Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
malesiak

Urozmaicenie :)

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wciąż będę drążył temat, aby spowodować jaką zmianę ku standaryzacji któregoś z serwów :)

 

Może na D2only zrobić "dzień mapy" - czyli w jeden dzień zrobić jakąś fajną mapkę zamiast D2 lub wrzucić cały mapcycle ESL ;)

Czasami jest to fajne urozmaicenie :)

 

Cokolwiek :)

 

Ten D2 w kółko to aż boli głowa :P A jakoś nie lubię grać na innych serwerach niż Kopytkowy... no chyba, że w końcu stracę admina i nic z siecią mnie nie będzie łączyć :> Oby taki czas nie nadszedł - ale proszę o jakieś mapki;)

 

Oczywiście CoD i BF2 mają różne mapki, ale tam są te mody, których nie lubię i bardziej to przypomina QUAKE'a niż CS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście CoD i BF2 mają różne mapki, ale tam są te mody, których nie lubię i bardziej to przypomina QUAKE'a niż CS ;)

 

Za ten wers masz piwo! Święta prawda..

 

Co do propozycji urozmaicenia, czyli wgrania nowych mape na odd2 to może by zrobić taki serwer jak Only dd2/nuke/inferno/train ?

Jest to ostatnio bardzo popularne oraz przyciąga ludzi, więc temat i propozycja są jak najbardziej na miejscu.

 

Zobaczymy co na ten temat inni myślą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno kiedyś tutaj był taki serwer, ale nie wytrzymał. Można by zrobić taki mieszany, ale żeby admin miał możliwość zmiany mapy. Jeżeli wyczuje, że ludzie płaczą, to wtedy pyk i zmiana mapy. Wystarczyłaby nawet jedna mapa na zmianę - nawet DUST zwykły styknąłby :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi szczerze ten pomysł nie pasuje ja nie znam żadnej innej mapy niż dd2 i na żadnej innej nie lubie grać. Na jeden dzień można ale na stałe to ja nie bede grał only dd2 to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł.. DD2 po jakimś czasie się nudzi i dlatego tak jakby ostatnio zbyt często mnie na Kopytku nie ma. Ja osobiście byłbym za stworzeniem/ przywróceniem tego serwera, który był, ale z mapami które cieszą się duża grywalnośćią: inferno,aztec,dd2,nuke,kabul,westwood,eldorado.. Coś tego typu.

Co do urozmaicenia serwera DD2/FFA jestem neutral, ale byłbym zadowolony, gdyby nie było ciągle dd2 :). Jestem bliżej na tak niż dalej ;)

 

Łap piwko malesiak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KML, tym eldorado i westwood'em żeś trochę się zagalopował :P

 

Bogu, jeśli nie znasz innych mapek, nie potrafisz na innych grać... to sorry, ale Twój skill z demka (po którym zostałeś oficjalnie cheaterem) ewidentnie pokazuję, że coś jest nie tak. Albo się potrafi grać albo nie.

 

Bardzo bym chciał przywrócenia serwa FFA (mapy ESL - standard, bez tukana;) ) kosztem only DD2 lub jako konkurencja :)

 

KmL... nie wiem czy mogę Ci dać piwko... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem...

Z jednej strony zmiana, by sie przydała, bo gra tam ostatnio coraz mniej osób, ale z drugiej strony jest to w końcu serv ONLY DUST2 i ta zmiana pewnie nie spodobała by się większości osób, które tam grają.

Sam bym pograł na innych mapach, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Na początek można by wprowadzić zwykłego dusta, a później sie zobaczy ;P

Można też przywrócić stary serv i spróbować go rozwinąć.

 

PS.

aztec - zajebista mapa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi szczerze ten pomysł nie pasuje ja nie znam żadnej innej mapy niż dd2 i na żadnej innej nie lubie grać.

 

hahahahah.. bogu, poprawiłeś mi tym humor.. :mrgreen:

 

Wytłumacz mi jak można grać tak długo (nie wiem le grasz, ale pewnie trochę tak) i nie znać żadnej innej mapy niż DD2 z takim niby skillem czy tam cheatami jak stwierdził malesiak. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się zagalopowałem? Może trochę z tym eldorado ale westwood jak dla mnie, całkiem fajna mapa, i wydaje mi się, że wiele osób ją lubi. Jak dla mnie zestaw powinien być taki (mapy, które ja lubię ;))

-de_westwood

-dd2

-de_nuke

-de_inferno

-de_aztec

-de_kabul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam ;D odezwe sie tez w tej sprawie ;)

Proponuje wrzucic mapy dusta tylko :)

awp_dust itd :D tez bedzie dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WItam ;D odezwe sie tez w tej sprawie ;)

Proponuje wrzucic mapy dusta tylko :)

awp_dust itd :D tez bedzie dobre ;)

 

Nie podoba mi się twój pomysł ;p .

