Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bogu

widok admina

27 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

mój pomysł polega na tym, że jak admin coś pisze albo kogoś zbanuje to żeby nie było widać jego nicku tylko powód i czas na ile. Dopiero w consoli po banie żeby miał ktoś jego nick, da sie chyba tak zrobić bo widziałem to już na jednej serwerowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pomoże w tym, że gdy będzie na serwerze admin i nawet jak będzie pisał i banował to nie będzie wiadomo kto jest tym adminem gracz o jakim nicku. Dzięki czemu cziterzy nie będą wiedzieli kto jest adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dostaje sie kicka i masz tam to oknopo tym jak dostaniesz to tam nie da sie wkręcić kto go kicknął, cziterow i tak sie nie kickuje tylko banuje. a slap to też można by tak zrobić, że tylko w konsoli widać jaki admin cie slapował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% w konsoli nie ma jaki admin kicknął.

 

Pisze samo Admin lub Admin cs-kopytko.pl [nazwa serwera]- zależy jak się ustawi.

Na samym początku były ten plugin, ale został wyłączony.

 

Tak samo jest podczas uderzania i zgładzenia. Pisze samo Admin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% w konsoli nie ma jaki admin kicknął.

 

Pisze samo Admin lub Admin cs-kopytko.pl [nazwa serwera]- zależy jak się ustawi.

Na samym początku były ten plugin, ale został wyłączony.

 

Tak samo jest podczas uderzania i zgładzenia. Pisze samo Admin. --------------------------------

 

 

Gram na takim servie, kilka razy miałem robione ssy i nie pisze kto zrobił i na forum jaki admin i nikt nigdy nie mówi, bo nie pisze. Więc sądzę, że nie do końca jest to dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, poza tym Malesiak, źle to rozumiesz.

 

Normalnie jak zbanujesz pisz: Malesiak został zbanowany.. powód... itp, różnica jest taka, że nie pisze jaki admin ( nie jestem pewien, czy nawet tego wszyscy w konsoli nie wiedzą jaki admin bo już dawno to miałem)

 

Największa różnica jest w pisaniu na y@ Pisze Admin: , a nie Malesiak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę na zielono : Ten i ten zbanował tego i tego za to i za to...

W przypadku kicka nie musi to pisać w konsoli, ponieważ chyba nie ma takiego idioty, który pisał by skargę o kicka, prawda...?

Według mnie pomysł bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że chodzi o to, że jak banuje typa, to jest napisane na OGÓLNYM, czyli WSZYSCY to widzą, że MALESIAK zrobił SS'y jakiemuś tam typowi... :P

 

tak i dalej to będzie pisało, z tym, że Admin zrobił ssy temu i temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nick admina będzie zastąpiony słowem " Admin ", czy " Administrator " i wtedy jacyś nowi gracze nie będą wiedzieli co za gracz jest adminem.

Nieraz miałem taką sytuację, że jakiś cziter, którego widzę pierwszy raz, wiedział że jestem adminem to jak schodziłem na specta momentalnie wychodził z gry, albo masakrycznie kaleczył grę wyłączając WH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to dużej różnicy nie zrobi ale według mnie powinno być Admin zamiast nazwy Admina ;d

A co do

jakiś cziter, którego widzę pierwszy raz, wiedział że jestem adminem to jak schodziłem na specta momentalnie wychodził z gry, albo masakrycznie kaleczył grę wyłączając WH.

Zamiast na specta przeważnie wpisywałem w konsoli "kill" i wtedy działałem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiecie sedna sprawy. Nie chodzi tylko o banowanie graczy, ale również aby gracze wiedzieli, że na serwerze często są admini i sobie nie pocheatują. Większość banów i tak nic nie daje, bo rzadko się banuje steama, a przeważnie same zmienne IP.

Więc cenniejsza jest wiedza graczy, że serwerów pilnują admini, a nawet jeśli ich nie ma to zaraz wchodzą jak ktoś haxuje. Między innymi dla tego jest obowiązek stałych nicków adminów, ale nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak jest koleś co czituje i nie wie ze np. zielony ma admina to włączy czity i będzie jeździł wtedy dostanie bana a to teoretycznie załatwi sprawę. A jeżeli wie że on ma admina to nic nie włączy będzie kaleczył i czekał aż admin wyjdzie żeby móc się odpalić i pokosić ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie warto nic zmieniać

nawet taki cziter, który odpala wh po wyjściu admina to i tak prędzej czy później wpadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus, dobrze, ale jak sam wiesz na serwerze częściej grają stali gracze, a tacy najczęściej piszą na admin chat i znają adminów po nickach.

W taki sposób wytępi się więcej cziterów, proponowałbym również, aby nie był wyświetlany nick, gdy gracz piszę na admin say'u, ponieważ zachowamy wtedy jeszcze większą dyskrecję.

Ktoś pisząc na admin chac'ie wcale nie musi wiedzieć, czy admin jest... Napisanie nicku długo mu nie zajmie, a zawsze jest szansa, że jakiś admin będzie.

Wydaje mi się, że ten pomysł jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając to co piszecie , i z własnej opinii stwierdzam , że nie warto marnować czasu na takie sprawy...

 

 

Jestem na nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym administratora Forum o upomnienie gracza o Nicku DeVe o Usuniecie treści związanych z moja osoba tzn "http://123konkurs.pl/partnersprogram/161721.htmlNavros19 Kliknij mnie! To Cię zainteresuje!

 

Navros19 Jesteś najlepszy!!! - Postaw Piffffko ;) " ponieważ nie życzę sobie aby tego typu teksty widniały pod jego wypowiedziami jak i rówież danie ostrzeżenia temu Userowi... Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×