Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
tabaluga

podanie zielonego smoka

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

nick: TaBaL'uga [PL]

id: 3719 STEAM_0:1:19909429 0 00:42 77 0

staż: 2.5 roku

wiek:15,po mutacji.

czas na serwerach: napewno z 50H jestem w top10

doswiadczenie w adminowaniu: byłem admem na innych grach. w Cse jeszcze nie ale napewno dam rade ;]

AMX: 7/10

chce zostac adminem by troche ogarnac, jestem w porach gdy jest najwiecej cheatow (w nocy,,wczesnie rano)

składki: TAK SMS

GG:6165361

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
doswiadczenie w adminowaniu: byłem admem na innych grach. w Cse jeszcze nie ale napewno dam rade ;]

AMX: 9/10

 

jeżeli nie miałeś admina w grze cs to jakie możesz mieć pojęcie o AMX, no ale ok to jest łatwe do skumania. Ogólnie na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, podani jest bardzo krótkie, nie umieściłeś w nim nic co by zachęciło nas do Twojej osoby, a to bardzo źle.

Tekst :

wiek:15,po mutacji. (tak zwany "juz nie dzieciak")
mnie trochę zaskoczył jak i trochę rozśmieszył.

To, że masz 15 lat to nie znaczy, że nie jesteś dzieciakiem, tu nie chodzi o wiek, lecz o zachowanie. Na sieci jest kilka osób mających 13 - 14 lat, a zachowują się i piszą na pewno lepiej od Ciebie. Dzieciakiem nie jesteś wtedy, gdy umiesz asertywnie odpowiadać, oraz umiesz stanąć na wysokości zadania.

To, że zapłacisz i dostaniesz admina to nie wszystko. Musisz się jeszcze spisywać na serwerze bo w innym wypadku administrator zostanie Ci zabrany, bez możliwości zwrotu pieniędzy, nawet po 3 dniach jeśli było by tak tragicznie. bogu też przytoczył napisany przez Ciebie tekst związany z AMX.

Jak można nigdy nie korzystać z tego modu, a znać go prawie perfekcyjnie. To jest tak samo jakbyś nigdy nie miał telefonu w ręce, podkreślam " NIGDY " i ktoś by Ci powiedział " Weź mi zamów pakiet na SMS " - a Ty głupi nie wiedział byś co zrobić, takich sytuacji również staramy się unikać jeśli chodzi o AMX i serwery. Chyba rozumiesz mi o co chodzi ...?

Powiedziałem swoje na ten temat i jestem na NIE, i to wielkie NIE.

Niczym nas nie zachęciłeś, jesteś 15 latkiem, który myśli, że jest pępkiem świata - nie mam zamiaru Cie obrażać, ani mi się śni, tylko piszę co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma te 15lat, ale można dać mu szansę ten tak zwany okres próbny. Jeżeli sie nie sprawdzi to zawsze admina można mu zabrać a kase przeleje. Szanse można mu dać. Co do tego amx to właśnie jak przeczytalem twoje podanie to wkleiłem poradnik który na początek ci wystarczy przeczytaj go to myśle, że coś ogarniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie w adminowaniu chodzi najbardziej o ogarnianie menu. To nawet jak nikt tego nie widział na oczy nigdy to po 5 min idzie ogarnąć, o ile ktoś coś myśli. Chodzi o umiejętność rozpoznawania haxów od skillów, nie wszyscy z tego co widzę ją mają.

 

Nie zachęcasz mnie tym podaniem do dodania Ci admina. Popełniasz idiotyczne błędy, a nawet nie potrafisz, czy Ci się nie chce edytować postu i to poprawić.

 

Niech się jeszcze kilka osób wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem chyba 12-13 lat , gdy pierwszy raz dostałem , admina i napisałem tak jak on ... Brak doświadczenia i AMX 8/10 , ponieważ kumpel mi wszystkie komendy i menu pokazał :) . Nie wiem jak jest u niego ...

 

Mało napisałeś o sobie ... Mnie czytającego chyba pierwszy raz Twoje wypowiedzi nie zachęciłeś tym podaniem ...

 

Jeżeli grywasz czasem na ODD2 to chyba Cię kojarzę i pamiętam , że mikro i grę ogarniasz .

 

Mimo wszystko JESTEM ZA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki "Bogu" za pomoc ;] postawie piwko .innym tez. Probowalem rozpoznawac haxy od skillow i nawet niezle mi to wychodzilo ,mysle ze najwiekszym problemem bd wlasnie "ogarniecie menu" . Możecie mnie dac na ten okres probny, kase wpłace a jesli jednak zdecydujecie sie mi go odebrac to nie bd robil jakichś tam awantur oo kase. tak '10.czasem wbijam ale to rzadkosc. micro mam ogarniete.

Myśle że jak coś to pasterz,Micros czy inny admin mnie wesprą pomocą . Za ortografie juz przepraszałem,postaram sie to poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×