Ja myślę , że powinno być coś typu dd2/nuke/inferno i można jeszcze dodać assaulta :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja szczerze nie przepadam za zwykłym dustem . dużo bardziej wolałbym inferno lub nuke'a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja Ciebie rozumiem, ale "Dust" wpisuje się w konwencję only D2, a inne mapy to już zmiana stylu. Ja gram tylko D2 na Kopytku i aż mnie tęskno do innych mapek. Tutaj mam admina i staram się być na serwie i pilnować porządku... stąd niechętnie gram gdzieś indziej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja równie chętnie grałbym na serwerze BF2 , ale tam jest mało adminów . Na naszym odd2 znam dużo graczy i jeżeli w ogóle gram to tylko tam :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już troszke i gram tylko na dd2 nigdzie więcej, żadnej innej mapy nie znam. Nie rozumiem waszego zdziwienia, według was jak na żadnej innej nie gram to nie umiem grać? Serwery only dd2 są bardzo popularne i jest ich dużo, a więc nie dodawał bym innych mapek, a jeżeli już co to stworzyć na to nowy serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bogu, no to postaw i opłać ten nowy serwer jak taki cwany jesteś.

 

Jestem jak najbardziej za nowym pomysłem malesiaka odnośnie dd/dd2.

Chociaż moglibyśmy trochę mod przerobić i zrobić po prostu Only Dust.

Czyli w skład mapek tego serwera wchodziłyby wszystkie mapy de_dust, czyli:

 

de_dust2_spam_spots

de_dust2_long

de_dust4ever

de_dustyaztec

de_dust2

de_dust2on2

de_dust2006

de_dust_wntdm

de_dustalux!

de_dust2_br

de_dust2_1337

de_dust

de_dust2002

de_dust2_new

de_dust2_remake

de_dust2x2

de_dust2_2006

de_dust2_christmas

de_dust_scarface

de_dustesp

de_dustnight

de_dust65

de_dustmust3

de_dust_palms

de_dust_night

de_dust_cartoonv3

de_dust_sf

de_dustall

de_dust2_wz

de_dust2_middle

de_dust_xa

de_dusticed

de_dust2night_br

de_dust2ro

de_dustyfortress

de_dustomania2

de_dust_break

de_dust2005_fixed

de_dustmx

de_dust2_ads

de_dustmust

de_dust2006_day

de_dust_dumb

de_dust2005

de_dust4

de_dustbunnies

lethal_de_dust2_mirror

de_dust4ever2

de_dust2_2x2_css

 

 

Są to tylko wstępnie przedstawione mapki typu dust/dust2 . Oczywiście najlepszym wyjściem byłoby wybranie z 5-10 mapek, i będzie na czym pograć. :)

 

W razie czego udostępniam link do tych mapek.

 

http://maps.cs-bg.info/search.php?search=de_dus&type=maps16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

squaka Twój pomysł jest do bani ;p Niech jest, jak jest, ludzie grają i wszystko w porząsiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej napisać plugin który będzie pytał przed każdą zmianą mapy (przed każdym restartem), czy gracze chcą grać dalej na dd2, czy zmienić mapę na dd czy też jakąś inną?

 

Taki przykład:

 

Chcesz zmianę mapy?
1. Tak
2. Nie

 

Jeżeli większość osób wybierze odpowiedź "tak", to:

 

Wybierz mapę:
1. de_xxx
2. de_xxx
3. de_xxx
4. de_xxx

 

Jeżeli "nie", to informacja:

 

xxx osób zagłosowało przeciwko zmianie mapy, po restarcie zostaje aktualnie grana mapa.

 

Jak wybierzemy pierwszą odpowiedź "tak", to informacja:

 

xxx osób zagłosowało na zmianę mapy, za chwile rozpocznie się wybór mapy

 

I wtedy wybieramy mapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale jak zwykle chciałem zobaczyć większą ilość odpowiedzi. Przykro mi, że Was zasmucę, ale server DD2 only zostaje. Nie dodam tam innych mapek. Obecnie są tylko 3 serwery, zmniejszyłem ich ilość, aż się dobrze rozkręcą. Bądźcie cierpliwy, następnym model, który powstanie będzie najzwyklejsze FFA z typowymi mapkami, znanymi przez graczy, bez żadnych udziwnień.

 

Pożyjemy zobaczymy, na pewno nie będzie to za bardzo długo, ale jeszcze chwilkę trzeba poczekać. ;)

 

cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×