Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
z!elony

Admin Polecający

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Moja propozycja polega na tym, aby admin, który zwerbował np. 5 graczy, którzy starają się o admina dostawał jakąś nagrodę w postaci VIP'a, czy admina na kolejny miesiąc.

Jak każdy wie mamy mało adminów. Ja np. mam binda na V i zachęcam do pisania podań na admin say'u, wtedy wszyscy to zobaczą. Najlepiej podawać również cenę, która teraz jest bardzo niska i zachęcająca...

Zrobiłbym specjalny dział, w którym naliczał bym adminom, zwerbowanych kolejnych adminów i po zdobyciu 5 zwerbowanych dostawaliby nagrodę, co wy na to...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ok, wystarczy, że ktoś bedzie patrzył w podaniach na admina na kategorie " Admin polecający" i wpisywał zwerbowanych ludzi do tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 .? jak by obecnie każdy admin zaprosił 5 graczy to by się roiło od adminów :/

5 moim zdaniem to za dużo , pomysł fajny ale albo trochę zmniejszcie wymagania albo lepszą, cenniejszą nagrodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

Pomysł bardzo dobry, ale liczbe zwerbowanych graczy zmienił bym np na 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecający admin(Jeżeli wpiszesz w tym miejscu nick obecnego administratora otrzyma on dodatkowe 10 dni gratis czasu trwania usługi)

Jeśli ktoś jest adminem polecającym 5 razy to dostaje 50 dni, czyli prawie 2 miesiące. Dodatkowego adma na miesiąc dostaje się, gdy zwerbuje się 3 adminów.

Nie rozumiem po co to zmieniać, ale skoro wszyscy są na tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p
Jeśli ktoś jest adminem polecającym 5 razy to dostaje 50 dni, czyli prawie 2 miesiące. Dodatkowego adma na miesiąc dostaje się, gdy zwerbuje się 3 adminów.

Nie rozumiem po co to zmieniać, ale skoro wszyscy są na tak...

 

O właśnie Matek ma rację, za 5 i tak jest 50dni to jest oke. Ale dodatkowo za tych 5 można dać 15dni VIP albo coś takiego...

 

Propo, Fox i tabaluga obaj powinniście 1/10 dostać za spam, bo już spamicie wszędzie gdzie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 - jak dla was za dużo...

3- jak dla mnie o wiele za mało...

 

Jeśli ktoś chce admina za darmo to niech się trochę wysili. Za nie długo będziecie chcieli żeby admini za darmo byli rozdawani i jeszcze to wam nie będzie pasowało...

Jak dla mnie 5 zwerbowanych adminów to jeszcze za mało, to jest tydzień roboty jak ktoś się spręży, upatrzy jakiegoś gracza steam i zachęci go do kupna pisząc z nim na steam.

Nikomu nic nie przepadnie, nawet jak będzie raz na trzy miesiące werbował admina to i tak " punkty " mu nie przepadną...

 

Last Devil, rozśmieszyłeś mnie... 5 dni - Admin na 30 dni i VIP na 15...? Może jeszcze kawa i koniaczek...?

 

Ludzie, wy chcielibyście zarobić tak, żeby się nie narobić. Owszem - tak się da, ale bardzo rzadko to wychodzi człowiekowi na dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłbym za tym ;) ogólnie miałem usunąć admina polecającego bo mam kłopot z dodawaniem tych dodatkowych dni.

 

Jeżeli o mnie chodzi wolałbym zmienić te 10 dni na:

 

za każde 5 osób, które wpiszą w podaniu Twój nick i opłacą admina VIP na 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×