Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KmL

[dust2 only] NeoS

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick: kml.

Nick cheatera: NeoS

Serwer: Dust2.

Data: 22 listopada, ok 20:15-20:20

SID: NS

IP: 18) NeoS - 79.186.227.177:27005

 

http://speedy.sh/hZFWm/neos.dem

Demo.

 

Może mały opis gdzie widzę WH: Akcja, gdy NeoS idzie na B, (gdzieś na początku), idzie i oczywiście ustawia celownik tuż nad wejściem na schody gdzie pojawia się gracz drużyny przeciwnej. Druga, na gali, podczas gdy Jego kolega z teamu cofał, on wszedł, oczywiście, z celownikiem, ustawionym wprost na przeciwnika, i co najlepsze, gdy zabił już tamtego gracza, nie przestał strzelać, bo wiedział, że za chwilę sie pojawia tam następny gracz, i tak się stało.

Wydaję, mi się, że ma Wh On/off , bo niektóre jego akcje, bez wspomagaczy, nie wyglądają, na akcje jakiegoś hajta..

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, zainwestoj w sluchawki. Po drugie zawsze tam skanuje calym Ammo bo wiem, ze idzie tam sporo botow na kucaku. Na demku nie widze WH bo go oczywyscie nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10-latku, obczaj, nie mam zamiaru sie z Tobą kłócić. Nie musisz mi mówić, że nie masz WH, bo okłamujesz sam siebie. Mama Cię nie nauczyła,że nie wolno kłamać?

Potrafię rozpoznać skilla od haxa, a tym bardziej, jak odzywa mi się w mikrofonie, głos 9,10 letni, i za każdym razem ma dobre staty, a Jego akcje są nadzwyczajnie podejrzane. Mam nadzieję, że wkońcu dostaniesz tego bana bo taka bezkarność zaczyna mnie denerwować, przymkne oko na Twoje dzisiejsze wyczyny z pausowaniem sewera, ale jeśli tutaj nie dostaniesz perma (tzn jesl idemko zostanie ocenione negatywnie) obiecuję sobię, że za tamto zachowanie poniesiesz karę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj dzieciaczek ma buwers? Placz dalej. Jestes zerem bo nie mozesz sie z tym pogodzi, ze ktos gra lepiej od Ciebie. Myslisz, ze jak sobie napiszesz w grze z Duzej litery i z kropka na koncu bedziesz kims? Nie, akurat tak nie jest.Mam 12 lat Ty masz 13, myslisz, ze jestes dojrzaly, dorosly i wyksztalcony, ale jestes zerem, ktory kozaczy sie przez internet. W realu pewnie, zadnej laski nie masz tylko 24H przed internetem i nic sie dla Ciebie nie liczy. Nie wyzywaj mnie dzieciakiem, ktorym sam jestes. Zaloze sie, ze gdybym spotkal Cie na ulicy "aniolku" to bym Ci ryj obil... Tyle odemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, nie spamujcie bez potrzeby, a tym bardziej się nie obrażajcie.

 

Jutro oglądnę demko, bo dziś nie mam jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak KML napisał dla mnie to jest WH. Nie wierze że dziecko 12-to letnie ma takiego skilla. Chyba że na wspomagaczu. Ale i tak się do tego nie przyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj dzieciaczek ma buwers? Placz dalej. Jestes zerem bo nie mozesz sie z tym pogodzi, ze ktos gra lepiej od Ciebie. Myslisz, ze jak sobie napiszesz w grze z Duzej litery i z kropka na koncu bedziesz kims? Nie, akurat tak nie jest.Mam 12 lat Ty masz 13, myslisz, ze jestes dojrzaly, dorosly i wyksztalcony, ale jestes zerem, ktory kozaczy sie przez internet. W realu pewnie, zadnej laski nie masz tylko 24H przed internetem i nic sie dla Ciebie nie liczy. Nie wyzywaj mnie dzieciakiem, ktorym sam jestes. Zaloze sie, ze gdybym spotkal Cie na ulicy "aniolku" to bym Ci ryj obil... Tyle odemnie.

 

To czy mam laskę czy nie mam, nie powinno Cię interesować. 24 H przed internetem? Bardzo śmieszny jesteś.. Ciekawe czy jakbyś był mną czy miałbyś chociaż 2H na komputer/dziennie. A z tym swoim nickiem "NeoS' przypomniasz mi tylko te niemieckie dzieci neo z yt. Twoje zachowanie jest także podobne. Wypierasz się czegoś co wiedzą wszyscy. Jestem zerem? No cóż, dobrze, że Ty jesteś jedynką..

Jestem kozakiem? Kto mi tu grozi, przez internet, chętnie bym zobaczył jakiegoś 10-latka 130 cm, patrzącego na mnie z dołu. Sam napinasz przez internet, a ciekawe czy w rl też byś był taki mocny.

Mam nadzieję, że Petrus wkońcu przejrzy na oczy i zbanuje Ciebie za to perfidne WH. I już wkońcu nie usłyszę w słuchawkach tego przesłodkiego głosiku, i pisku ;)

 

Przepraszam, za offtop. Musiałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na tym deku widać WH, perfidne WH, ale nie będę go banować, ponieważ Petrus twierdzi inaczej. Gość znacznie psuje reputację serwera, ale Petrus woli stracić 20 graczy niż jednego czitera.

 

Close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×