Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Czlowiek k

[dust2 only] czlowiek k

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Czlowiek konewka

Serwer: dd2

Twój SteamID:

Twoje IP: 83.11

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): okolo 18

Powód bana: Czyzby AB?????

Nick Admina który zbanował: KmL

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę http://www.speedyshare.com i wklejamy tu do nich link.

 

Nie za bardzo wiem o co chodzi z tym banem nie mam ani jednego screena w folderze z csem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miales AB to nie robi sie screenow, poprostu sie banuje i tyle. Jezeli uwazasz ze nieslusznie dostales Bana, admin Kml odnajdzie demko z twoim udzialem i napewno wstawi na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pewnie się tyczy banów z 20.10 (http://cs-kopytko.pl/amxbans/ban_details.php?bid=10875).

 

Przyznam, że znam Cię od dawien dawna i trochę bym się zastanawiał czy czitujesz. Dobrze by było, aby admin banujący się wypowiedział. Przy okazji bez dema z HLTV się nie obejdzie. Aczkolwiek trochę byłbym zdziwiony, gdyby się okazało, że grałeś na dopalaczach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pewnych rzeczy, wpisałem w amx bans, nick konewka i od razu wyskoczył mi Twój nick. Zawsze staram się sprawdzać wszystkich ns'ów na serwerze, czy nie mają przypadkiem AB. Mój ban był jak najbardziej słuszny bo zobaczyłem ab.

Co do banów poprzednich, nie wiem czy admini posiadają dowody, ale w każdym razie w obecnej chwili nie należy Ci się Ub. Poczekajmy na Petrusa i Matka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daję ub.

Nie można mieć pretensji do admina ponieważ w amxbans widnieją 2 aktywne bany na tym nicku. Jednak jestem przekonany, że były one nadane podszywce. Pamiętam nawet gdy dawałem mu tego bana, wbił jakiś koleś na jego nicku i grał na aimie, za kilka minut wbił na dd2 i dostał bana od Petrusa, w sumie to tyle.

Kolejny fakt, który przemawia za ub to ban na steam. Nie można mieć przecież aktywnego bana na steam... 8 nieaktywnych banów, które dostał były właśnie na steam, a aktywne bany były na ns.

 

Chyba sprawa wyjaśniona, więc zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×