Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Dzisiaj zauważyłem że nie ma pluginu na karanie graczy za używanie wulgarnych słów.

Moim zdaniem plugin był fajny bo slapował graczy, fraga zmniejszał i kasę odejmował.

Bardzo proszę o przywrócenie go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem za cenzurą całkowitą, ale chciano pozwolić na "lekką". Zaczęto klnąć w "powietrze", co ponoć jest dozwolone - tylko oby nie wyzywać graczy. Przyznam, że ten plugin mnie wkurzał, bo po napisaniu jakiegoś zwykłego słowa - czasami mnie slapowało :|

 

Dobrze, że nie ma tego pluginu. Niech każdy sobie klnie, ale osoby NADzbyt wulgarne będą wyłapywane i tyle. Wydaje mi się to jedyną opcją.

 

ALBO całkowita cenzura...

ALBO brak cenzury, ale pilnujemy zachowania, aby nie przeginali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam sie, zeby nie bylo.. no ale male, dzis gralem spory czas i non stop ostrzegalem kogos, ze poleci jesli sie nie ogarnie..

 

Dajmy juz z nim spokoj :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no czaje. Też ciskałem ludzi za wulgaryzmy ;) Ale odkąd kazali dopuszczać klnięcie, to niech będzie... Oczywiście jak ktoś będzie ciskać non stop, to się go traktuje odpowiednio. Kurewka od czasu do czasu niech będzie... ale chujówka w każdej wypowiedzi to już gorzej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzenie np. "o k.. ale mi dziś nie idzie" nic nikomu nie ujmuje, więc jest to normalne. Jednak jeżeli gracz kieruje raz po raz bluzgi w stosunku do innych graczy to należy się upomnienie, a następstwem tego jest ban 5 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po banie na 5 minut zacznie się spam na sb lub w grze "ZA CO BAN?", "BRAWO DLA ADMINA" itp...

Ja jestem za cenzurowaniem takich wypowiedzi bo jest to po prostu nie do wytrzymania.

Sam się na tym przyłapałem kiedyś, nerwy mi puściły i zabluzgałem na czacie, odebrało mi fraga, slap, gotówka i już więcej razy starałem się powstrzymać od takich brzydkich słów. Choć nie powiem ale w domu to nie zbyt kulturalnie się wypowiadam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, mam jeszcze jeden plugin w głowie do wgrania zapoznajcie się z nim:

Gracz który nie ogarnia może bez problemu wpisać na say'u komendę "/rc" i w dowolnym momencie gry sobie odnowić statystyki.

Plugin według mnie fajny.

Napiszcie swoje opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się, aby jeżeli to lubimy mile spędzić czas. Jeżeli gra ktoś na 'rank' to zawsze może wpisać retry w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×