Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, mój pomysł opiera się na stworzeniu ( ponownie ) serwera TP. ktoś zapyta : Dlaczego? Już wyjaśniam :]

Serwer TP opiera się głownie na wykonywaniu celów mapy, przykładowo dd2, TT próbuje przedrzeć się na BS'a , aby podłożyć pake, a CT broni owego Bombsajta, pilnuje paki

hmm, to wszystko? :F - Nie!

Przeczytałem już masę poradników, jak ćwiczyć skilla, w wiekszości wypowiedzi byly to : Only HS, Deathmatch, Aim/awp HS, i serwery TP.

dlatego chcę, aby powstał owy serwer, ja się mogę nim zaopiekować, reklamy wątpie, że będą potrzebne, bo ludzie graja na COD/DD2/BF2, wiec przekierowywanie pozwoli na 'nabyciu' troche graczy.

Istniał już serwer TP, lecz nie wiem co się z nim stało - miałem przerwę. ( Byłem tam adminem, lecz me głupie zachowanie przesadzilo strate go )

Serwer moim zdaniem 3 mapy.. DD2, nuke, inferno - dlaczego? Sa to mapy, na ktorych gra sie najwiecej mixow ;] oczywiscie vote by bylo. Jak czytałem poradniki, jak wycwiczysz gre TP, ogarniesz kazdy serwer FFA. Wiadomo, granice raszu. Jeśli Petrus się zgodzi na stworzenie, zajmę się nim i pomyślę nad kilkoma pluginami, pomagajace latwa, przyjemna gre ;)

Wiem, opłaty też nie są niskie, ale to tylko moj pomysl :)

nie fochne sie, jesli nie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekonicznie musi byc Friendly fire ;] ( mozliwosc zadania obrazenia graczowi, ze swojego teamu )

Tak jak napisałem, wiem jakie są wydatki :) . I tak utrzymanie trzech serwerów jest dobrze :)

Pluginy pomysle, jakie mozna wgrac, jesli powstanie owy serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ podbijam! I ograniczone mapki - mały i zwięzły mappack, ale za to ESL standard. Wreszcie jakaś odskocznia. FF też może być! Wtedy admini musieliby bardziej czuwać, a do FF można dodać restrykcyjne zasady co do zadawania bólu swoim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy mówi, że będzie płacił, pomagał, a później się ściemniacie, albo mówicie, że czasu nie ma...

Nie rozumiecie, że sieć nie polega na tym, aby kupować nowe serwery i płacić za nie bez żadnego zarobku.

Żeby zrobić nowy serwer trzeba mieć najpierw tyle adminów/VIP'ów, aby hajs zarabiany miesięcznie przekraczał utrzymanie 3 serwerów, wtedy zostaje coś więcej i można pomyśleć o założeniu 4 serwera. Według mnie...? Pomysł jest spoko, ale nie przejdzie na pewno...

Jeśli tak chcecie tego TP złóżcie się na niego napiszcie Petrusowi i może zrobi ten serwer i się nim zajmiecie, tylko znając życie było by tak, że serwer postałby miesiąc i już nie miałby kto go utrzymywać, każdy by zaczął to olewać, a to się mija z celem. JESTEM NA NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisał Zielony jest prawdą. Nie raz "sponsoring" serwera kończył się po 1 opłacie, a później zostaje on mnie;P

 

Nowy serwer powstanie niebawem, lecz chciałem zrobić FFA na standardowych mapach. Zastanówcie się co wolicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyszło by nam zakładać nowy serwer to only DD2 zmieniłbym na FFA z podstawowymi mapami, a drugim serwerem byłby TP [ESL MAP]. Oczywiście BF2 i COD zostaję. Według mnie takie wyjście było by najlepsze ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to wolał bym, aby dd2 only został, ewentualnie zmienić go na TP. Drugi serwer mógłby być 4fun, albo FFA z różnymi mapkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości zmiany moda na istniejących serwerach.

 

Wybieramy moda na nowy, jak na razie TP lub FFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Only Steam na tym etapie rozwoju sieci nie przejdzie. Jestem za stworzeniem TP, ale na pewno nie ONLY STEAM.

 

malesiak, serwer TP bez strefy rashu to FFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za only dd2 tp.. byl taki kiedys, nawet administratorem na nim byłem. Wielu graczy nauczy się grać zespołowo, wg mnie serwery TP są "pożądane" przez doświadczonych graczy : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×