Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Next

Mam pomysl

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Elo mam pomysl fajnie by bylo jak np pod koniec tygodnia grac turnieje np 4 vs 4 i jak jest np 5 druzyn to robimy turnieje i kto wygra np kazdy gracz z druzyny wygranej dostaje 2 wybrane odznaki .CO WY NA TO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej dobra myśl ale odznaki za wygrana to nie bardzo...

Ale turnieje mozna sobie pograc np. 5vs5 by bylo fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony nie mam czasu na organizację. Jeżeli ktoś jest chętny i wykona czynności profesjonalnie to nie ma żadnego problemu.

 

Do dogadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak trzeba by bylo ogarnac jakis server na mixy i mozna robic te turnieje co miesiac w sobote o godzinie 16. Tylko tak jak powiedzialem server ale to nic ciezkiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz potrzeba tylko kogoś z zarządu ktory wezmie to na siebie i jakos ogarnie wszystko :) Oby sie taki ktos znalazł bo pomysł naprawde dobry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pomysł fajny, pewnie bardzo duzy problem bedzie z znalezieniem organizatora, z tymi odznakami tez fajne tylko ze nagorde naprzyklad powinna byc troszke inna. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka turniej nie wypali. Już nie raz próbowaliśmy zrobić właśnie coś podobnego, ale nie było w ogóle chętnych...

Zając to ja się tym mogę, ale nie ma nikogo kto by uczestniczył w tej " zabawie ".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem już.Mi to lotto, ale nie podejmę się organizacji bo nie mam czasu. Jeżeli ktoś che to zorganizować to pisać na pw, ja pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×