Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
z!elony

Global Administrator

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym zaproponować, aby Global Administrator tj. administrator wszystkich serwerów na sieci był możliwy do kupienia z małą zniżką. Oczywiście do tego zrobić nową rangę...

 

Jeśli na jednym serwerze admin kosztuję 23 zł sms, lub 10 zł przelewem, a serwerów jest 3, według mnie zniżka mogła by wyglądać tak, że :

 

Za Global Administratora na miesiąc płacilibyśmy : 25 zł przelewem, a 50 zł SMS.

 

Można by było napisać temat, czy ogłoszenie informujące graczy o tej " promocji ", może ktoś byś się skusił i serwery miały by więcej adminów, oraz było by więcej pieniędzy na ich utrzymanie.

 

 

I do tego np. taka grafika ; )

 

globalr.png

 

Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy pomysł ale jak dla mnie troszkę do dopracowania:

-25 zł zmieniłbym na 20 ;)

-Warunkiem powinna być np. ilość postów na forum (np 150+) bo wbija jakiś koleś na serwerze tydzien i chce G@, jak dla mnie bezsensu.

I drugim warunkiem byłoby posiadanie admina na którymś z serwerów.

 

A tak to pomysł bardzo fajny.

+ Za fajną grafikę dla z!elony'ego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły każdy kto dłużej pogra sobie na kopytko to ma już jeden upatrzony serwer na którym regularnie gra, ewenmtualnie po jakimś czasie przechodzi ale też na stałe, przynajmniej ja tak mam, najpierw dd2 only, potem 2 klasy po 150 lvl na cod a teraz 4k killi na bf2. Więc myślę że nie ntrzevba robić specjalnych wymaghań i potraktować to jako chwyt marketingowy : ) Global admin będzie czyli więcej kasy dla serwera i zawsze moża mu truć dupkę aby przeszedł na 5 min na inny serwer aby zbanować cziterów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "bajer" byłby dobry aby można było pomagać adminom z innych serwów. Sam bym o nim chętnie pomyślał. Ale 25zł to jest za dużo wg mnie mimo wszystko. Aczkolwiek pomysł dobry i wymagana byłaby większa ilość postów niż na zwykłego admina.

 

+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić pod to jakiś regulamin, czy wymagania np:

 

1. Wymagana ilość postów ( 150+)

2. Wiek (Min. 16) - Tylko dobrze by było, aby ten podpunkt był ściśle przestrzegany, bez żadnych wyjątków.

3. Posiadanie admina na jednym z serwerów cs-kopytko.

4. Sumienne wykonywanie swoich obowiązków na każdym serwerze sieci.

5. Reagowanie na wzywanie graczy.

6. Doświadczenie, jeśli chodzi o adminowanie na serwerach i znajomość AMX'a.

 

Coś by można było wymyślić, ale to oczywiście Petrus podejmie decyzję ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Pomysł jest trafny lecz jeden z wymogów nie pasuje powinno być od 18 lat a nie od 16 i bez wyjątków i minimum 3 miesiące stażu na stanowisku któregokolwiek z serwerów sieci Cs-Kopytko.pl . Nieodpowiedzialna osoba mogła by nieźle namieszać więc rekrutacja powinna być selektywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wiek od 18 to trochę dyskryminacja nastolatków, że tak się wyrażę. Według mnie 16-17 lat to wiek, w którym osoba już jest w miarę odpowiedzialna.

Jeśli osoba ma mieć staż ponad 3 miesiące, to na pewno będziemy wiedzieć czy zasługuje na Global Administratora...

Jak na razie można by otworzyć rekrutację bez tego wymaganego stażu, aby trochę ich się nabrało, a dopiero potem wprowadzić nieco surowsze zasady, czy też regulamin.

Wiek 16 lat jest w sam raz. Można również dostrzec, czy osoba jest na tyle dojrzała czytając jej wypowiedzi, jak sami widzicie niektórzy mają zasób słów przedszkolaka, a od admina wymaga się na prawdę wielu rzeczy, dlatego ilość wymaganych postów powinna być zwiększona w tym przypadku...

Tak jak już powiedziałem, decyzje podejmie Petrus i musimy poczekać co on ma do powiedzenia na ten temat, chociaż wydaje mi się, że również będzie za.

 

P.S

 

Jeśli będzie potrzeba coś grafiki w tej sprawie to mogę się tym zająć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie nie powinno być czegoś takiego jak warunek wieku.. Nie chodzi mi nawet o to, że ja jestem młody, chyba najmłodszy jak narazie posiadający stanowisko administratora na sieci www.cs-kopytko.pl(tzn. w chwili obecnej nie mam admina, muszę zapłacić). Jak dla mnie wiek nie świadczy o niczym.. Ten czas o którym Wy mówiliście? Bodajże 3 miesiące. Wydaję mi się, że jest to dość długi czas na poznanie i stwierdzenie czy osoba(nawet ta osoba nie posiadająca tych 16 lat) zasługuję na stanowisko na które się ubiega.

