Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Next

Niewidka z nożem

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cze chcialby sie zapytac czy mozna zlikwidowac to ze jak sie jest z

nozem i ma sie odznake experta z shota to nie widac się ale widac bron bo ona jest na plecach chcialbym zebyscie ta bron z tylu zlikwidowali bo ta odznaka z shota sie nie oplaca bo i tak widac bron i tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyście chcieli to mogę to zlikwidować. Niech się wypowie większa liczba ludzi z BF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No broń na plecach jest i ją widać ale często i tak nie zwracamy uwagi na niewidzialnych...

No ale przydalo by sie coś z tym zrobic, bo tak to odznaka nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niewidzialność powinna być na wszystko, a jeśli widać broń to ta odznaka nie ma sensu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać bron, tak, to wtedy odznaka nie ma sensu , ale z drugiej strony to gdy cala postać stanie się niewidoczna to ta odznaka bd "PRO" , nawet aż za bardzo. Nie róbmy z BF2 Diablo Moda :/ a z resztą to i tak niewiele osób posiada ta odznakę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale posiada ta odzanke niewielka ilosc graczy.

ale tak to widac przez ta bron niewidzialnych a wiec przdalo by sie pozbycie tej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest to zbędne, Jeśli uważasz odznakę za nieużyteczną to jej porostu nie rób . Zresztą jeśli zmiana zostanie zaakceptowana to uszanuje to ;] Zobaczymy co się będzie Dziać na serwie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie, że nie wyłączę tego jedynie przy tej odznace, a jak wyłączę to w ogóle tych broni nie będzie nigdy.

 

co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok czyli jestem na nie bo mozna broń wywalic w sciane i obok niej sie skampic i siedziec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie. teraz to jestem kompletnie PRZECIW.

Naprawde nie da sie wyłączyc tylko przy tej odznace .?

Napewno musi sie jakos dac tylko za dużo kłopotow z tym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta odznaka powinna byc i bez tych broni na placach. W sumie to jest bf2 i odznaki sa po to aby korzystac. Po drugie sa rozszerzone odznaki (jest chyba 64 a bylo 24) i nikt nie ma jeszcze agenta 007 z shotguna.

 

 

Pozdrawiam [~TDK~]dgL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też taka możliwość, że wyrzucacie pistolet (usp,glocka,dgla itd.), a zostawiacie karabin/snajperke czy inną broń, z pierwszego slota i wtedy macie broń, której nie widać na plecach. Jest tylko jeden minus, że wtedy tracicie pistolet. Więc jestem przeciwny do usunięcia tego pluginu, ponieważ jest idealny na BF2, a kto zechce ustosunkuje się do tego co napisałem wcześniej i wyjdzie na swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×