Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Only one

Skarga na admina Edzio

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem aby mr Edzio dostał chocby jakieś upomnienie za jego zachowanie, gramy sobie na indii, wszedł czit, pisałem na u@ normalnie i nic czit grał sobie, edzio tez grał jeszcze z 5 min i sobie poszedł, mógł sobie odpuścić 2 min i dać bana ale nie, zdobył z 10 fargów i zostawił nas z aimerem :/ Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i jestem 100% za jakimś upomnieniem dla edzia wszedł na 5 min pisaliśmy u@ ciągle wyszedł i 10 min temu dopiero przyszedł ace i zbanował kolesia już miał staty chyba coś około 80/2. Oczywiście na hakach w 5 rundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

oke, dajcie wyciąg z consoli przynajmniej albo demko z HLTV, jeżeli to prawda edzio powienien mieć 1/3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak było na prawdę to admin powinien ponieść konsekwencję ze względu na to, że to teraz on zajmuje się serwerem BF2, jest jego H@ i powinien dawać przykład graczom, czy też adminom, a robi odwrotnie. Nie powinno mu się odpuszczać takich sytuacji, ponieważ to nie jest admin od 2 dni, tylko osoba której Petrus zaufał i powierzył opiekę nad serwerem.

Jak dla mnie 1/3 się należy, chyba że dostaniesz jakąś drugą szansę.

Jak na razie demka, ani SS nie ma, ale potwierdziły to 2 osoby (jak na razie)... Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej sytuacji nie pamiętam , ale była inna gdzie Edzio niereagował na skargi graczy ani u@ choć grał ostry cheat (aim,) .

Ja grałem na innym nicku i nie banowałem go ale po chwili zmieniłem i cheat poszedł się ** , wiadomo co..

Może 1/3 się nie należy , ale upomnienie napewno tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie koniecznie sie należy, gdyz czasem naprawde nie mozna zbanowac hacksa... Nie wiem co jeast tego przyczyną ale jak rozmawiałem z innymi Adminami to tez tak maja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem admina na COD to nigdy mi się nie zdarzyło żebym nie mógł zbanować kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak miałem admina na COD to nigdy mi się nie zdarzyło żebym nie mógł zbanować kogoś.

 

Wtedy się nie zdarzało ale teraz się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale skoro nie można zbanować gracza bo AMXX wariuje można go co chwilę kickować aż w końcu mu się znudzi ciągle wchodzenie na serwer. Edzio jako admin powinien zareagować w jakikolwiek sposób, aby tylko cziter nie grał na serwerze. Nie ma sytuacji bez wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie mogłem Justina Biebera zbanować to go na początku każdej rundy slapowałem aż mu się znudziło patrzenie na innych graczy i poszedł ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak, nie dało się dać bana, dlatego też z powodu frustracji wyszedłem z serwera, wiem, że nie powinno tak być, ale po prostu mam tego dość. Ile może być takich sytuacji, raz, drugi, okej może się zdarzyć, ale notorycznie ? Ten problem powinien być od razu rozwiązany przez petrusa, a nie olany.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że nie raz mi się zdarzyło że niemożna zbanować gracza . więc kick kick kick kick ... są też sytuacje gdy zbanowany gracz (perementalnie) po 30 sec. wchodzi z powrotem , nie wiem czy kiedykolwiek komuś się zdarzyło nagradzać permem gracza 8 razy .. mi tak.

Zmiana IP raczej nic nie zdziała . koleś ma 8 PCtów .? , może kawiarenke . Lub jakieś hakerskie oprogramowanie , jeśli ta ostatnia przyczyna , to nie zapowiada się dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p
Tej sytuacji nie pamiętam , ale była inna gdzie Edzio niereagował na skargi graczy ani u@ choć grał ostry cheat (aim,) .

Ja grałem na innym nicku i nie banowałem go ale po chwili zmieniłem i cheat poszedł się ** , wiadomo co..

Może 1/3 się nie należy , ale upomnienie napewno tak.

 

wypowiedziałem się w tym temacie, ale musze to skomentować. Skoro grał perfidny aimer, to nic nie szkodzi, że zbanujesz go z innego nicku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście możliwe takie sytuacje mogą zdarzać się częściej, ale nic na to nie poradzę. Mamy nowy hosting i możliwe, że generuje on lagi sam w sobie. Jednakże nie przesadzajcie, to nie jest wersal tylko rl... nic Wam sie nie stanie jak czasem będziecie bardziej aktywni.

 

Problemu nie da się naprawić bo to nie wina amxx. Co macie namyśli mówiąc amxx? silnik gry jest taki, a nie inny i nie ma nic z tym wspólnego. Serwery są podłączone do hostingu forum. Możliwe, że na forum nie jest to odczuwalne, ale na serwerze byle jakie lagi już ingerują w amxbans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale co ma opóźnienie do działania PHP ? Rozumiem, mogłoby mieć jakby wszystkim się nie dało, a nie pojedynczym osobom, zastanów się co Ty mówisz... wina leży po stronie konfiguracji amxbans ? Dlaczego mi amxbans działało idealnie na hostingu z cba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja porównuje do PHP? Jest nowy hosting i są większe lagi, które nie są odczuwalne na forum, ale wyobraź sobie, że amxbans stoją na hostingu, a nie na serwerze gry.

 

 

Przeczytaj regulamin, zakaz pisania w zamkniętych tematach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×