Rozumiem, że psuje to "autorytet" serwerowni. Że potem będą mówić " O jakie tu dzieci w administracji", ale co z tego? Co z tego jak może nawet taka młoda osoba, jest bardziej ogarnięta niż ten który ma te 16 czy tam 18 lat..

Więc przemyślcie punkt o tym wieku..

Bo jak jest naprawdę ogarnięta młoda osoba, myślę, że czasem warto jej zaufać i dać jej szansę.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KmL, powiem Ci, że patrząc na Twoje umiejętności składania zdań śmiem wątpić w Twój wiek. Ty, jako 13 latek masz na prawdę duży zasób słów, oraz dużo w głowie.

Tobie akurat nie problem było by zaufać bo już wiemy jak adminujesz, czy były na Ciebie skargi, czy też nie. Jeśli trafi się druga tak ogarnięta młoda osoba, to jej również spróbujemy zaufać, chyba wiesz o co mi chodzi...? Nie będziemy ufać każdemu 13 - 14 latkowi, który napiszę podanie na Global Administratora. Póki nie będzie takiej osoby, która będzie młoda, a ogarnie trzeba przestrzegać zasad - bo to kluczem do sukcesu... ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są osoby które mają po 12 lat i mają więcej w głowie niż 18 latek. Ja nikogo nie wytykam palcem tylko mówię że potrzebna jest osoba doświadczona, dlatego też ten staż powinien być może nie 3 miesiące ale chociaż 1 miesiąc. Posty jak najbardziej ale 150 postów to za mało i posty powinny być w kategoriach wszystkich serwerów, a nie tylko jednego.

 

 

 

 

 

PS. Jeżeli chodzi o grafikę to też się polecam:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalne 150 postów jest dobrym warunkiem, nie mniej, nie więcej według mnie. Skoro Twoje ambicje wymagają więcej to czemu napisałeś podanie na admina mając 20, czy lekko ponad 20 ..? To nie chodzi tylko o warunki do spełnienia, osoba musi być asertywna, stanowcza i musi umieć podjąć ryzyko...

Myślę, że już nie powinniśmy wypowiadać się w temacie, Petrus powie co ma powiedzieć i zamknie temat. Robimy nie potrzebny spam, który do niczego nie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 postów jak dla mnie to mało.. 150 postów to... nie wiem. Parę dni pisania offtopu.. Jeśli już miałby być taki minimalny limit to musimy sprawdzić posty tego użytkownika i odpowiedzieć na parę pytań dotyczących Jego np. Czy jego posty są pisanie świadomie, czy są pomocne... To nie jest taka trudna sprawa wbić 150 postów.

 

Z!elony Nie mówię ,że mamy ufać każdej osobie 13-14 letniej, ale napisałem, żeby przestrzegać tego bardzo.. Czyli nie robić żadnych wyjątków.. Ale rozumiem dlaczego także tacy gracze powinni być odsuwani od wyższych stanowisk.

 

P.S. Osatnio skonczyłem 13 latek i idze mi 14 roczek ;)

II P.S z!elony Dzięki za miłe słowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co tak kombinujecie. Global admin to normalny admin, tyle że na wszystkich serwerach. Oczywiście mogę zrobić jakąś fajną rangę specjalną itp. Nie ma co ustalać granicznej ilości postów, od której będzie należał się admin. Nie odzwierciedla to prawdziwego udzielania. Jedni udzielą się pisząc pluginy, poradniki itp, a inni spamują w offtopic, przywitaj się, więc posty są nierówno cenne. Proponuję dawać Globala ludziom, którzy są minimum 2 mies na forum oraz mieli już przynajmniej raz admina na jednym z serwerów z dobrą reputacją.

Co do ceny.

- przelew 20 zl/ 1 mies

lub

- 2 x sms 23 zl / 1 mies

 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak będzie spoko. Nic dodać nic ująć. Może co do tych postów masz rację, ale właśnie chodzi o to, aby gracz pokazał, czy się nadaję. Jeśli udzielałby się pisząc poradnika, czy dodając pluginy to bardzo dobrze, a jeśli w Offtopic to takiej osobie by się podziękowało - proste ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to wiadomo, że ktoś nie dostanie globala jak będzie mieć te 20 postów. To, aż się gryzie xd

 

Dobra do zamknięcia.

 

Chętni jak już są to pisać na pw, jak znajdę chwilkę do do wzoru podania o admina dodam info na temat rodzajów oraz opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×