Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
S!ndbad

Podanie by $!ndbad

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: $!ndbad

Steam ID: STEAM_0:1:37393251

Staż gry: pierwszy raz odpaliłem CS'a 2 lata temu - w wakacje, lipiec 2009 ;). Grałem dosyć długo, po czym miałem przerwę, która również nie było krótka, lecz na chwilę obecną moja umiejętności powróciły do stanu sprzed przerwy.

Wiek: 15 lat (ukończone w lipcu; głos nie jest piszczący :) )

Czas spędzony na Serwerze: ~25h, gram codziennie od dwóch tygodni średnio po 2h dziennie.

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: co do rozpoznawania cheatów - dosyć dobre; co do bycia adminem na serwerach cs - byłem nim tylko raz na pewnej serwerowni (w zasadzie już nieistniejącej); co do kultury - prowadziłem forum literackie przez prawie 1,5 roku (literka.info :D), kulturę osobistą mam na dosyć dużym poziomie, umiem również rozwiązywać kłótnie użytkowników i ich problemy.

Znajomość AMXX: 7/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Tak, jak napisałem wyżej, umiem ogarnąć ludzi i cheater'ów - których obecnie na serwerze jest praktycznie full... widziałem PaRaF'a, który gra zazwyczaj popołudniu - a wieczorem? Nikogo nie ma. W godzinach 20-23 aż roi się od dzieci, które używają albo wh, albo aim'a, albo i tego, i tego. Graczy to irytuje... jeśli chodzi o odróżnianie super skill'a od cheat'u - niestety nikt nie ma takiej możliwości, aby to w 100% jasno ocenić, jednak zawsze zbanowana osoba może wrzucić ss'y - na co czekać z pewnością będę (o ile jeśli otrzymam rangę admina), a wtedy ją można odbanować (nawet po kilku minutach).

Czy będziesz płacił składki?: Oczywiście. 10 zł przelewem (paypal) nie stanowi dla mnie żadnego problemu, czasami mogę nawet zapłacić troszeczkę więcej ;)

Mikro: Posiadam.

Kontakt gg: 1588042

Polecający admin: brak ;)

 

50 reklam: TUTAJ

 

Może i nie jest to super podania, ale zawsze warto spróbować, choćby dać na próbę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam jako gracza , ale podanie skłania mnie do napisania "TAK!" ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, piszesz, że możesz płacić składki. Jak coś to bez problemu akceptuję PayPal.

 

Napisz do mnie na gg.

 

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×