Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Ogłoszenie ! Od dziś admin jest darmowy !!!

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam wszech i wobec, że od obecnej chwili, aż do odwołania admini na serwerach będą darmowi. Puki co jest to okres próbny, lecz gdy wszystko pójdzie po mojej myśli zostanie tak na zawsze !

 

Wystarczy spełnić pewne niewielkie wymogi, aby zostać i utrzymać admina za darmo!

 

Zasady dotyczące użytkowników znajdujących się w grupach ADMIN.

 

1. Obowiązkowa widoczność w: Przez ostatnie 24 godziny byli na forum(zawsze), jednym zdaniem trzeba odwiedzać forum minimum raz dziennie.

2. Do powyższego faktu dochodzi obowiązek systematycznego udzielania się na forum. Do obowiązków należy kontrolowanie działów z danego serwera oraz wypowiadanie się pod prośbami o ub oraz zgłoszeniach cheatera. Mile widziane aktywne uczestnictwo w pozostałych działach forum.

3. Minimalny czas gry na serwerze to 2h dziennie. W tym przypadku wiadomo, że nie zawsze jest czas na grę, więc można to rekompensować w inny dzień tygodnia!

 

Godziny spędzone na serwerze (w przeciągu tygodnia) oraz obecność na forum będą skrupulatnie kontrolowane !

 

4. Skrupulatne przestrzeganie REGULAMINU ADMINA oraz REGULAMINU FORUM. Nie będzie jak do tej pory "Przepraszam Petrus, ale muszę to powiedzieć". Admin ma być zdyscyplinowany oraz 'ogarnięty' bez względu na sytuację.

Odnosi się to zarówno do wypowiedzi na forum, jak i wypowiedzi w stosunku do innych graczy na serwerze oraz w powodów banów. Gracze są tacy, a nie inni. Jedni oszukują używając wspomagaczy, to nie znaczy, że jak ktoś wchodzi z aktywnym banem to należy mu dać bana z powodem "Wypierdalaj". Wszystko co robisz ma być przemyślane.

 

5. Grając na serwerze admin ma obowiązek do zapraszania jak najwięcej znajomych ze steam! Jest to bardzo proste, wystarczy kliknąć prawy przycisk myszy na znajomego i nacisnąć zaproś do gry! Będą prowadzone sądy wśród graczy, czy admini wywiązują się z tego nakazu!

 

6. Przy składaniu podania osoba starająca się o stanowisko admina musi wykonać 5 reklam (info we wzorze).

 

7. Wszystkie problemy, pytania, niejasności związane z możliwością utraty admina za jakiś czyn należy zgłaszać do mnie lub H@ serwerów.

 

8. Wszelkie nieobecności zarówno na forum, jak i serwerze dłuższe niż 24h należy zgłaszać na admin chat! (wypadki losowe)

 

Obecni H@ serwerów:

(H@ serwerów zostaną powiadomieni w odpowiednim dziale o ich nowych obowiązkach).

 

[DD2] - Malesiak, Petrus

[COD] - MaTeK, Petrus

[bF2] - Petrus

[DM] - Petrus

 

Wszyscy aktualni admini proszeni są o zapoznanie się z nowymi zasadami oraz zdeklarowanie się do ich skrupulatnego przestrzegania. To już nie są płatni admini i nic mnie nie powstrzyma przed trwałym usunięciem admina za każde przewinienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się z regulaminem i oświadczam że będę go przestrzegał - TaBaL'uga...

 

hmm 2h dziennie , x7 = 14

14x4=56

56x12=672

672 : 24 = miesiąc spędzony na serwerze 24/24 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się z regulaminem i oświadczam że będę go przestrzegał- arnold (w grze jestem hardkorem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był czas, Ci co im się nie chce odwiedzać forum będą musieli złożyć nowe podanie według wzoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×