął moje słowa jako radę , a nie jako obrazę ...

 

Dziękuję za możliwość wypowiedzi w tym temacie .

 

Kamil będą z Ciebie ludzie i stwierdzam to po samym zachowaniu w cs i na forum :) .

 

 

Zapomniałem dodać ... Gdzie ja napisałem , że ja jestem dorosły , a on nie ?? Jest młody ... Jak napisałem na górze będę dzieckiem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niespodziewałem się, że masz 13 lat uważałem szczerze że około 20:D ale wielkie tak jak na swój wiek jesteś bardzo dojżały. Tylko pamiętaj jak będziesz miał mikro nie nadużywaj go bo będą mieli do ciebie pretensje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Nie uważam się za dorosłego ... Mam skończone 15 lat i wiem , że potrafię zachowywać jak dorosły , ale są sytuacje , gdy jest to zbędne . Jestem młody i będę "bawić się jak dziecko zabawkami dorosłych"

 

Wyciąłem trochę z kontekstu, ale dobra.

Wracając do tematu:

Napewno się nie uważasz za dorosłego? Nadużywasz mikrofonu i co chwile przeklinasz, pamiętam sytuacje, gdy Kamil bawił się na noże, a Ty do niego "spierdalaj"

Zresztą to nie tylko jedna taka sytuacja. Jeśli potrafisz zachowywać się jak dorosły, to zachowuj się tak, a nie jak dziecko z pokolenia JP, które jest mądre w necie, a pizdą w świecie.

 

Nie będę robił offtopa, bo to nie ten dział. Z mojej strony koniec tematu.

Narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taakk:D.... koncze gre w csa powoli bo uzaleznienie i 3 gim już będzie więc trzeba się wziąć za naukę, od czasu do czasu może będę tam wchodził:) pozdrawiam w adminowaniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony także koniec tematu , ale nie rozumiem skąd się wzięło to , że jestem dorosły kiedy nigdy tak ani nie pisałem , ani nie mówiłem :) . i to "spierdalaj" nie było mówione ze złością tylko z żartem , ale cóż :) .

 

ja zawsze miałem wyjebane :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niektórzy tutaj również jestem zaskoczony tym, że masz 13 lat.

Powiem Ci szczerze, że jak na takiego małolata Twoje wypowiedzi, znajomość języka i tworzenie zdań są ŚWIETNE.

Myślę, że jesteś na tyle ogarnięty, że wiesz że nie wolno Ci korzystać z mikrofonu żeby nie zaczęły się znowu sapy pomiędzy graczami, że gość bez mutacji się odzywa. Wydaje mi się, że ogarniesz. Jako nieliczny piszesz podanie mając 100 postów, wcześniej nie napisałeś podania bo wiedziałeś, że posty są brane pod uwagę, za to się również ceni ludzi.

Jeśli będziesz miał jakieś problemy z AMX'em, lub czymś innym pisz do mnie na PW z wielką chęcią udzielę Ci kilku rad. Jak będzie taka potrzeba dam Ci nawet mój numer telefonu.

Łebku, że tak powiem ; ) Jestem pełen podziwu, masz 13 lat, a zachowujesz się jakbyś miał co najmniej 15-16. Mam wielką nadzieję, że Petrus da Ci szansę bo uważam, że na pewno ogarniesz serwer i będziesz wiedział jak należy się zachowywać.

 

Jestem na TAK, wielkie TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy na tak to ja chyba też na TAK... Fajny gościo, Ogarnięty i wgl. Wiek może jest i ważny ale jak ogarnięty to nie ważne.[/u]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te pytania mają odpowiedzieć na 1.

Czy potrafisz rozróżnić haxa od uczciwego gracza? Większość adminów muszę stwierdzić nie potrafi. Nie chcę tu podawać nicków, ale nie wystarczy umieć zbanować gościa co lata na sh czy perfidnym aimie. To samo jest w drugą stronę, nie można banować za skilla, najlepiej jeszcze z powodem "bo wyszedł na gali i dał 3 heady". Od tego na serwach jest ESP, że powinno być 0 pomyłek, 0 ss wrzuconych i 0 skarg.

 

pisz na pw co do składki i radzę nie używaj mikro oraz myśl zanim zrobisz coś głupiego.

Jeszcze zanim zaczniesz dowiedz się podstaw obsług menu oraz konsoli, żeby nie było wtopy.

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×