Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wallop

[dust2 only] iTo ciągle sobie gra :)

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: wallop

Nick cheatera: iTo

Serwer: dd2

Data + dokładna godzina: dziś 13:00-13:30

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli): STEAM_0:1:7917350

IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): http://speedy.sh/DJenB/2011-12-20-00001.rar

 

Dlaczego typek nadal sobie gra? Poprzedni temat został bezczelnie zamknięty, bez wyjaśnienia sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administrator się nie wypowiedział, więc nie wiadomo co z nim zrobić, takich decyzji nie będę podejmował sam. Temat zamknąłem dlatego, że już każdy zaczął się kłócić, a chcemy unikać spamu... Mam nadzieję, że w tym temacie H@ się wypowie i podejmie słuszną decyzję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale iTo dobrze mówił, wystarczy demka z jego grą dać na Black listed [bL] i niech oni to ocenią, jeżeli będą uważać że coś ma to BAN a jak że skill to witamy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"iTo ciągle sobie gra :)"

 

 

Jaki kurwa pajac : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Ito czysty, ale byłbym za wrzuceniem demka na BL'a, tam zajęli by się Nim zawodowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja 1 zaproponowałem żeby ktoś wrzucił na BL, i po problemie, po co dalej spamować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BL to też syf, tam dają bany jak leci, nawet na demka nieraz nie patrzą. Tam admini mają nawet po 14 lat, nigdy bym nie tracił czasu na wrzucanie demka na BL'a.

Nasza sieć nie banuje ludzi, którzy są na BL'u i bardzo dobrze.. Po to są admini / stali gracze, żeby ocenić demko. Ja uważam, że iTo ma WH i w ogóle się z tym nie kryje, tłumacząc się jak zwykle " znajomością mapy " - to mu niby pomaga w waleniu bań z dupy, gość się wychyla od razu z celownikiem na głowie, inaczej nigdy się nie wychyli, albo będzie szedł bez żadnego rozglądania się, a tak nie gra nawet neo. Ja jestem w 100 % przekonany, że gość ma WH i jestem za zbanowaniem go. Nie wiem jak inni, ale ja widzę WH jak nic... Poczekamy jeszcze na wypowiedzi innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki sprawa nie bedzie rozstrzygnieta, iTo nie powinien mieć prawa wstępu na żaden serwer tej serwerowni.

 

Co do jego wh, także jestem w 100% pewien że je ma.

Trzeba było wczoraj sobie zobaczyć jego lamerską gre :)

 

BL to gówno, racja i moim zdaniem nie ma sensu tam tego wrzucać bo koleś zapłaci 10zł i będzie miał ub. Jednak z drugiej strony warto spróbować bo nic nie szkodzi.

 

Zawodowcy na bL'u? Noooo... nastoletnie gównixy, które nie wiedzą co to recoil czy speedhack spowodowany procesorem x2, naprawde muszą być ogarnięci. BL był shitem, jest i będzie coraz większym.

 

Jeśli ktoś na tym demie nie widzi wh, to mam już wyrobione zdanie o nim ;]

 

KmL

Wiek: 13

 

Dobrze, niech iTo będzie dla Ciebie czysty. Tylko powiedz mi chłopcze czym to chcesz udowodnić? Doświadczeniem? Skoro masz 13lat, to daje Ci może z max. 2-3lata gry, a to cholernie mało.

Jak narazie nikt poważnie nie odniósł się do dema które zostało nakręcone przez HLTV - dlaczego? Bo wszystko pięknie widać i nie ma sensu więcej dyskutować. Mimo to, że H@ się nie wypowiedział i zapewne jak na większości serwerowni ma to głęboko gdzieś bo wkońcu kasa leci, iTo powinien dostać bana, aż do wyjaśnienia sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci kurwa jak przeżywają xDDD

Jak zobaczyłem po ile napisaliście, to nawet tego nie czytałem, ale widzę przeżywacie to gorzej ode mnie. :P

Jakby co najmniej mi tu płacili za grę.

Przecież sam zaproponowałem, żebym dostał bana, bo przecież tylko Wy chcecie mojego bana.

Zgodzę się z Zielonym, BL = Gów*o.

 

I nie spinajcie się do mnie, bo sam sobie bana przecież nie dam, gdybym mógł to bym dał, dla waszego dobra, bo złość piekności szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ci kurwa jak przeżywają xDDD

 

Jak Ty masz 20lat, to ja jestem emerytem.

 

bo złość piekności szkodzi.

 

Chybac sam musiałeś tego doświadczyć skoro teraz próbujesz się tym nie przejmować ;] Nic bardziej mylnego, gdyby tak było olałbyś ten wątek i dalej grał, jak nie tu, to pewnie gdzie indziej.

 

BL = Gów*o.

 

O kurde... Rzeczywiście nie wiem co chciałeś napisać, więc po jakiego chuja ta "*"?

 

PS: Jakoś nie odczuwam tego, że ktoś w tym temacie się spina :) Poprostu ja, będe starał się gnoić takich typów jak Ty którzy udają pro, a w rzeczywistością są zwykłą, odpaloną pizdą. Wczoraj nawet nie wiedziałeś co się na mapie dzieje ;] Nie mówie że źle grasz, ale się odpalasz, a odpala się dzieciarnia która chce się dowartościować i pokazać że coś potrafi (oszukując) co oznacza to, że prawdopodobnie taki człowiek nie ma życia, bo gdyby je miał, napewno znalazłby coś sensownego do roboty w czym się sprawdzi i zainponuje np. kobiecie. Wiem że cheaty uzależniają, wiem że nie przyznasz się do nich - ale uwierz mi, bo z tego co widziałem ogarniasz na serwerze, nie musisz mieć cheatów żeby to udowodnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec spamu. Obecnie mam strasznie mało czasu na czytanie nawet postów, bo jak już znajdę chwilkę to pracuję nad amxbans.

 

Nie zamykam tematu, wkrótce ocenię demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wallop Ty mi odpisujesz, a ja Ci napisałem że nie czytam tego co Ty piszesz. :)

Koniec spamu, czekamy na Petrusa ocene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, ale gdzie demko? ja na prawdę nie mam czasu szukać. Ten mój wcześniejszy post wynikał z tego, bo myślałem, że ten link jest do demka.

Rozumiem waszą frustrację, ale we wzorze pisze jasno. Osoba zakładająca temat dodaje link do demka z HLTV lub swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×