Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
z!elony

Cenzura, zakaz używania wulgaryzmów na serwerze.

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Jak każdy z was wie CS jest grą przy której traci się na prawdę dużo nerwów i po prostu niekiedy już trzeba wydrzeć japę przez mikrofon, czy jeśli się go nie posiada to " rzucić błotem na say'u "

 

Moja propozycja polega na tym, aby na serwerze można było używać wulgaryzmów, lecz nie obrażać innych graczy. Widziałem takie coś na wielu serwerach i wydaje mi się, że jest to bardzo dobre jeśli chodzi o graczy. Pełna cenzura według mnie jest trochę głupia i przydało by się to zmienić. Każdy z nas na co dzień używa wulgaryzmów, nie ma co się oszukiwać.

Na forum obowiązuje pełna kultura, to jest normalne, ale w grze...? Nie wydaje mi się, aby to był dobry pomysł. Wiem, że cenzura ta jest na serwerze już od dawna i może dlatego dopiero teraz wpadłem na taki pomysł, a raczej zgapiłem go z innego serwera, ale to jest normalne xD

 

Co wy na to... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie banuje graczy jak napisze sobie brzydkie słowo np. z kropkami aby nie dostać slapa. Jednakże każda taka akcja łamie regulamin i jak gracz bardzo szaleje to go upominam. 90% obraz jest właśnie w stosunku do innych, a nie tak po prostu na gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sam napisałeś cenzurę da się ominąć wstawiając kropki, gwiazdki, przecinki itd.

Według mnie lepiej było by znieść tą cenzurę, bo jest ona drażniąca... Wczoraj byłem na serwerze na NS na chwilę i chciałem napisać słowo " zapałka ", a tutaj że niby wulgaryzmy.

Jak dla mnie ta cenzura nie jest potrzebna. Jeśli ktoś będzie na prawdę przesadzał to od tego są admini, żeby upomnieć, dać kicka, czy bana na kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję USUNĄĆ ten plugin cenzury, bo tj. napisał KML, czasem za takie badziewie tracę cennego fraga:P Poza tym ja też (po ostatniej zmianie) nie banuje graczy za błoto. Mogą sobie ku*wić, ch*jnić, ale gdy ktoś kogoś najeżdża, to od razu kick:> Jeśli ktoś za dużo tego używa, to kąśliwie pytam, czy nie zna innych słów, albo czy mógłby tak wyrażać się tylko w domu, a nie na serwie. Wtedy typ często daje się sprowokować, a wówczas nie zostaje nic innego niż odpoczynek na 5minut :) Jako taka mała nauczka.

 

Plugin: USUNĄĆ

Cenzura "werbalna": TAK, ale nie względem graczy i bez zbytniej przesady - co za dużo to nie zdrowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten plugin można usunąć, adminów jest teraz sporo i za obrażanie oni będą banować albo za to, że ktoś sie za bardzo zagalopuje. Proponuje dodać takie coś aby za każde bluźnierstwo do słownie za każde trzeba było przeprosić, kształtuje to bowiem kulturę. Można dodać chyba taki podpunkt w regulaminie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dodać taki plugin, gdy ktoś użyje wulgaryzmu to ma 30 sekund na napisanie w say'u : " przepraszam "

Z jednej strony dobry pomysł, a z z drugiej nie, ponieważ ktoś zbinduję sobie, że po naciśnięciu przykładowo przycisku " F4 " będzie automatycznie pisać mu na say'u " przepraszam ", więc wygląda to tak jakby wcale tego pluginu nie było...

Jeśli jednak Petrus zdecydował by się na dodanie tego pluginu to podaje od razu link :

 

http://amxx.pl/topic/3655-przepros/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj, chyba nie będziemy się teraz przepraszać jak przedszkolaki :D

grałem kiedyś na serwie gdzie było coś podobnego, ale tam same dzieci i nsy grały i ta cała zabawa wyglądała naprawdę żałośnie

najlepiej to po prostu usunąć i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no bez jaj, chyba nie będziemy się teraz przepraszać jak przedszkolaki :D

grałem kiedyś na serwie gdzie było coś podobnego, ale tam same dzieci i nsy grały i ta cała zabawa wyglądała naprawdę żałośnie

najlepiej to po prostu usunąć i tyle

 

Masz rację... Ten plugin zrobi z nas przedszkolaków. Od razu dać tekst " przeplasam "

Najlepszym wyjściem tak jak powiedział Matek będzie usunięcie tego pluginu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, już to pisałem, ale napiszę, jeszcze raz. Cenzura powinna zostać usunięta, dlaczego?

Cs i tak od 16 lat, więc powinni przyzwyczaić się z tym co mogą w tej grze, zobaczyć, usłyszeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak zawsze. Każdy kto chciał się wypowie i cisza.

Petrus, to jak z tym robimy...? Ja bym usunął ten plugin, jest on na prawdę bardzo denerwujący, przynajmniej jak dla mnie i moich przedmówców ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×